Pabaigti produktai #3: galutinis įspūdis

Estimated read time 6 min read

Kadaise išsireikalavote pabaigtų produktų įrašo :). Laužiausi laužiausi, galiausiai nusileidau ir štai šiandien rengiu jau trečią galutinio įspūdžio dalį. Kaip jau minėjau ankstesniuose įrašuose, kadangi aš šiukšlių nekaupiu ir iš karto stengiuosi išmesti pakuotę, tad ją nufotografuoju per daug neieškodama estetikos. Kaip jau gaunasi, taip.

Kaip visada – pirma nuotrauka, o tada mano komentaras apie produktą. Taip pat, nors yra pasibaigusių produktų iš vienos poros, bet aprašysiu ta tvarka, kokia viską baigiau.

“Skin Chemists” drėkinantis serumas veidui. Apžvalgos nėra. Daiktas, kuris atsirado pas mane iš grožio dėžutės. Daug merginų jį gyrė, bet manęs nesužavėjo. Taip, jis drėkina, gana malonus, bet tas kvapas, kuris iš pradžių atrodė net labai fainas, ėmė persekioti ir erzinti.

“Bioderma” korekcinis koncentruotas odos su išsiplėtusiomis poromis kremas “Sebium Pore Refiner”. Apžvalga čia. Man jis patiko, ką rašiau ir atsiliepime. Tačiau turiu paminėti, kad jis skirtas tik labai riebiai odai. Net mišriai gali pasirodyti per daug stiprus.

“Derma E” veido prausiklis “Anti-Wrinkle Vitamin A Glycolic Cleanser with Papaya”. Apžvalga čia. Ryte aš dažniausiai naudoju neutralų, lengvą ir fainą “Bioderma” prausikį rožinėje pakuotėje. O vakare mėgstu ką nors įdomiau. Pvz., su glikoliu ir pan. Šis produktas man tikrai patiko, ilgainiui pajutau, kad prisideda prie odos šviesinimo. Dabar dairausi ko nors kito, bet panašaus. Gal man reikia ODA prausiklio?

“Bielenda” drėkinamasis micelinis vanduo “3 in 1 Clean Skin Expert”. Apžvalga čia. Irgi patiko. Bet kai pagalvoju, jei kažką subaigiau iki galo, tai ir mėgau, kitaip būčiau atidavus, ar kažką. Gerai valė, minkštas, malonus. Vienas minusas tas, kad gana sunkiai prieinamas. Lietuvoje būna tik “Maximose” ir dažniausiai tik per grožio muges ir šiek tiek laiko po jų.

Ir kaip tos pakuotės taip nusiteplina?

“Angel” plaukų kaukė “Helichrysum Pure Nourishing”. Apžvalga čia. Na tikrai labai labai geras produktas, negaliu nieko kritiško pasakyti. Jau turėjote pastebėti mano meilę šiems angelams.

W7 blakstienų tušas “Extra Extra!”. Apžvalga čia. Vidutiniškas. Nieko labai blogo negaliu pasakyti, tinka kiekvienai dienai. Tiesa, gana greitai uždžiuvo.

Visai nefotogeniški užrašai 😀

“Schwarzkopf Professional” nenuplaunamas pienelis plaukams “BC Brazilnut Oil Talent 10”. Apžvalga čia. Na, šis produktas man tikrai pasiteisino. Besipučiantys plaukai buvo sutramdyti. Apžvalgoje minėjau, kad nesu tikra, kur jį galima nusipirkti, nes atstovai minėjo tik specializuotus salonus ir gal kai kurias “Douglas” parduotuves, tai dabar tikrai mačiau, kad jau yra pastarosios internetinėje svetainėje.

“L’oreal” valomoji molio kaukė “Pure Clay Purity”. Apžvalga čia. Ši kaukė buvo sukėlusi tikrą susidomėjimo bangą! Kadangi ją aprašiau anksčiau nei kompanija pradėjo siuntinėti blogerėms, tai sulaukiau labai daug norinčių paskaityti atsiliepimą. Na ir ką, kad ir kokios prieštaringos nuomonės būtų, maniškė yra teigiama. Man visai neblogai valė nosies poras.

“Schwarzkopf Professional” koncentratas “Power Shot Repair”. Apžvalgos nėra. Daugiau apie produktą čia. Gavau dovanų nuo Virginijos per Kalėdas. Ir tik neseniai prisiruošiau sunaudoti. Man patiko, tikrai atgaivino bepradedančius nervinti plaukus. Šiaip, kai pamatau, kad mano plaukai jau pradeda per daug pūstis, per daug būti nesutramdomi, aš sušeriu jiems kokio koncentrato dozę :).

“Green Feel” kondicionierius-kaukė dažytiems plaukams su goji uogų ekstraktu. Apžvalga čia. Patiko, skirtingai nei jo kolega šampūnas. Apie jį dar kalbėsiu. Tik žiauriai greitai susinaudoju. Manau pasiekiau plaukų produkto sunaikinimo rekordą :).

