Šį tekstą aš norėjau parašyti jau vakar, bet tiesą sakant dirbau gal iki 21 valandos ir nebeliko jėgų. O pasidalinti noriu savo patirtimi perkant sukneles. Jų bus net trys. Vieną pirkau kinų internetinėje parduotuvėje, kitą lietuviškoje, nelabai žinomoje ir trečią – gyvai.

Pakalbėkime apie viską iš pradžių.

Pirma suknelė. Kinų parduotuvė Rosegal.com

Pastaruoju metu labai daug blogerių rašo apie kiniškas rūbų parduotuves. Ar tai blogai? Ne! Nes galima ne tik sužinoti, kad tokios egzistuoja, bet ir pamatyti ką pavyko nusipirkti. Skaičiau aš įvairius atsiliepimus ir nusprendžiau išmėginti pirkimą pati.

Visokius daiktus iš kinų perku jau turbūt 5-6 metus. Buvo visko. Ir labai sėkmingų pirkinių ir tokių, kurie keliauja į šiukšlių dėžę iš karto. Su rūbais man nė karto nėra pasisekę. Daug nesitikėjau ir šį kartą.

Paskaitinėjusi atsiliepimus aš išsirinkau “Rosegal.com”, nes ši parduotuvė siunčia prekes nemokamai, taip pat turi įvairių dydžių. Na žinote, esu lietuviško XL dydžio, todėl minimose parduotuvėse tenka pirkti 2XL, 3XL ir dar didesnius rūbus ir neretai tokių iš viso nebūna. Tad štai “Rosegal.com” pasirinkimas visai neblogas, o mano dydis net nėra didžiausias.

Ilgokai naršiau asortimentą. Norėjau suknelės, gražios suknelės, patogios, rudeniškos. Ir išsirinkau tokią:

Man patiko raštas, siluetas, kišenės ir ilgos rankovės. Išnagrinėjau lenteles ir pasirinkau 2XL dydį. Mergina nuotraukoje greičiausiai yra M dydžio (mūsiško), tad aš nesu naivuolė ir nesitikiu atrodyti taip pat.

Suknelės kaina 17.48 dolerių, pažymėta, kad atpiginta nuo 34.27. Manau tai labai normali kaina tikėtis priimtinos kokybės. Neblogesnės nei Zarose, H&M ar New Yorker. Neturiu jokio tikslo nešioti rūbą dešimtmečius. Suknelė iš poliesterio (viltis, kad nesilamdys).

Užsisakiau sklandžiai. Ėmiau laukti. Kelionė užtruko apie 3 savaites. Visai neblogai, yra tekę ir dvigubai ilgiau laukti.

Sulaukiau. Deja deja, bet suknelė atkeliavo su didžiausia skyle.

Dar gi visos siūlės kreivos, siūlai nenukarpyti, o raštas net nebandytas taikyti, visiškas chaosas. Medžiaga primena drobę.

Užsivilkus gal ir galima atrasti vieną kitą gražų kampą, tačiau iš šono aš sau atrodau kaip tetulė Lionė, kuri tuojau tvos su samčiu. Rankovės per trumpos, suknelės apačia nelygi, liemuo per aukštai. Sakyčiau visiška tragedija.

Rosegal.com naudai turiu pasakyti, kad kai pateikiau tą nuotrauką su skyle, jie nė kiek nesiginčijo tik paklausė ar pinigus grąžinti į parduotuvės sąskaitą + pridėti kažkokių kuponų, ar grąžinti į paypal. Pasirinkau antrą variantą. Ilgai netempė.

Ar dar pirksiu drabužius pas kinus? Neeeeežinau… Gal kažką trikotažinio tik, be jokių raštų ir paprasto kirpimo…

Antra suknelė. Lietuviškų rūbų parduotuvė Nikole.lt

Apie Nikolė.lt aš sužinojau iš spamo. Taip, aš kas dieną skaitau savo pašto dėžutės šlamšto aplanką. Nes ten plaukia pranešimai iš elektroninių knygynų, MemberShop ir kt., nes ten prisižvengiu iš laiškų siūlančių pasididinti penį ir šiaip būna įdomybių. Vieną dieną iš kažkur įkrito ir Nikolės laiškas, o aš turbūt buvau geros nuotaikos ir užsukau pažiūrėti.

