Šiandien aš save užverčiau darbiniais reikaliukais ir plušau beveik neatsitraukdama. Dar gi iš vieno projekto, su kuriuo bendradarbiauju, gavau nemažai užduočių ateinančioms savaitėms, tad suksiuosi kaip bitutė. Nors norėčiau dar darbelių, todėl, kad kuo daugiau visko darai, tuo daugiau ir spėji. Todėl kartais paskaitinėju darbo skelbimus, gal kam reikia elektroninės parduotuvės administratoriaus, žmogaus bendrauti socialiniuose tinkluose ar rašyti įmonės blogą. Šiaip visokius skelbimus aš mėgstu skaityti. Nuomos, darbo, pardavimų. Kadaise net rinkdavau įdomesnius, juokingus, keistus…

Kalbant apie keistus dalykus, tai papasakosiu apie vieną tokį plaukų produktą. Kaukė-mineralinis purvas. Tikrai neįprasta, ar ne? Šią “Saphira” priemonę kadaise išbandžiau iš mėginuko, patiko, tada gi mano vonioje atsirado ir kiek didesnė tūbelė.

Aprašymas iš teisų daug žada. Sudėtis:

Sudėtis gi nieko gero. Kenksmingas konservantas jau šeštoje vietoje. Po kvepalų. Žinant, kad jo dažniausiai daug nededa, tai nėra ko tikėtis, kad kitų sudedamųjų dalų kaukėje daugiau nei pėdsakai.

Produkto spalva nepatraukliai žalia:

Man tai nieko, bet nesu garantuota, kad blondinių spalvos nepaveiktų.

Įvertinus sudėtį, dalykas, kurį paminėsiu, nensustebins: kvapas laaabai stiprus. Labai labai. Nėra nemalonus, tačiau tokio kaukei tikrai nereikia. Ypač žinant, kad kiti, po jos naudojami produktai taip pat labai parfumuoti.

Poveikis man visai patiko. Plaukai tampa glotnesni, sunkesni ir drėgnesni. Tačiau toks rezultatas tikrai nėra svajonė toms, kurios ieško lengvumo, bei purumo. Na, supratote – rinktis tik besiskundžiančioms sausumu, pažeistais plaukais bei pasipūtimu.

Aš labai myliu plaukų priežiūros priemones, todėl jų daug išbandau. Tačiau nesu išranki, jei man nesausina plaukų, o padeda juos suvaldyti – dėkoju ir giriu. Ši kaukė tokia ir jei nenervintų tas kvapas, tai neturėčiau prie ko ir kibti. Na, dar išskyrus kainą.

Įvertinimas:

Naudinga: “Saphira” produktų ieškokite “Cascada” parduotuvėse. 70ml kaukės kaina 9 EUR. 500ml – 29 EUR, 1 litras – 36 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.