Svečiuose Inga. „Bio Traitement“ skysti kristalai plaukų galiukams

Estimated read time 3 min read

Pamąstydavau, ar įdomus Jums būtų šis aliejukas. Jokia čia naujiena, bet daiktas geras. Pirmąjį buteliuką nusipirkau prieš trejus metus parekomenduota kirpėjos. Šis – jau trečias. Nuklystu išbandyti kokios naujienos ar įdomybės ir vėl grįžtu prie šios priemonės. O ir ant savo kirpėjos darbo stalo vis dar matau naudojamą šį produktą.

Apie „Bio Traitement“ skystuosius kristalus

Pats gamintojas (italų kompanija „Brelil“) šį produktą vadina ne aliejumi, o skystaisiais kristalais – fluidu, skirtu skilinėjančių galiukų gydymui ir apsaugai. Teigiama, ši priemonė tinka visų tipų plaukams (sausiems, dažytiems, pažeistiems ir kt.) – ji restruktūrizuoja plaukų galus, tačiau jų neapsunkina ir neriebina, suteikia plaukams blizgesio.

Parduodamas 60 ml stikliniuose buteliukuose su balto plastiko dozatoriais.

Sudėtyje gamintojas akcentuoja linų sėmenų aliejų. Visi ingredientai:
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Linum usitatissimum seed oil, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Palmitoyl Myristyl Serinate, PEG-8/SMDI copolymer, Butylphenyl methylpropional, Sodium Polyacrylate, PEG-8, Geraniol, Linalool, Glycerin, CI 26100, CI 12700, Parfum.

Daug plaukus kondicionuojančių ir minkštinančių medžiagų. Pirmu smuiku griežia ne tik linų sėmenų aliejus, bet ir silikono pagrindo medžiagos, kurios plaukų priežiūros priemonėse užtikrina plaukų švelnumą ir greitą rezultatą. Daug vidutinio saugumo ingredientų, suformuojančių plėvelę ant plaukų. Du nerekomenduotiniems priskiriami kvepalų ingredientai. Galėtų būti geriau, bet ne ant odos tepi…

Naudojimas

Tepti ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų galiukų. Nenuskalauti. Kartais tepu ir sausus susišiaušusius galiukus po pietų miego ar pan.

Įspūdžiai ir potyriai

Buteliukas patogus naudoti – nekliūva nei dizainas, nei dozatorius. Pats fluidas turi aliejaus riebumo, bet konsistencija skystesnė nei aliejaus. Naudojasi skalsiai. Kvapas salsvas, bet ne įkyrus.

Tikrai pamaitina galiukus  ir jų neapsunkina. Būtent dėl to šią priemonę man „paskyrė“ kirpėja. Mano plaukų šaknys gan greitai susiriebina, o galiukai nuo dažymo sausoki ir šiaušiasi, nori banguotis. Plaukai ploni, stipriai iškarpyti ant pakaušio ir priekyje. Tad patepus kitais aliejais, plaukai, ypač trumposios sruogos, labai apsunksta, prisiploja prie galvos. Su „Bio Traitement“ šios problemos neturiu. Tai man didžiausias pliusas.

Kitas imponuojantis dalykas – gamintojas. „Bio Traitement“ skystuosius kristalus gamina italų kompanija, skaičiuojanti penktą dešimtmetį plaukų priežiūros priemonių gamybos istorijos.  O siauros specializacijos įmonės man atrodo rimtesnės nei tos, kurios gamina ir sofas, ir akinius, lūpdažius.

Mano vertinimas: Kasdienei plaukų priežiūrai geriau neradau.

Naudinga: Kaina – 13,99 Eur. Perku „Kosmadoje“. Kaskart pardavėja sako, kad plaukų galams skirto aliejuko su linų sėmenimis jie neturi… Tada eini ir susirandi lentynoje. Nesupainiokite su „Bio Traitement“ plaukų blizgiu (didesnis buteliukas, dvisluoksnis fluidas).

Dėkoju Ingai už atsiliepimą! Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours