"Grožio draugas" penktoji staigmenų dėžutė "Labas. Aš jau čia!". Įspūdžiai

Estimated read time 4 min read

Tarp besidominčių grožio produktais nuvilnijo banga. Vakar kurjeriai pirkėjams išvežiojo paslaptingą grožio dėžutę. Kas tai yra? Kompanija “Grožio draugas” kartkartėmis išleidžia slaptą dėžę pilną (ar tik puspilnę) kosmetikos. Mes perkame katę maiše ir žinome tik kokių gamintojų galima tikėtis. Tik tikėtis, nes įmanoma gauti vos mažytį produkto mėginuką, o jo gamintojo vardas vistiek viliotinio sąraše.

Aš atidarinėdama dėžutę jau žinojau kas jos viduje, nes nuo ryto skaičiau forumus bei diskusijas, vertinimus, nusivylimus bei džiugesius. Viena yra internete žiūrėti nuotraukas ir galvoti, kad faina-nefaina, visai kas kita pačiupinėti ir įvertinti pačiam. Tikiu, kad jau matėte kas viduje, gal pačios ir pirkote, tad nesuintriguosiu, tačiau vistiek noriu truputį pakomentuoti savo lūkesčius, atradimus bei nusivylimus.

Tad pradedame. Turiu pastebėti, kad man patinka raudona dėžutė ir jos dizainas. Tiesa, atkeliavo jau tokia šiek tiek pavargusi. Ką gi radau dėžutėje?

Pirmas dalykas yra Konjac Sponge. Kempinėlė.

Nuvylė. Kodėl? Visų pirma, aš jau turiu dvi kempinėles. Ir jomis džiaugiuosi. Visų antra, jei jau norėčiau atrasti, tai ne paprasčiausią baltą. Daug mieliau pabandyčiau žalią ar rožinę. Taip pat man atrodo, kad šių kempinių kaina per didelė. 10-13eu? Rimtai? Na, aš nesiūlau pirkti pas kinus po 1eu. Jie jau tokie, moka net magnį padirbti, tai padirbti bulvę jiems gali būti vienas juokas. Tačiau ši kempinėlė yra iš P. Korėjos. O toje pačioje šalyje, galite įsigyti patikimo gamintojo konjaką ir net 4$ nekainuos. Pvz., čia.

Kitas radinys yra MOSSA naktinis jauninantis kremas.

Nuvylė. Dėjau labai daug lūksečių į Mossa ženklą. Pati ketinau pirkti, susilaikiau, po to laukiau ką gi įdės į dėžutę. Pamačiau, kad kremas, džiaugiausi, kol nepauosčiau, o tada neperskaičiau sudėties.

Aha, ką matote antroje vietoje? Paprasčiausias alkoholis? O kvapas irgi kaip spiritinio toniko :/. Ir čia jau negali guostis, kad to alkoholio vos vos gal tik įdėta, nes tai reikštų, kad iš viso be vandens nieko nėra :D. Net nežinau, gal sunaudosiu kaip nors kūnui?

Toliau “Fresh Therapie” servetėlė lakui valyti.

Patiko. Spėjau ir išbandyti ir aprašyti. Tačiau tai tik viena vienužė servetėlė, kurios net pirkti Lietuvoje nėra. Pabandžiau ir pamiršiu.

Sebamed rankų kremas.

Nuvylė. Gal tik man atrodo, bet po Kalėdų pas visus kalnai kremų. Tai populiari dovana. :). Bet nuvylė ne tai. Man regis “Sebamed” nėra tas gamintojas, kurį reikia atrasti. Taip pat man atrodo, kad ir dėžutės sudarytojai taip nemano. Tiesiog, spėju, pigiai gavo kremukų, kurių galiojimo laikas jau link pabaigos. Na bet ką. Sunaudosim.

Kitas eilėje yra MOSHI kūno šveitiklis.

Nudžiugino. Aš jo jau tikėjausi, nes Vinted merginos atkapstė FB nuotrauką su šiais šveitikliais. Kadangi kitos pakuotės estiškos, o ši angliška, tai buvo nuspręsta, kad juos gamina mums. Vakar išbandžiau. Džiugino ir bandymo metu.

“Golden Rose” akių pravedimas.

Nuvylė. Golden Rose? Rimtai? Man atrodo tokiose dėžutėse turi slėptis kas nors įdomaus, ne tai į ką paspoksai stoties kioskelyje iš neturėjimo ką veikti. Visgi šiandien pirmą kartą gyvenime į gatvę išėjau su pravesta akių linija. Sakyčiau produktas neblogas, jei net aš sugebėjau negėdingai nusipiešti.

“Golden Rose” nagų lakas.

Nuvylė. Na, tarkime, kad negalima nurašyti gamintojo, vien todėl, kad jis pigią kosmetiką gamina ir ją mėgsta turgaus prekeiviai. Bet spalva tai tokia visai jau kioskelis.

“Golden Rose” lūpų dažai.

Nuvylė. Čia jau mano asmeninės bėdos, kad lūpų nedažau, o lūpdažių turiu kalną.

Dar dėžėje buvo kažkoks nuolaidų kuponas, kuris visai nenaudingas. Mėginuko, kurį rado kitos merginos, nebuvo.

Išvada? Dėžutė turėjo potencialo. Jei MOSSA nebūtų nuvylusi apgaulinga (nai nai nai kokie mes faini ir ekologiški, ir faini faini) sudėtimi, tai sakyčiau, kad dėžutė atsipirko. Dabar galiu džiaugtis tik šveitikliu. Na ir pravedimu.

Ar pirksiu kitą dėžutę? Nežinau. Norėčiau sakyti, kad ne, bet žinau kaip ten būna su tuo ūmiu spontaniniu troškimu ištaškyti pinigus.

Ką manote jūs? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours