Nagi nagi, rašyti mėnesio geriausių įrašą aš mėgstu, bet prisiruošti būna sunku, gal todėl, kad jis natūraliai gaunasi labai ilgas? Gegužė buvo įdomi, rami, saulėta. Saulėta! Nes pasiilgau saulės! Net pasimiršo jau, kad tą mėnesį ir sniego gavome, ar ne? Pažiūrėkime, kas dar buvo įdomaus mano ir blogo gyvenime.

Ką mėgote/skaitėte jūs!

Dabar, kai blogas perkeltas į kitą sistemą, aš negaliu atsidžiaugti visokiomis patogiomis priemonėmis. Jei seniau iš “Google Analytics” bandydavau iškrapštyti skaitomiausius įrašus ir dar tikrindavau, ar jie rašyti tą mėnesį, tai dabar turiu patogų įskiepį, kuris rodo lankomiausius tekstus per 24 val, 7 dienas, 3o dienų ar per visą laiką. Ir dar galima pasirinkti rodymą, ar noriu matyti visus skaitomiausius tuo metu, ar tik tuo periodu rašytus. Patogu! Taigi, skaitomiausi gegužės tekstai.

Į viršų šovęs lyderis yra “Lookfantastic” grožio dėžutė “Get the glow”, 2017m. gegužė. Įspūdžiai”. Akivaizdu, kad kažkas kažkokioje populiarioje vietoje pasidalino šiuo įrašu, gaila, kad FB neįmanoma susekti kur ir ar geruoju mini, ar bloguoju…

Antroje vietoje yra “Apžvalga: “Bioderma” veido kremas nuo saulės su spalva “Photoderm NUDE Touch SPF 50+ Natural tint”

Nieko keisto, tai karšta naujovė, tad žmonės ieško atsiliepimų. Tiesa, manęs produktas nesužavėjo.

Trečioje vietoje dar viena karšta naujiena – “Apžvalga: “Biovene” juoda nulupama veido kaukė”.

Ketvirtoje vietoje mano krykštavimai dėl to, kad “Valio! Venividi.lt atsinaujino!”.

Na, o penkta vieta atitenka – “Pabaigti produktai #3: galutinis įspūdis”.

Ačiū, kad skaitote! Praeitą mėnesį atvertėte nei daug, nei mažai – 34 421 puslapius. Tai mažiau nei žiemą, bet daugiau nei pernai tokiu metu. Tad smagu, kad žmonės randa ką paskaityti.

Ką skaičiau aš

Atšilus orams skaitinių internete gerokai sumažėjo, ar ne? Bet visada yra ką atrasti. Kadangi man dabar aktualūs visokie lieknėjimo reikaliukai, tai su dideliu smalsumu skaičiau Gretos patirtis “LIMFODRENAŽINIAI ROLL MASAŽAI. MANO PIRMOSIOS PATIRTYS”. Bloge rasite ir įspūdžius apie tolimesnes savaites.

Ką dar skaičiau

Gegužę aš perskaičiau šešias knygas.

Geriausia skelbiu “Deglas naktyje”. Platesnius mano komentarus visada rasite knygų bloge.

Blogeriškas įvykis

Šį kartą vienareikšmiškai nugali mano tinklaraščio atnaujinimas. Aš to laukiau kelis metus. Aš tuo labai džiaugiuosi. Man dabar daug patogiau rašyti, administruoti, trinti spamą, greitai paredaguoti, įkelti nuotraukas, įsidėti įskiepius pagal poreikius. Viskas daug daug geriau. Aš džiaugiuosi, kad pavyko išsaugoti tokias pačias nuorodas, todėl google nepasimeta ir sėkmingai atveda skaitytojus į jų ieškomas temas. Aš krykštauju! Tiesa, ne viskas taip tobula, mano įsitikinimu, wordpress šiek tiek pjauna per nuotraukų kokybę, bet čia yra smulkmenos palyginus su privalumais. Džiaugiuosi, kad ir jūs įvertinote!

Mėnesio geriausia kosmetika

Šį kartą darysiu truputį kitaip, nei ankstesniais mėnesiais. Bloge yra 4 su kosmetikos apžvalgomis susijusios kategorijos. Tad išrinksiu po du TOP produktus kiekvienai temai. Du, kuriuos labiausiai mylėjau, ar dažniausiai naudojau gegužę.

Plaukų priežiūra

Absoliutus nugalėtojas yra “Rich” garbanotų plaukų kremas “Pure Luxury Argan Curl Enhancing Cream”.

Apžvalgą galite paskaityti čia.

Kitas mėnesio top produktas yra “Oblepikha Siberica Professional” šveitiklis galvos odai.

Apžvalga čia.

Dekoratyvinė kosmetika

Mėnesio lyderis yra šviesą atspindinti priemonė iš “ColourPop”.

Apžvalga čia. Tiesa ta, kad aš jo nė karto šį mėnesį nenaudojau pagal paskirtį. Kadangi kompanija buvo paskelbusi nemokamo siuntimo akciją, tai daug merginų suskubo pirkti produktus, o blogerės ir forumietės dalintis geriausiomis rekomendacijomis. Nieko nepirkau, bet atsiminiau, kad turiu šį gėrį. Ir visą mėnesį jį naudojau, kaip akių šešėlius. Kažkas tokio super. Produktas kreminis, drėgnas, tepu pirštais. Subtiliai rudai blizga, ilgai laikosi, na super… Jei vėl bus akcija, tai tikrai užsipirksiu tokios tekstūros šešėlių.

Kitas vis dar favoritas yra “Artdeco” akių šešėlių pagrindas.

Na negaliu be jo. Apžvalga čia.

Veido priežiūra

Dar gana naujas mano rutinoje, bet mane jau spėjęs užkariauti “Oda” prausiklis su glikolio rūgštimi patenka į topą.

Visas rūgštines priemones dedu į šalį, kol vasara, bet šį, manau, naudosiu reguliariai, nes nestiprus, nuplaunamas ir labai patinka.

Rūgštinius serumus keičia “The Ordinary” niacinamidas.

Tikrai puikus produktas.

Kūno priežiūra

Šios kategorijos lyderis yra “Cosnature” kūno sviestas su sviestmedžių aliejumi ir tonka pupelėmis.

Apžvalga čia.

Kitas favoritas yra “Cello” gelis.

Daugiau info rasite pas pardavėjus, o aš apžvalgą rašysiu kažkada :). Gal ir nenutrina celiulito, bet rezultatas yra.

Štai tokie yra mano top grožio produktai!

Muzika

Apie filmus negaliu nieko pasakyti, nes man atrodo, kad gegužę nemačiau nė vieno. O dėl muzikos, tai mano statistika sako, kad daugiausiai klausiausi Tanitos Tikaram, “Brazzaville” ir “Nouvelle Vague”.

Tai tiek gegužės! Papasakokite, kokia buvo jūsiškė!


Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.