Apžvalga: “Dr. Hauschka” rožių kūno aliejus

Estimated read time 3 min read

Penktadienis, sėdžiu, galvoju, o gal reikia iki “Pelenės” nusivilkti? Paslampinėti, pažiūrinėti ko man nereikia? Neapsisprendžiu. O apžvalga šiandien apie “Dr. Hauschka” priemonę. Senokai juos esu nusižiūrėjusi, stabdė gal didoka kaina ir vienas kitas prieštaravimas sudėtyse, pvz., tai, kad jie gausiai naudoja alkoholį. Jo aš nebijau, tiesiog šiaip, tomis sudėtinėmis dalimis labai jau manipuliuojama, todėl ir esu apsisprendusi nagrinėti ne jas, o savo pojūčius. Na, bet tai kita tema :). Dienos herojus – kūno aliejus. Pamėgusi aš juos, oi pamėgusi!

Aprašymas:

Harmonizuoja odą ir jausmus. Damasko rožių ekstraktas ir eterinis aliejus balansuoja, ramina sudirgusią odą ir harmonizuoja pojūčius.

Pasitaiko akimirkų, kai odai ir jausmams reikalinga balansuojamoji ir stiprinamoji priežiūra. Tuomet gelbsti rožių kūno aliejus. Vertingas natūralus eterinis rožių aliejus ir drėgmę išlaikantis simondsijų aliejus puoselėja, suteikia apsaugą ir padeda sumažinti nervinę įtampą bei emocinį išsekimą. Tokiam kūno aliejui pagaminti reikalingi brangūs rožių žiedų pumpurai, visą savaitę laikomi ekologiškame, sertifikuotame saulėgrąžų aliejuje pagal unikalios ciklų procedūros receptą. Šiame etape mišinys įkaitinamas iki 37 °C – žmogaus kūno temperatūros. Jis kruopščiai maišomas rytais ir vakarais. Taip aliejus prisotinamas visomis balansuojamosiomis rožių savybėmis.

Sudėtis: Helianthus Annuus Seed Oil, Rosa Damascena Flower Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Parfum, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Farnesol*.
*natūralių eterinių aliejų komponentai

Ko aš tikiuosi iš kūno aliejaus:

kad jis maloniai kvepės. Šis kvepia. Rožėmis. Man tas kvapas labai natūralus ir artimas tikroms gėlėms. Jei jos jums nepatinka, tai kompanija turi ir kitų rūšių. Aš vakarais jaučiu malonumą, turbūt tikrai harmonizuoja jausmus.

kad jo konsistencija bus maloni naudoti. “Dr. Hauschka” nėra sausasis aliejus, tad negaliu pavadinti lengvu. Bet ant drėgnos odos jis dengiasi itin glotniai ir smagiai. Susigeria ne iš karto, todėl naudoju tik vakarais.

kad odai patiks. Patinka. Oda tampa minkštesnė, blauzdos nešerpetoja, nugara neniežti. Primenu, kad tepu ant tikrai drėgnos odos. Realiai, tai po dušo pastoviu, kol vanduo pats nuvarva, rankšluosčiu kūno nesausinu. 

Na ir dar pageidautinos detalės, pvz., kad pakuotė būtų patogi. O jai priekaištų neturiu. Yra dozatorius, jis nestringa, nesispjaudo ir veikia puikiai. 

Viena, kuo aš nepatenkinta, tai, kad produktas labai greitai naudojasi :). Tačiau pirma pažintis “Dr. Hauschka” neprisvilo. 


Naudinga: Įsigyti galima Eurovaistine.lt. 75ml kainuoja apie 24 EUR.

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours