Valio valio valio! Pagaliau mano tinklaraštis atnaujintas! Ir aš labiausiai džiaugiuosi ne dėl temos (dizaino), o dėl turinio valdymo sistemos. Tema kaip tema. Man pačiai čia truputį ciniškai atrodo rožinė spalva, kas yra mano nemėgiamiausia ever. Bet kažkaip nusipirkau dizainą, ten ta rožinė buvo nustatyta ir kiek keitaliojau į žalsvas, melsvas, pilkšvas, tiek man rožinė atrodė geriausiai. Tai palikau tam kartui. Tolimesnėje ateityje ketinu nusipirkti kitą dizainą.

Vėl pokyčiai, paklausite jūs? Ne! Keisti dizainą yra tik kosmetinis remontas, o dabar padarytas visas milžiniškas kapitalinis. Iš visiškai nevaldomos ir nekeičiamos turinio valdymo sistemos mano blogas perkeltas į populiarųjį wordpress. Kadangi senasis blogas buvo visiškai nesuderinamas, tai buvo visokių nesklandumų. Pvz., nepersikėlė komentarai. Deja. Kelis perkėliau pati, tiesiog copy-paste, nes norėjau pažiūrėti, kaip viskas atrodys, bet na, visa kita nugulė į komentarų dausas. Man gaila. Bet tikiuosi atleisite ir noriai komentuosite. Daugiau perkėlimų neplanuojama, tad nebedingsite. Geroji dalis, dabar galiu naudoti spamą gaudantį įskiepį. Žinau iš patirties (nes turiu kitų blogų besisukančių wordpress sistemoje), kad įskiepis kartais praleidžia spamerius, bet jo patikimumas yra apie 98%, todėl patys suprantat… Anoje sistemoje man jau buvo dingusi motyvacija, nes atrodo nieko neveikia tik šalinau komentarus. Čia gi, jei nepadės tas įskiepis, tai galėsiu įdiegti, kokį “capcha” ar kraštutiniu ekstremaliu atveju taikyti moderavimą.

Taip pat perkeliant duomenis buvo bėdų su pagrindinėmis nuotraukomis. Negulė jos ten, kur reikia, todėl aš numojau ranka į tai, kad galima suprogramuoti kažkokį sprendimą, bet tada kai bus laiko ir visas pagrindines nuotraukas sutvarkiau rankiniu būdu. Apie 800 įrašų :). Tad lygiai dvi dienas, nekišdama nosies į jokius FB aš ir dirbau.

Geroji to dalis, kad tvarkiau nuo naujausių, iki seniausių įrašų, tad pati galėjau matyti, kaip keitėsi nuotraukos. Į seniausius įrašus baisu net žiūrėti.

Dar labai džiuginantis dalykas yra tas, kad dabar blogas turėtų būti kur kas patogesnis tiems, kurie skaitys mobiliais įrenginiais.

Vaizdas telefone

 

Ir 7 colių planšetės ekrane. Išskleistas meniu

Aš esu tikra, kad vizualūs pokyčiai patiks ne visiems. Visų pirma, todėl, kad daug žmonių iš esmės nemėgsta naujovių. Visų antra, tiesiog neįtaikysi visiems į skonį. Taip pat dar nežinau, kaip skirtingos naršyklės atvaizduos tinklaraštį. Aš pati naudoju “Chrome” ir čia viskas puiku.

Jei kažkas nepatiks, neveiks ar pan, tai nesikuklinkite ir rašykite. Konstruktyvią kritika visada apsvarstau ir jei tai nėra “tik skonio reikalas” stengiuosi pasitaisyti.

Tad tiek tų džiugių naujienų. Man bloginti dabar patogiau, o jūs tikiuosi priimsite ir toliau draugausime!


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirma foto yra Designed by Freepik