Šis balandis orų prasme yra pats keisčiausias, kokį tik prisimenu. Pirmomis dienomis buvo galima maudytis, o dabar tenka atsiprašyti visų žieminių paltų. Viskas būtų nesvarbu, bet kai šalta, man entuziazmas vaikščioti mažėja ir pasiekti judėjimo tikslus tampa sunku. Net vyras šią savaitę pastatė motociklą, o jis tai užsigrūdinęs.

Na, bet lauksim lauksim ir sulauksim. Gana apie orą, metamės prie kosmetikos. Papasakosiu apie “Artdeco” šešėlių bazę, kurią galbūt daugelis jau pažįsta. Prisipažinsiu, kad tokius daiktus naudoju tik kelis metus. Seniau nei poreikį jaučiau, nei žinojau, kad tokie būna. Tačiau, kai pirmą kartą gyvenime išgirdau (tiksliau perskaičiau supermamų forume), kad moterys naudoja šešėlių bazę, tai ten kalba buvo būtent apie “Artdeco”, tačiau aš bandymų ėmiausi ne nuo jos. Nesu išbandžiusi labai daug šešėlių pagrindų. Gal kokius 5-6 iš viso, tačiau pastaroji priemonė tapo mano visų laikų favoritu. Galite daugiau ir nebeskaityti.

Priemonė parduodama mažame indelyje, nors girdėjau, kad “Artdeco” turi bazę ir išspaudžiamoje tubelėje.

Sudėtis:

Kaip matote, nemažai abejotinų konservantų. Tačiau nieko keisto, tokia pakuotė laikoma nehigieniška, todėl saugantis užkrato prikrauna konservuojančių medžiagų.

Produkto konsistencija minkšta, tarp kreminės ir vaškinės. Turi šiokio tokio švytėjimo, man patinka tai, kaip lengvai pasiskirsto ant voko.

Šešėlių bazės tikslas yra išlaikyti akių makiažą kuo ilgiau, neleisti jam subėgti į raukšleles. Šis produktas tą daro ir daro geriausiai iš visų mano turėtų. Dar vienas niuansas, kad spalvos ant jo smarkokai paryškėja ir net mažai pigmentuoti šešėliai atsiskleidžia visu gražumu.

Užskaitau, džiaugiuosi, myliu. Šiaip man net ir tokia pakuotė patinka, patogu, tik tas šauktukas galvoje vis primena, kad reikia gerai rankas nusiplaut prieš kišant pirštus, akys yra per daug jautri vieta, kad rizikuot.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite “Douglas”, “Droge” ir kt. Kaina – apie 9 EUR už 5 ml.

Daugiau apžvalgų apie “Artdeco” kosmetiką.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.