Jei atvirai, tai man tuoj sueis 34 metai, todėl reiktų paprašyti priminimo po kokių 30-ties metų. Jaunesnėms nei 60+ ten ne kažką ir rasit. O šiuolaikinės šešiasdešimtmetės tikrai per 20-30 metų pasikeitė ir nebėra suvargusios. Jos energingos ir nori gražiai atrodyti. Tad siųskite priminimą po 40 metų, ok?

Ir visgi man į akį krito viena suknelė. Štai tokia:

Mėgstu tokias treningines sukneles. Juk turiu net tris Adatytes. Vieną užvakar rodžiau Instagrame.

Sugundė mane. Suknelės sudėtis: 98% viskozės, 2 % elastano. Paminėta, kad su pūkeliu. Tie violetiniai intarpai atrodo gražiai, nors iš arti kiek nervina bobutiškas raštas. Gėlytės ir širdelės? Hm.

Suknelė kainuoja 29 EUR. Siuntimas gi dar 2.60 EUR. Siunčia paštu. Nepirmenybiniu. Todėl suknios laukiau apie 5 dienas. Žinot, kai moki už pristatymą, tai kažkaip norsi greičiau. Aš per mažai nagrinėjau dydžių lentelę ir pasiėmiau įprastai nešiojamą XL/44. Deja, pasirodė smarkiai didoka, todėl nusprendžiau pasinaudoti mums įstatymų suteikiama galimybe pasikeisti rūbą. Atstovai paprašė į siuntą įdėti 2.60 EUR už siuntimą. Šiaip toks prašymas man pasirodė absurdiškas :D.

Aš už burbulinį voką ir pirmenybinį siuntimą sumokėjau apie 2 EUR. Įdėjau tris ir paprašiau, kad man siųstų pirmenybiniu. Parduotuvė naudoja paprasčiausius nepastorintus vokus. Taigi, su visais siuntinėjimais ši suknia man kainavo apie 37 EUR.

Suknelė nėra stora (pvz., mano Adatytės yra storesnės). Truputį labiau glamžosi nei norėčiau, bet šiaip patogi. Pirkiniu esu patenkinta. Gal norėtųsi gražensio intarpų rašto.

Trečia suknelė. “Pakaita” iš “Utenos trikotažo” parduotuvės

Naujausią savo pirkinį aš buvau nusižiūrėjusi senokai. Ją radau “Utenos Trikotažo” parduotuvėje, kuri yra Basanavičiaus g., Vilniuje. Pirmą kartą net nepirkau. Lauke buvo 25 laipsniai šilumos, kaina pasirodė per didelė tad ir palikau. Visgi dabar, kai orai atšalo, aš pamiršti negalėjau. Nuėjau, radau, kad liko tik viena vienintelė ir dar mano – XL – dydžio. Pasimatavau ir griebiau.

Suknelė irgi tokia sportinio stiliaus. 58% medvilnės, likę – poliesteris. Truputį atrodo kaip neopreninė, stora, su pūkeliu ir aukštu, atverčiamu bei sutraukiamu kaklu.

Tik parsinešusi radau, kad gamintojas yra Pakaita.lt. Gerai, kad tokios jie neturi savo parduotuvėje, nes jei ir raudonoji kainuotų tiek kiek ši pilka, aš graužčiau nagus. Už suknelę mokėjau 39.90 EUR. Ir esu labai patenkinta.

Štai tokios šopaholikės patirtys. Ką manot apie sukneles?

Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmas paveikslėlis naudojamas pagal Freepik.com licenciją. Background vector designed by Freepik.