Apžvalga: "Makeup Revolution" antakių paletė (Fair to Medium)

Estimated read time 4 min read

Bloginimas turi įdomių ir nuobodžių pusių. Naudingų ir erzinančių. Žinote kas manyje labiausiai pasikeitė reguliariai rašant šį tinklaraštį? Įgavau truputį drąsos bendrauti. Pvz., anksčiau krūpčiodavau suskambus telefonui, nieko nepirkdavau ten, kur prekes pristato kurjeriai, kad tik nereiktų su jais telefonu kalbėti. Dabar gi su vienu pašnekėjau 7 kartus per dvi dienas ir nieko, nenumiriau ir net nebuvo labai baisu. Nekankina nemiga ir susiruošus į kokį nors susitikimą.

Ir man labai smagu rašyti. Man patinka daryti produktų nuotraukas. Ir aš suprantu, kad man jos toli gražu nesigauna tobulos, bet stengiuosi ir tikiuosi po metų galėsiu dar labiau džiaugtis. Tačiau yra venas dalykas, kurio aš nekenčiu daryti – fotografuoti savęs. Na, nesupraskite klaidingai, selfius mėgstu, ir maivytis mėgstu, bet grožio dokumentika ne man. Nesiseka užfiksuoti informatyvių rezultatų :). Todėl aš niekada nedarysiu makiažo pamokėlių. Na, bent jau ne ant savęs :). Visgi visą šią savaitę fotografuoju savo aprangą, nes turiu vieną mintį, kurią gal įgyvendinsiu savaitės gale.

O po šios ilgos, kaip visada neįtemą, įžangos, aš noriu papasakoti apie antakių paletę iš “MakeUp Revolution”.

Aš daugybę metų su antakiais nedariau nieko. Na, pešiodavau tarpuakį ir aplink, nes jei bent dieną nepaimčiau pinceto į rankas, būčiau, kaip trys Fridos Kahlo kartu sudėjus. Taip pat, po šiai dienai, trumpinu plaukelius, nes nesumeluosiu, jie pas mane užauga 1.5cm ilgio. Tačiau nedažiau, nešukavau. Atėjo senatvė (parašiau ir juokiuosi), antakiai pradėjo žilti, todėl aš pradėjau šiuos spalvinti šešėliais. Vienokiais, kitokiais. Nesu išranki, svarbu tik užpildyti tarpukus ir paslėpti žilus plaukelius.

Ir nors man nepatinka antakių tušai (neįsivaizduoju kaip jais naudotis neišsitepus odos aplink) bei pieštukai (antakiai per tankūs ir stori), bet akį vis patraukia vienokia ar kitokia paletė.

“MakeUp Revolution” nusižiūrėjau dar britiškame puslapyje, tačiau kol galvojau – kosmetikos atsirado Lietuvoje. Negalėjau nuspręsti kokios spalvos man reikia, šviesioji atrodė per blanki, tamsioji per tamsi. Tad geriau jau pasidažyti per šviesiai, nei per tamsiai, galvoju.

Paletė atkeliauja kartoninėje dėžutėje, pati plastikinė, kol nenučiupinėta, prabangiai blizga.

Komplektą sudaro keturi sausi šešėliai, du vaškai, šviesą atspindinti priemonė, šviesus kreminis šešėlis, du šepetukai, pieštukas ir man labai patikęs pincetukas.

Ant kartoninės dėžutės išvardinta kas yra kas.

Šešėliai pigmentuoti, tačiau šviesiausios spalvos labai artimos kūno tonams, ideliai tinka pamaišyti jei tamsesnės pasirodys per ryškios.

Aš asmeniškai maišau ir vaškus, nes tamsusis man vos vos per tamsus.

Nuotraukoje trečia spalva yra sumaišyta, aišku, realybėje naudoju daugiau tamsaus atspalvio, jis maišomas su šviesiuoju tampa šaltesnio tono.

Šviesą atspindintis produktas turi rožinį atspalvį. Juo dengiu ne tik po antakiu, bet kartais panaudoju ir veidui.

Na, o kreminis šešėlis man dažnai pasitarnauja kaip akių makiažo pagrindas. Apskritai, visą šią paletę ne kartą naudojau ne tik antakiams, bet ir akims.

Pieštukas mažai pigmentuotas, tad jo nenaudoju.

Visų konsistencijų produktai labai gerai sklaidosi. Vašku sutvirtinti antakių plaukeliai vietoje išlieka iki pat vakaro.

Ši paletė yra universali ir puikiai pritaikoma ne tik gražinant antakius. Turi didelį veidrodį, tad pagelbės kelionėse. Ją rekomenduočiau rinktis daugeliui lietuvaičių, mat nors mano antakiai yra tamsios spalvos, ši paletė puikiai tinka ir neįsivaizduoju ką reiktų daryti su tamsesne. Būčiau varna.

Šukuoti antakius pripratusios merginos gali pasigesti tam skirto šepetėlio, tačiau aš to nedarau, tad negaliu sakyti, kad jo nebuvimas yra minusas. Kaina prieinama, kokybė gera. Kaip tik buvau nusipirkusi “Essence” blogerių paletę antakiams, tai MUR smarkiai ją lenkia savo pigmentacija ir patogumu.

Įvertinimas:

(iš pradžių buvau parinkusi 4 žvaigždutes, bet po to paklausiau, Salomėja, o tai ko tau trūksta? Hm, ir tada pakeičiau įvertinimą į 5).

Naudinga: Lietuvoje “MakeUP Revolution” kosmetika prekiauja ir šias paletes turi Topbeauty.lt. Kaina – 10.99 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.

+ There are no comments

Add yours