Apžvalga: "Gosh" blakstienų tušas "Rebel eyes"

Estimated read time 3 min read

Apie “Gosh Rebel Eyes” tušą jau parašė dauguma mano skaitomų blogerių, tačiau jo vis dar nėra pirkti. Pavasario naujienos vis neatkeliauja į parduotuves, o kompanija žada, kad jau tuoj tuoj. Kol laukiate, pradėkite sudarinėti norų sąrašą, ir į jį įrašykite šį tušą.

Žinote, visos ir visur giria “Maybelline Lash Sensational”, todėl susigundžiau pamėginti ir nusivyliau. Dabar gi neskaičiau nė vieno blogo atsiliepimo apie “Gosh”, bet ir pati galiu patvirtinti, kad jis puikus! Išvada? Netikėkite tuo ką mes rašome, bandykite pačios! Tai, kam tada tave, Salomėja, skaityti, paklausite jūs? Nes dalinuosi pletkais apie špaklių ir šmutkes, o pletkus visi mėgsta, negi neigsit?

Nukrypau. Pirmadienis. Mažai kavos. Taigi, apie tušą. Gavusi iš karto bėgau bandyti ir nebuvau labai sužavėta. Viskas buvo gerai, tačiau šviežutėlis tušas man atrodė per… paprastas. Na paryškino kiek blakstienas, bet aš esu wow efekto mėgėja. Noriu ilgų, ryškių, juodų, o šios buvo tik paprastos paryškintos. Tada buvo Kalėdos, Naujieji metai ir aš tušą šiek tiek primiršau ir vėl pasiėmiau tik po kokių 2 savaičių. Ir čia pasitvirtino taisyklė, kad šviežutėlis tušas ne visada atsiskleidžia, mat dabar aš jį labai pamilau.

Šepetėlis riestas, silikoninis, lankstus.

Gamintojas teigia, kad sudėtyje yra ricinos bei šaltalankių aliejų (lipduką pamečiau, tad…), nėra parabenų ir kvapiklių. Taip pat žada, kad jis ilgai išlieka, nebyra bei netepa. Turiu pasakyti, kad iš tiesų jis tą ir daro. Vaikštau visą dieną ir nebijau, kad tapsiu panda. Tiesa, nuvalyti tušą truputį sunkiau, mano micelinis sunkiai jį įveikia.

Dabar parodysiu rezultatą. Pastaba: jei mėgstate natūralesnį vaizdą tai tepkite tik vieną sluoksnį tušo, jis pailgins blakstienas, bet jų nesulipins. Aš pati mėgstu kiek daugiau tušo, tad tepu du sluoksnius. Vaizdas mažiau natūralus, bet ilginimas tikrai efektingas.

Na dėl šukuosenos nepykit. Man pasitaiko.

Neturiu jokių priekaištų šiam tušui. Kvapo neturi, dažo gražiai, netepa ir nebyra, pakuotė daili, šepetėlis patogus. Ko dar norėti? Rekomenduoju!

Mano įvertinimas:

Naudinga: Tušą bus galima įsigyti Kosmadoje ir Eurokos. “Gosh” tušai kainuoja apie 9-12eu, tad manau ir šio kaina bus panaši.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours