Dėl grįžtamojo ryšio trūkumo supaprastinu įrašus ir be jokių asmeniškumų šoku į apžvalgą. Kas seka mane Instagrame, tas matė, kad prieš kurį laiką džiaugiausi gavusi “Botanicals” PR siuntinuką. Kadaise bandyti produktai man patiko. Labiausiai norėto daikto lauknešėlyje neradau, tačiau pauosčiusi tos pačios serijos šampūną, nesusilaikiau. Nuėjau ir nusipirkau maitinamąjį plaukų kremą “Argan & Safflower Nourishing Potion”. Jo senoji versija bloge įvertinta maksimaliai. Pakalbam apie atnaujintą priemonę. 

Aprašymas:

Maitinamasis kremas, kurio nereikia nuskalauti.

Unikali formulė su dygminų eteriniu ir argano aliejais, kurie intensyviai maitina ir glotnina plaukus.

Naudojimas: Nedideliu kiekiu kremo patepkite drėgnus plaukus – tai juos pamaitins. Nereikia nuskalauti.
Patepkite sausus sušukuotus plaukus – kremas juos suminkštins ir padės suvaldyti nepaklusnias sruogeles. 

Sudėties internete taip ir nepavyko rasti. Neapsigaukite, nes daugelyje užsienio svetainių ji surašyta, bet visiškai neatitinka nei senos versijos, nei to, ką turiu.

Sudėtis

Pakito ne tik sudėtis, kurioje dabar daugiau aliejų, bet ir buteliukas. Šiek tiek didesnė talpa. Naujokas turi dozatorių. Kvapas man regis išliko toks pats. Svaiginančiai saldus ir tikrai ne kiekvienam patiks. Beje, rožinės serijos kvapas sušvelnėjo, jei ką. 

Priemonės konsistencija kreminė. 

Kaip sakiau, jau senasis kremas mane džiugino. Šis nenusileidžia. Plaukai sušvelninti, suglotninti, neapsunkę ir toliau sau sukasi. Naudoju jį tiek šlapiems plaukams, kaip nenuplaunamą kondicionierių, o išvykose ir iš viso praleidžiu įprastą balzamą, ko paprastai nedarau. Taip pat mėgstu dienos eigoje patepti pūstis linkusius galus. Gražiai nuima pasišiaušimą. 

Primenu, kad kremas yra stipriai maitinantis, jis skirtas sausiems, pažeistiems plaukams, tad jei jūsų tipas kitoks, žinoma, kad priemonė nepatiks, o aš jaučiuosi, tarsi man kurtas. 


Naudinga: “Botanicals” produktų ieškokite “Droge” ir elektroninėse parduotuvėse, pvz., Pigu.lt. 125ml kainuoja apie 12 EUR, akcijų metu apie 8 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. Man gali nusibosti kalbėtis su savimi 😀

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.