“PHB Ethical Beauty” drėkinantis paakių gelis su alaviju ir agurkais. Apžvalga čia. Nepatiko. Kodėl, rasite apžvalgoje, bet aš jo net nesubaigiau viso.

REF plaukų kaukė “Intense Hydrate”. Apžvalga čia. Be jokios abejonės dėmesio verta priemonė. Tikrai gaila, kad baigėsi (ok, negaila tik todėl, kad eilėje yra kitų, bet jei nebūtų…).

Ir šitas nutapšnotas :/

“Schwarzkopf Professional” šampūnas “BC Brazilnut Oil”. Aš du kartus produktą įtraukiau į mėnesio geriausius, o apžvalgos nėra. Tai jau ir nebebus. Dabar viską pasakysiu. Ši priemonė yra su SLES, ko pasekoje gerai plauna, tačiau kažkokiu būdu kompozicija tokia, kad mano plaukams patinka, jie nesipučia, neatrodo per sausi ir t.t. Šiaip aš vienu metu naudoju 3-4 šampūnus (cit, man taip patinka). Ir bent vienas turi būti tikrai gerai plaunantis, kiti gi – švelnesni, kasdieniai. Tai va šis buvo tikrai geriausias iš tų stipresniųjų.

“Essence” blakstienų tušas “Volume stylist 18h lash extension”. Apžvalga čia. Ne nesu juo sužavėta. O ir šis gana greitai išdžiuvo.

Vis neprisiruošiu tos Harris knygos perskaityti…

“Kardashian Beauty” juodųjų kmynų nenuskalaujamas kondicionierius. Apžvalga čia. Žinote, aš turiu gana daug visokių poploviminių plaukų priežiūros priemonių. Ir vis jas rotuoju. Tačiau, kai turėjau šį purškalą, tai griebiau beveik kiekvieną kartą. Ypač patiko purkšti ant sausų plaukų.

“Green Feel” šampūnas dažytiems plaukams su goji uogų ekstraktu. Apžvalga čia. Tai, o šitas man nelabai patiko. Aš žinau ko tikėtis iš natūralių šampūnų, kurie neturi aštrių ploviklių. Tačiau net jų kontekste šis mane žavėjo tik savo kvapu. Galiausiai subaigiau kaip dušo želę.

“Schwarzkopf” žvilgesio plaukams suteikiantis purškiklis “BC Oil Miracle Divine Polish”. Apžvalga čia. Kai pradėjau naudoti, tai visai nieko atrodė, bet ilgainiui kažkaip pasijuto, kad sausina plaukus, tai pradėjau purkšti retai. Tik tais atvejais, kai jau labai norėjosi papildomo žvilgesio. Jau apžvalgoje sakiau, kad nepiktnaudžiaukite juo, tai dabar irgi pakartoju.

“Kitoko” plaukų aliejus. Apžvalga čia. Na, regis tik ką apie jį kalbėjau. Tačiau šio tik 10ml, o aš nesu iš tų, kurios naudoja tik lašą. Tad viens du ir baigiau. Patiko ir neatsisakyčiau jei kas padovanotų didelę pakuotę. Nors turiu prisipažinti, kad pilna stovi nebaigtų aliejų, o dar kiek nepradėtų… Ai, bet šis tikrai smagutis ir kvapas jaukus.

Viskas! Tai buvo žodis apie aštuoniolika pabaigtų priemonių!


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmas paveikslėlis yra Cartoon vector created by Rosapuchalt – Freepik.com.

9Comments

Add yours
 1. 3
  Alma

  Tu tikrai turi tris galvas 😀 Aš kasdien plaukus trenkiu, bet vis tiek baisiai lėtai man priemonės naudojasi.

 2. 4
  Salomėja

  Tai čia tik Green Feel toks neskalsus, o ir kaip sakiau, sunaudojau galiausiai kaip dušo želę ir dar vyrui daviau tam pačiam… Schwarzkopf’ą gi gal tris mėnesius naudojau, čia žinant, kad visus šampūnus aš ir kūnui prausti panaudoju, jei galvą plaunu duše. O šiaip mano plaukai tikrai daug produkto sugeria nes yra tankūs, stori, sausoki, tai aš negailiu norėdama visur gerai pasiekti :). Tad kaukės, kondiškės man gana greit sueina, o va šampūnus naudoti prailgsta.

 3. 5
  Milly

  skaiciau skaiciau, pamaciau spalvinimo knyga, ir nebepamenu, ka perskaiciau, nes uzvalde viena mintis: reikia! kur gavai? 🙂

 4. 7
  Salomėja

  Nu gal Maximoje kokioje? Aš spalvinimo knygas vietoje vyniojamo popieriaus naudoju. Tvirtas ir gražus.

 5. 9
  Miglė

  Aš čia ne į temą, bet man irgi ta spalvinimo knyga tokia graži pasirodė. Galvojau gal knygos naują leidimą išleido, pasirodo ne, čia tik spalvinimo knygelė :)))

+ Leave a Comment