Svečiuose Inga. Naujiena ar pražiūrėta gera seniena? „Depend“ nagų lakai

Estimated read time 4 min read

Kai darbai ir terminai kvaršina galvą, prisigalvoji „svarbesnių“ veiklų. Taip vieną niūrų rytą nusprendžiau, kad dirbti prie netvarkingo stalo – nuodėmė, o tvarkyti stalą be pašluosčių – kvaila. Tad išėjau į artimiausią parduotuvę drėgnų servetėlių. Daugiau apie jas nerašysiu, nes pamiršau nusipirkti. Akis užkliuvo už naujo (?) nagų lakų stovelio.

Nedidukas stovas, su mažais buteliukais, patraukliomis spalvomis, nemažas pasirinkimas lakų su blizgučiais ir užrašas „Depend“. Kur aš tą „Depend“ mačiau… Ogi, mano mėgstamas nagų lako korektorius iš „Depend“. Šio ženklo nagų lakų Lietuvoje nebuvo, ar aš nemačiau?

Dalinuosi įspūdžiais ir pastebėjimais. Tik šį kartą pirma – įspūdžiai, po to – info apie produktą. Mat, pirmiausia, išbandžiau, ir tik tada pasidomėjau daugiau.

Mano įspūdžiai

„Depend 7Day Hybrid NailPolish“ serijos išsirinkau Golden Masterpiece (liet. auksinis šedevras) – tamsiai rudą su smulkučiais aukso blizgučiais. Į pirkinių krepšį nukeliavo melsvas In Harmony (liet. harmonijoje). Ir dar vienas – rausvas Poetry in Motion (liet. judanti poezija?). Gamintojams pliusas už gerai nuteikiančius pavadinimus.

Išbandžiau pirmuosius du. Lakavau ūkiškai: pagrindas, lako sluoksnis, lako sluoksnis, lako sluoksnis ir apsauginis sluoksnis. Pagrindui ir viršutiniam sluoksniui naudojau tai, ką turėjau – „Nail base & Top coat 5 in 1“ iš „Rimmel“. Šepetėlis plokščias, platokas (mano mažyliams truputį per platus). Dažo ryškiai. Turbūt užtektų ir vieno sluoksnio.

Po trijų dienų intensyviai spausdinant, segant ir įrašinėjant tūkstančius ataskaitų (toks darbas – peilis nagams) lakas laikosi gerai. Neatšoko, nesusibraižė, nenusilupo. Tik augantys nagų galiukai jau pradeda baltuoti. Na, ir nuo spausdintuvo chemijos odelės nusausėjusios.

Taip atrodo nagai ketvirtą dieną:

Patinka – ryšku, laiko gerai. Sugalvojau, pastudijuoti daugiau. Pasirodo, tai gelio efektą suteikiantis lakas. O ir nagus ne visai teisingai lakavau – visa sistema sukurta.

Apie „Depend 7Day Hybrid Nail Polish”

Tai švedų kompanijos sukurta nagų lako sistema, skirta moterims, mėgstančioms blizgius, ilgai išliekančius ir gelinį lakavimą primenančius nagus. Gamintojas teigia, kad šią sistemą lengva naudoti, lakai greitai džiūsta, paprasta nuvalyti.

Naudojimo instrukcija: (1) Nago lako paviršių nuvalykite „Depend 7Day” nagų lako valikliu. Palaukite 30 s, kol nagų paviršius bus sausas. (2) Užtepkite sluoksnį „Depend 7Day” apsauginės bazės. Palaukite, kol nudžius. (3) Užtepkite pirmą „7Day Hybrid Polish” lako sluoksnį ir laukite 30 s, kol nudžius. (4) Tepkite du TOP sluoksnius. Leiskite nudžiūti 5 minutes. Teigiama, kad lakas, sąveikaudamas su pagrindu ir viršutiniu sluoksniu, sukuria gelinį efektą ir tvirtumą.

Mano vertinimas

„Depend“ nagų lakas patiko. Džiaugiuosi, kad atradau šią naujieną ar pražiūrėtą senieną. Nesitikiu, kad išlaikys 7 dienas, bet laiko geriau nei dauguma popsinių lakų. Kasdienai mėgstu blizgučius (mėlynus, žalius ir t.t.) neryškiame pagrinde, tad artimiausiu laiku tokių įsigysiu.

Visokios sistemos ir 10 žingsnių iki laimės – ne man. Nemanau, kad reikia išmesti iki šiol turėtas priemones ir pulti prie „Depend 7Day”. Tad bent jau kol kas, lakuosiu taip, kaip iki šiol – su „Rimmel“ pagrindu ir viršutiniu sluoksniu. O kai jį pabaigsiu, išbandysiu ir kitas šios sistemos bei „Depend“ priemones.

Naudinga: Mokėjau 3.70 Eur. Pirkau “Droge”. Jei gerai pasidairysite, prie stovelio turėtumėte rasti spalvų paletę ir lankstinukų su detaliu sistemos paaiškinimu.

Ir dar. Kauno “Akropolio” “Droge” stovelis nudrėbtas kažkur ant apatinės lentynos. Turbūt įsivaizduoja, kad damos gulsis ant pilvų ir rinksis spalvas?.. Gėda pelėda. Kitame “Droge” stovelis pakabintas akių lygyje.

Salomėjos komentaras: po šio Ingos atsiliepimo aš užsimaniau į Drogą, o kadangi kaip tyčia buvau Akropolyje tai ir užsukau. Lakų nenusipirkau. Kodėl? Nes ten buvo taip karšta, taip karšta, kad pagalvojau jog nualpsiu kol išsirinksiu ir nualps mano vyras taip pat. Kitą kartą. Bet esu sudominta. Ačiū! 

Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours