Nusipirkusi ir šiek tiek nusivylusi “Grožio draugas” dėžute, aš visai nepasimokiau. Kur tau, aš pasidaviau avantiūrai ir nusipirkau dar vieną staigmeną iš svetainės Thebox.lt. Išleidau 22 eurus. Tiek kainavo paslaptinga dėžė ir jos pristatymas į artimiausią paštomatą.

Kuo gi aš susiviliojau? Aprašymas teigia: Šioje dėžutėje rasite įvairių kūno ir plaukų priežiūros priemonių, o taip pat ir dekoratyvinės kosmetikos. Rinkinį sudaro pilni produktai ir mėginėliai. Iš viso 5 pilno dydžio produktai, taip pat travel dydžio produktas, veido priežiūros aksesuaras bei 4 mėginėliai.

Visos šios dėžutės promo nuotraukos atrodė labai “skanios” ir kokybiškos. Taip pat kompanija bendradarbiavo su “This and That” užrašinės kūrėja, kurios bloge irgi viskas atrodo nebelekaip :). Penkios laimingosios galėjo rasti užrašines savo dėžutėse.

Na, bendras vaizdas neblogas, buvo galima tikėtis tokios madingos ir įspūdingos staigmenėlės. O juk žinome, kad su pirma dėže dažniausiai stengiamasi nepasišiukšlinti.

O štai taip atrodo kompanijų, kurių produktų rasime sąrašas:

Na na, į akis krenta Nivea, kuris visai nepatrauklus, bet galvoju, gi būna ir pas juos įdomių produktų. Cha, gerai, kad man neįdėjo, nes mačiau kitos merginos gavo veido kremą… hm.

Bourjois, Maybelline, L’oreal, Rimmel, w7… – šie prekiniai ženklai asocijuojasi su pudromis, tušais, lūpų dažais… Dar vienas Cha! Pamatysite  kaip aš klydau.

P.S., Marks and Spencer, Regene – negirdėti, tad smalsu kažką išmėginti. Trečias Cha. Pirmų dviejų pavadinimų tikrai mano dėžėje nebuvo, tačiau buvo tokių, kurie čia neišvardinti.

Po to, kai Vinted forume pamačiau pirmas dėžučių nuotraukas, tai apėmė liūdesiukas. Rimtai. Kažkokia piguva. Po to pas vieną blogerę pamačiau kiek geresnį turinį ir dar pajuokavau, kad gal išrišo tinklaraštininkę ir todėl sudėjo geriau. Nes mes abi komentavom po “The box” fb įrašu, kad laukiam, ar kažkaip ten panašiai. Aha, o po to pati radau tą pagerintą turinį ir įtarimai sustiprėjo, kad čia toks blatas, kad va aprašysim ne taip ir blogai ir viską ten 😀

Pradedame žiūrėti ir vertinti turinį?

Pirmas radinys… O gi viena iš 5 “This and that” knygelių.

Man buvo žiauriai įdomu ją apžiūrėti. Kaip žmogui turinčiam reikalų ir bėdų su spaustuvėmis. Įtariu, kad autorė taip pat pasikeikė, kaip ir aš kartais pasikeikiu gavusi savo atvirukus.

Pradžiugino. Naudosiu arba padovanosiu. Džiaugiuosi gavusi.

Toliau radau tris Regene mėginukus plaukams.

Kapiliarinis (ką tai bereikštų) balzamas, Stiprinantis ir žvilgesį suteikiantis šampūnas, Intensyvus šampūnas nuo plaukų slinkimo.

Pradžiugino. Tiesiog nebandytos priemonės plaukams.

Dar radau “Rimmel” akių makiažo valiklį.

Nuvylė. Nekenčiu makiažo valiklių :D. O ir iš Rimmel būtų daug įdomiau išmėginti ką nors, kame jie labiau specializuojasi.

Dar vienas daiktas dėžutėje – Himalaya kaukė veidui.

Nuvylė. Kaukė gal ir visai nieko, tik va, aš apie ją rašiau beveik prieš metus. Ir net tada ji nebuvo jokia naujiena. Tai tau atradimo džiaugsmas iš Drogo apatinių lentynų. Naudosiu, nes pamenu, kad patiko.

Kapstomės toliau. Ir iš Bourjois gauname… ne ne, ne! Ne pudrą, ne lūpų dažus, ne skaistalus (valio), ne tušą… Mes gauname pincetą!

