Ši diena labai nostalgiška. Galvoje mintys apie žmones, kurie kadaise gyvenime užėmė labai daug vietos, o dabar gi viskas kitaip. Mintyse perkračiau įvairiausius draugus ir pažįstamus: kaip įėjo į gyvenimą ir kada pradėjo iš jo nykti. Manau, kad kiekviena, absoliučiai kiekviena, pažintis kažką palieka. Net jei atrodo, kad geriau to žmogaus niekada gyvenime nebūčiau sutikusi, po to suprantu, kad be jo nebūtų nutikusi visa virtinė dalykų atvedusių į šiandieną. Kaip jau sakiau, nuotaika filosofinė. Ne be priežasčių. 🙂

Na, o šiaip jums truputį papasakosiu apie “Debby”. Tai naujas prekinis ženklas, visai neseniai atsiradęs “Droguose”. “Debby” yra jaunesnioji “Debborah Milano” sesuo. Prekinis ženklas skirtas jaunimui. Tiek savo kainomis, tiek pateikimu. Mokinės bei studentės turėtų džiūgauti, kad dabar neskriausdamos piniginės galės rinktis ne tik iš “Essence”, “Catrice”, “Rival de Loop Young”, bet ir “Debby”. Kosmetika gaminama Italijoje.

Aš gavau progą išmėginti keletą produktų. Ir nors mieliau testuočiau akių tušus bei šešėlius, tačiau mane pasiekė siuntinukas, kurį sudarė beveik vien tik lūpų produktai. O kai pagalvoju, tai kas geriau gali išmėginti lūpų priemones, nei žmogus, kuris nemėgsta lūpdažių? Jei jau pasakysiu, kad šitą daiktą dėviu ant lūpų ir neburbu, tai reikš, kad tikrai dėmesio vertas daikčiukas, ar ne? 😀

Tad griebkit mano pirmuosius įspūdžius!

“Debby” lūpų blizgis “kissMylips”

“Debby” stende rašoma, kad tai nepaprasto spindesio suteikiantis lūpų blizgis su pasiflorų ekstraktu ir vitaminu E.

15 spalva yra ryškiai, bet nerėksmingai rožinė. Tūbelėje spalva atrodo sodri, tačiau ant lūpų išsiskirsto, yra skaidri ir suteikia tik truputį atspalvio. Blizgis nėra lipnus ir dėvisi tikrai maloniai. Aš ko gero jį naudoju dažniausiai iš visų produktų. Šiek tiek erzina saldus sintetinis saldainių-uogų (primena senovinį saldainį “barbarisas”) kvapas. Tačiau jis ilgai nesilaiko, jaučiamas tik aplikuojant produktą. Nusivalgo blizgis gana greitai.

Kaina: 4.99 EUR

Vertinu:

“Debby” lūpų dažai “kissMylips”

“Debby” stende rašoma, kad jie yra ypač blizgūs, su karite sviestu.

Pasakysiu jums, kad šie mano mėgstamiausi. Na, ko gero nesu aš matinių lūpų dažų gerbėja, nes negaliu pakęsti to sausumo jausmo. Šie dažai komfortiški dėvėti, drėkina, gražiai ir tolygiai nusitrina, nesubėga į raukšles. Ilgai nesilaiko. Iki pirmo pavalgymo. Bet aš, ta, kuri pratinasi prie lūpų dažų apskritai, šiuos griebiu dažniausiai. O ir spalva visai neįpareigojanti. Paryškina ir tiek :). Iš tiesų lūpos spindi. Kvapas saldus, bet neerzinantis.

Kaina: 5.59 EUR.

Vertinu:

“Debby” lūpų dažai “lipchubbymat”

Spalva: 02 colar rose.

Stende rašoma, kad tai aksomo švelnumo matiniai lūpų dažai, kreminė konsistencija, gili spalva, ilgai išlieka.

Kreidele lūpas padengti tikrai nesunku, kaip ir žadama – kosnsitencija kreminė, spalva pigmentuota. Matinė tik iš dalies (nespindi kaip prieš tai apkalbėti dažai, bet blizgumo turi). Lūpas sausina vidutiniškai. Laikosi taip pat ilgiau nei pirmi du aptarti produktai, tačiau ilgalaikiais tikrai nepavadinčiau. Po valgio ar gėrimo tenka atnaujinti. Nusivalo lengvai. Visgi manau, kad spalva man nelabai tinka, kaip ten bežadėtų, vistiek lūpas sausina, todėl didelio džiugesio neteikia. Ne mano. Pliusas, kad lengva naudoti. Ypatingu kvapu nepasižymi. Salstelėjęs ir tiek.

Kaina: 6.79 EUR

Vertinu:

“Debby” lūpų pieštukas “long lasting”

Violetinis! 😀 Apie pieštuką galiu pasakyti tiek, kad jis labai kietas. Nepratusi aš prie tokių, kur reikia įsiręžus brėžti liniją. Žinau, kad lūpų pieštukai nėra tam skirti, bet nemažai merginų šiuos naudoja vietoje lūpų dažų, tad išbandžiau. Tokiu kietu daiktu užspalvinti lūpas tikrai gerokai užtruko. Tačiau faktas, kad kai jau tą padarai, tai spalva ant lūpų ir sėdi kaip prikalta. Į raukšles nebėga, lengvai nenusivalgo, sunkiai nusivalo. Tiesa, pigmentas neįsigeria. Užbaigimas matinis. O kas svarbiausia, tai nelabai ir jaučiasi. Tas man patiko!

Kaina: 4.79 EUR

Vertinu:

“Debby” lūpų dažai “kissMylips long lasting”

Na jau kai pasirodžiau Instagrame su šiais lūpdažiais, tai apdalinot mane komplimentais. Spalva tikrai man neįprasta, bet gi šiemet violetiniai atspalviai labai madingi. Konsistencija kreminė, tepasi labai lengvai, turi neintensyvaus blizgesio, lūpų nesausina. Jei ne ta pernelyg nekasdienė spalva, tai būtų mano favoritai iš viso šio rinkinio. Laikosi, žinoma, taip pat vidutiniškai, bet nusitrina tolygiai.

Kaina: 5.99

Vertinu:

Bendras įspūdis

O bendras įspūdis yra visai neblogas. Jaučiat, aš tai sakau apie lūpų dažus! Visiems lūpų produktams, išskyrus pieštuką, trūksta ilgalaikiškumo. Tačiau spalvos sodrios, lūpas padengti lengva, jos jaučiasi komfortiškai (na, mano atveju tik “čiubis” tuo nepasižymėjo). Pieštukas per kietas, tačiau kai jau barjeras įveiktas, tai savo funkciją jis atlieka tikrai gerai. Šiek tiek pigoki kvapai. Tikslinei auditorijai, į kurią orientuotas šis prekinis ženklas, tikrai turėtų įtikti bei patikti. Čia vyresnėms damoms mintis: ateinat su dukra į parduotuę, paleidžiat ją prie “Debby” stendo, o pati eikit panagrinėti gretimų pasiūlos.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Daugiau apžvalgų apie lūpų dažus.