Valio! Pavasaris jau visai ant nosies! Ir jau beveik išgyvenome dar vieną žiemą. Jei sausis man buvo laaaabai ilgas mėnesis, tai vasaris prabėgo per akimirką. Ir toje akimirkoje buvo tikrai nemažai gerų dalykų. Jais ir pasidžiaugsiu.

Tinklaraštis

Man labai smagu, kad jūsų vis daugiau ir daugiau skaito šį blogą! Ir žinote ką skaitaite daugiausiai? Aišku, kad kaip ištrinti facebook, kaip sekti pašto siuntas ir kur pirkti dėvėtas knygas. Šie straipsniai yra visų laikų populiariausi! Taigi, aš juos atmečiau (nes kitaip topas kiekvieną mėnesį būtų vis tas pats) ir žvilgtelėjau kokie gi kiti straipsniai buvo populiarūs vasarį.

Pirma vieta. Labiausiai jus šį mėnesį domino Ingos tekstas apie skystuosius kristalus plaukų galiukams. Jis buvo atverstas beveik 600 kartų.

Antra vieta. Nieko keisto, kad smalsavote kokia gi mano nuomonė apie “Grožio draugo” staigmenų dėžutę. Šį tekstą atvertėte 509 kartus.

Trečia vieta. Didelio dėmesio sulaukė ir Neringos kosmetinės turinys. Jis taip pat buvo atverstas beveik 500 kartų.

Nedaug atsilieka ir naujausias vos kelių dienų tekstas su įspūdžiais apie “The Box” dėžutę, bei jau senokai rašytas, bet vis dar aktualus atsiliepimas apie veido epiliatorių “Braun Face”.

Ačiū, kad skaitote.

Kosmetika

Žinoma, aš vasarį prausiausi, ploviau galvą, dažiausi, o po to valiau makiažą, tad natūraliai susidarė geriausių kosmetikos priemonių sąrašas.

Šį mėnesį man labiausiai patiko veidą prausti juoda Konjac kempinėle.

Ją gavau kartu su advento kalendoriumi. Šios priemonės konkurentės  – mano rankos, baltas Konjac, virbruojantis prausimosi šepetėlis. Kempinele veidą nuvalau švariau nei rankomis. Aparatu turbūt dar geriau, bet patingiu, na o baltoji Konjac atrodo per švelni.

Labiausiai patikusio prausiklio titulą gauna “Acure Organics” priemonė mišriai ir riebiai odai.

Mėnesio atradimu tapo “Depend” nagų lakas.

Na ir dar nagai labai džiaugėsi “Maybelline Super Stay 3D Gel Effect Top Coat” priemone. Tobula.

Kai reikdavo dažyti blakstienas, rankos pačios tiesėsi prie “Gosh Rebel Eyes”.

Na, o veidą maskavau… Lumene CC kremu. Taip taip, neišvėriau ir nusipirkau pamėginti ką čia taip visos giria. Vertėjo.

Ir viskas su kosmetika. Kitos priemonės buvo geros, arba pusėtinos, tačiau ne tokios, kurias traukčiau į pačiausių sąrašus.

Pirkiniai

Pirkiniai, kuriais aš labiausiai džiaugiuosi.

Pagaliau turiu Philips fotoepiliatorių. Tereikia nusipirkti kantrybės 🙂 Tai mano dešimtmečio svajonė. Ko gero brangesnio daikto net ir neturiu, net kompas mažiau kainuoja.

Taip pat esu laiminga įsigijusi kelis man patinkančius papuošalus. Tai plunksna iš “Geros auros”.

Ir pakabukas iš Stradivarijaus.

Dar gi džiaugiuosi savo taupykle. Pamenat, sakiau, kad nustoju prikinėti visokias aklas dėžes, piguvas ir pan. nesąmones, o taupau kokybiškesniems, geresniems daiktams. Tai va čia ir metu pinigėlius.

Dar vienas geras dalykas, kad pagaliau turi lentynėlę prie darbo stalo, kuri skirta susidėti kvepalus. Seniau gi jie buvo tiesiog sumesti į dėžutę. Nei saugu, nei gražu. Blogas dalykas tik tas, kad čia dabar dar nestovi mano trokštami kvepalai. Bet ta taupyklė gal padės 🙂

Štai toks buvo tas vasaris. Dabar man labai reikia suknelės! Ir pavasario!

O jūs papasakokit kaip sekėsi žiemoti!

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).