Nuvylė. Nes tiesiog juokinga ir tiek. Daiktas gal ir geras. Naudosiu.

Visiška naujiena mano kosmetinėje – W7 prekinis ženklas. Dėžutėje buvo rankų kremas.

Nei nuvylė, nei pradžiugino. Naują vardą išmėginti įdomu, tačiau rankų kremų namuose jau kalnai + šio sudėtis nėra itin džiuginanti. Na bet… pabandysiu.

Dar vienas visai nematytas Sangri-La kūno losjonas.

Nudžiugino. Graži pakuotė slepia prastokos sudėties produktą. Bet aš apie tokį net negirdėjau. O ir šiuo metu mano kūno kremai jau visai visai į pabaigą, tad išmėginsiu.

Kitas gi buvo ištrauktas “Body Shop” dušo gelio miniukas.

Nei nudžiugino, nei nuvylė. Šiaip aš džiaugiuosi, kad gavau kažką iš TBS, nedažnai kosmetinėje atsiranda. Tačiau dušo želes, tai man atrodo jau, visos išbandė, yra ten ir įdomesnių produktų.

Toliau kažkas iš “Sally Hansen”.

Nuvylė. Labiausiai dėl to, kad nepagūglinus nesuprasi kas čia. Kažkoks pieštukas nagams atjauninti. Nei sudėties, nei naudojimo instrukcijos. Internete galima rasti paveiksliukų, kuriuose matosi, kad produktas paprastai turi papildomą pakuotę su informacija.

Na, ir Macadamia, kaip gi be jos 🙂

Nei nuvylė, nei nudžiugino. Pamatai gamintojo pavadinimą ir gali tikėtis gauti šią vienkartinę kaukę. Bet atradimo džiaugsmą dovanojanti kompanija gal nežino, kad šią rūšį jau išbandė visi kas netingėjo. Gera ta kaukė, bet jau yra ir kitų versijų, žinot?

Dar ne viskas, dar buvo ir L’oreal lakas!

Nudžiugino. Keista, bet dar nesu mėginusi L’oreal lako. O dar ir spalva man patinka, po visų nusyvilimų su Golden Rose.

Galiausiai dėžėje buvo dar vienas netikėtumas! Tadam…

Taip taip, Milka šokoladas. Ir jis mane nuvylė. Šiaip jau mėgstu aš Milką ir pienišką šokoladą. Bet ir vėl: a) nevartoju cukraus kol kas; b) toks čia ir atradimo džiaugsmas kai porą savaičių Maximoje šiuos šokoladus kišo ir kišo “ant akių”, c) ei, jūs siunčiate grožio dėžutes merginoms! O pavasaris ant nosies! Kas antra gi dietos laikos. Feil.

Štai toks tas visas turinys!

Pakalbėkime apie dėžutės vertę. Sudarytojai teigia, kad vertė yra 37-40 eu ir skaičiuojama rekomenduojama prekių kaina (dažniausiai šiuo atveju tai reiškia, kad didžiausia kokią įmanoma rasti). Su knygele, kurios nereiktų skaičiuoti, nes čia kaip ir loterijos prizas, didžiausia vertė gaunasi apie 49eu. Be knygelės – 39eu. Telpa į sudarytojų nurodomus rėmus. Bet būkim biedni, bet teisingi, pvz., Shangri-la losjono už tą didžiausią kainą NIEKUR neįmanoma rasti. Milijoną metų jis tiek nekainuoja, o gal niekada ir nekainavo. Suskaičiavus realią vertę (be knygelės) ji gaunasi apie 26 eu. Sumokėjau 22.

Ar pirksiu ir vėl? Priminsiu ką atsakiau į šį klausimą kai rašiau apie “Grožio draugą” – “Nežinau. Norėčiau sakyti, kad ne, bet žinau kaip ten būna su tuo ūmiu spontaniniu troškimu ištaškyti pinigus.” Na GD bent turi perspektyvų, jie didesni, jie turi įdirbį, jie bendrauja su daug įdomių kompanijų, o dėžutė bent jau verte nekelia abejonių, tegul ir turinys nedžiugina. O apie “The Box” sakau – ne. Abejoju ar mane suvilios, net nuostabiausiais prekiniais ženklais. Net jei pažadės “Urban Declay”, po šios dėžės aš tikėčiausi gauti servetėlę akiniams valyti su garsiu logotipu 😀

Ką manote jūs? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).