Šiandien važiavau autobusu ir susižavėjusi stebėjau ryškiai nusispalvinusį rudenį. Šis trumpas metas, kai dar gana šilta, kad nereiktų pirštinių bei šalikų, šviečia saulė, o medžiai geltoni, man labai patinka. Deja, dažnai tokias akimirkas greitai sugadina lietūs. Džiaukimės kol galime!

Aš jums spalį iškvaršinsiu galvą savo gimtadieniu. Čia gal toks savisaugos būdas – džiūgauti, garsiai kalbėti, svajoti, švęsti ir taip pamiršti bėgančius metus. Kažkada galvodavau, kad dar kol nėra 30, tol dar jauna. Dabar galvoju, na laikai pasikeitė, žmonės kitaip gyvena, dar iki 35 jaunystė visiška. Bet va, kitais metais ateis šita visiškos jaunystės riba ir aš abejoju ar jausiuosi labai sena… Tiesa, šiandien parduotuvių persirengimo kabinose labai akis badė žili plaukai. Reikės dažų vėl pirkti… O gal palikti viską kaip yra?

Apžvelgti tam tikrus laikotarpius, panagrinėti statistikas, nominuoti geriausius, aš labai mėgstu. Tad neriame į rugsėjo pačiausius!

Ką mėgote jūs!

Žvilgsnis į skaitomiausius rugsėjo mėnesį rašytus Veni Vidi tekstus. Žinote kas įdomu? Kad produktų apžvalgos tikrai nėra skaitomiausios! Daryti išvadas? Top penketukas toks:

Pirmoje vietoje yra: Tai ką gi rengtis? Mano savaitės apranga

Naujas mėnuo prasidėjo, šiandien jau nufotografavau ir naują derinį kitam tokiam įrašui. Bet jau turbūt matėt Instagrame?

Antroje vietojeAtradimas: unikalūs “Kosmart” auskarai be metalinių detalių “Geometrix” + mano drabužių derinys

Žinokite aš šiuos auskarus skelbiu ir rugsėjo TOP papuošalu. Žiauriai patogūs! Kaip jau sakiau, nuėjau ir nusipirkau dar dvi poras. Tad visas tris labai dažnai ir dėvėjau.

Trečioje vietojeNaujienos Veni Vidi kosmetikos krepšelyje. 2016 rugpjūtis

Ketvirtoje vietoje: Svečiuose Inga. Kremai jums jau nepadės, arba lietuviško aptarnavimo ypatumai

Visai neseniai paskelbtas tekstas šovė į viršų ir yra to vertas. Jei dar neskaitėte, tai būtinai eikite! Pasijuoksite, o komentaruose rasite dar daugiau linksmų istorijų!

Penktoje vietojeŠopaholikės užrašai: trys suknelės, dvi elektroninės parduotuvės, nesklandumai ir kitos patirtys

Tad štai, kaip ir sakiau, penketuke nėra apžvalgų! Tai nereiškia, kad neskaitote, bet kitokio pobūdžio tekstai sulaukia daugiau dėmesio :). Tačiau jei įdomu, tai skaitomiausia apžvalga buvo apie “Makeup Revolution” antakių paletę. Tas antakių bumas vis dar tęsiasi, ar ne? Antroje vietoje konjac kempinėlė, o trečioje “Debby” lūpdažiai.

Ką skaičiau aš

Tradiciškai aš šioje vietoje parašau kokią nuorodą į kito blogero įrašą. Šį kartą gi linkas į visą blogą Mosp Blog. Šį tinklaraštį rašo Milda, su kuria mes pirmadienį apsikeisime Swap Box dėžutėmis, todėl norėdama šiek tiek pažinti bei nesikartoti, aš daug kartų šį mėnesį skaičiau jos blogą. Ir man patiko, todėl ir jums rekomenduoju.

Ką dar skaičiau

Rugsėjį, kaip ir rugpjūtį, perskaičiau 8 knygas. Atsiliepimų ieškokite “Šiukšlynėlyje”.

Labiausiai patiko Jo Nesbo “Nemezidė”. Ką jau čia kartotis, jei yra kažkoks skandinaviškas detektyvas, tai jis dažniausiai ir nugali :). Prasčiausia ne tik mėnesio, bet ir metų knyga yra “Bėganti ugnis” :).

Kosmetika

Ir vėl daugelyje sričių favoritai liko tie patys. Todėl nesikartosiu ir parašysiu tik naujausius, ankstesniuose topuose neminėtus atradimus.

Sumaniau truputį pasistengti ir labiau optimizuotis, užleisti vietos naujiems daiktams, todėl priverčiau save sunaudoti senesnius gerus produktus, kol šie dar tinkami. Taip aš iš naujo atradau “O’Right” drėkinantį veido valiklį su kamelijomis, normaliai ir riebiai odai.

Jis buvo nevienintelis mano prausiklis, todėl kažkuriuo metu užmečiau. Tačiau štai ir vėl galėjau džiaugtis kol pabaigiau. Man visai patinka veidą valyti azijietiškais aliejais, manau pamėginsiu dar daugiau tokio tipo produktų.

Į rankas labai dažnai ėmiau ir “Makeup Revolution” antakių paletę.

Prisipažinsiu, kad ją naudoju gana ribotai, tai yra tik vieną šešėlių spalvą bei šviesą atspindinčią priemonę (skruostams). Tačiau ta spalva (pirmoji antrame stulpelyje) man labai patinka. Na, o kai jau būnu nuspalvinusi antakius ir tingiu traukti ką nors kito, tai pasidarau akių makiažą irgi su šia palete.

Veido spalvos sulyginimui ir maskavimui aš dažniausiai naudojau “Missha” BB kremą “M Perfect Cover”.

Skaičiau įvairių priekaištų jo atžvilgiu, tačiau man patinka!

Pabaigiau savo senesnį favoritą ir į jo vietą stojo naujas šampūnas. Tai “Angel” garbanotiems plaukams.

Į optimizavimo projektą pateko ir “Saphira” kaukė-mineralinis purvas plaukams.

Tai tikrai topo verta kaukė, kurią rugsėjį naudojau tikrai dažnai ir tik šiandien pagaliau (nes galėsiu praimti kitą!) pabaigiau.

Štai lyg ir tiek neetatinių TOP produktų.

Įdomiausi pirkiniai

Dabar taip pagalvojusi kas gi naujo, aš galiu išskirti tris daiktus:

Raudona sofa:

Kur čia neįsiminsi, kai taip tempiau laiptais į viršų 🙂

Raudona suknelė:

Nes laaabai patogi!

Ir balti Dr. Martens batai:

Nes kerzų per daug nebūna, tik smarkiai per mažai. Man dar reiktų juodų… Bordinių… ir visokių kitokių…

Lyg ir tiek to rugsėjo! Dabar neriam į spalį, likite su Veni Vidi!

Tikiuosi buvo įdomu. Nebūkit abejingi! Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.