Pabaigti produktai #24: galutinis įspūdis

Estimated read time 5 min read

Jey, geras rytas, VMI davė gražų individualios veiklos pažymos numerį, reikia tik dirbt dirbt dirbt. Ir kartais apsidairyt, nes žinokit, kad darbo namuose trūkumas yra nemokėjimas atsitraukti nuo veiklų ir dėmesio aplinkai neskyrimas. O kartais reikia išsivalyti chaosą. Tai va ir apsitvarkiau lentynėles, vėl pririnkau užsigulėjusių baigtų produktų pakuočių. Dalį jau senokai baigiau, bet buvo lašas ant dugno ir neišmečiau buteliuko. Et. Tokie įrašai būna ilgi, tad iš karto šoku į galutinius įspūdžius, tik tradiciškai primenu keletą dalykų:

 • Produktų nekaupiu į jokią dėžę. Pabaigiu, nufotografuoju, išmetu. Nesirūpinu šiukšlių kompozicijomis ar šviesa. 
 • žvaigždute* žymiu PR produktus (juos man atsiuntė kompanijos), nes noriu, kad žinotumėte, jog priemones naudoju, o ne tik parodau, kad gavau ir baigta :). 
 • nuorodos į apžvalgas bus ant produkto pavadinimo (rožinės), jei tik tokias rašiau.

1. “Syoss” kondicionierius “Pure Smooth” – manau savo pabaigtų produktų įrašuose aš jus kartais nustebinu parodydama, kad kuo puikiausiai naudoju nebrangias drugstore priemones, tik apie jas nekalbu, nes kam įdomu. Kondicionierių nusipirkau po kaukės sėkmės, bet taip gerai jis nepasirodė. Tiesiog per lengvas, tad kaukė vis tik yra geriau. Tiesa, ir blogas nebuvo. 

2. “L’occitane” mini šampūnas – net nežinau iš kur čia ištraukiau tą miniuką, kažkurioje kelioninėje kosmetinėje užsigulėjo. Tik atsimenu, kad man jis pasirodė per daug sausinantis ir nemielas. 

3. “L’oreal Botanicals” plaukų serumas* – viso “Botanicals” priemonės man patinka. Tik šio serumo nauda mažai matoma, sunkiai įvardinama, tad atskiro įrašo nekūriau. Esu jau kalbėjusi apie senesnę versiją. Panašus. 

4. “Geomar” kūno šveitiklis* – na, apie juos kas kartą galiu pasakyti tą patį – puikūs! Dar neišbaigiau visų rodytų apžvalgoje. Tad vieną iškabinu – imu kitą. 

5. “Matrix” aliejinis kremas garbanoms – kadaise man labai patiko “Matrix” priemonės, tad dėjau viltis ir į šį kremą-aliejų. Meh. Lipina plaukus, nemalonus naudoti, galiausiai sausina. Net nebaigiau. 

6. “Syoss” gelis garbanoms – o šitas daiktas visai nieko. Čia jei norite kiek šlapio garbanų efekto. Ir truputį kietina. Tad gal daugiau progoms nei kas dienai, bet neapveldavo plaukų ir viskas gana neblogai. 

7. “Kilig” makiažo valymo aliejus* – visai nepatiko. Nieko jis nevalo.

8. Syoss” kaukė plaukams “Pure Smooth” – o čia gi viena geresnių metų kaukių. Ir pigi. Ir, kam aktualu, be silikonų, ir labai veiksminga. Nežinau ar kursiu metų top, bet jei taip, tai neabejotinai pateks į trejetuką. 

9. “Bielenda” veido prausiklis – nei blogas, nei geras. Visgi prausikliu su šviečiamosiomis dalelėmis kas dieną veido neplausi. Tad pribaigiau naudodama ir kūnui.

10. “Avene” apsauginis drėkinamasis kremas su spalvos pigmentais “B-Protect”* – pats geriausias “Avene” kremas nuo saulės. Kai tik jį gavau – konkurentų šią vasarą nebeturėjo. Ir spalva neryža, ir dengiasi maloniai, gaila, kad mažas kiekis, greit užbaigiau.

11. “Giovanni” plaukų eliksyras “2chic, Ultra-Sleek Hair & Body Super Potion”* – toks so so. Kas ieško aliejuko be silikonų, tai pasižiūrėkit, bet man daug labiau patinka kiti “Giovanni” serumai. 

12. “Klorane” valomasis šampūnas su vandeninės mėtos ekstraktu “Anti-Pollution”* – o šitas tai fainas. Kvepia tikromis mėtomis, saikingai šaldo, gerai plauna. Naudojom su vyru kelionėje ir kaip šampūną, ir kaip prausiklį, abu labai gyrėm. 

13. “Nuxe” maitinamasis aliejus veidui, kūnui ir plaukams “Huile Prodigieuse Riche” – patiko man ir aliejaus kvapas, ir poveikis kūnui. Malonu naudoti, tirštas, riebus, ant odos ne per sunkus. 

14. “Kilig” drėkinamoji veido dulksna “Misteria”* – o štai šis “Urban” serijos produktas, skirtingai nei valomasis aliejus, man visai prilipo. Maloniai purškiasi, gaivina, smagus kvapas. 

15. “Mano” drėkinamasis šampūnas* – čia iš tų seniai baigtų, bet neišmestų. Geras buvo šampūnas. Nors ne toks tobulas, kaip visi internetai kalba, bet funkciją atliko. 

16. “La Diva” šveičiamosios kempinėlės su AHA/BHA rūgštimis* – ir šitas stovi tuščias kažkodėl, jau kurį laiką. Labai geros, nors ir brangios, kempinėlės. Man rūgštiniai produktai limpa. 

17. “Sesderma” liposominis valiklis “Sensyses Sebum”* – galiausiai sakau, kad šis valiklis nepatiko. Labiausiai dėl kvapo ir todėl, kad akių nevalė. Dabar naudoju kitą rūšį, parengsiu apžvalgą, nes tikrai labai skiriasi. 

18. “Giovanni” plaukų kaukė su avokadais – labai tiršta ir sunkiai išspaudžiama iš buteliuko. O šiaip visai nebloga kaukė. Mano plaukai nesiskundė, nors, kad būtų kažkas wow irgi negaliu sakyt. 

19. “L’oreal” antriperspirantas “Termo Resist”* – gavau čia iš kompanijos vyriškų produktų. Tai kremų mano vyras nenori, o dušo žele ir deziką naudojam. Tiksliau pastarąjį baigėm. Man per daug nelipo kvapas, bet šiaip neblogas. 

 

Štai ir visi produktai. Kaip matote, daug kas nesulaukia apžvalgų. Nes gal ir nereikia, šiuo įrašu pasakiau viską, ką reikia, jei trūks informacijos, gi paklausite. Ane?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

4Comments

Add yours
 1. 1
  Simona

  Man vis mistika, kaip tau iseina tiek nuostabiu produktu sunaudot :)? As pasiimu viena, kol baigiu atrodo… kad daug daug laiko praeina. O taip norisi vis ka naujo pabandyt. Sukauptu kosmetikos priemoniu kalniukas vis nemazeja. Su dekoratyvine tai isvis be sansu :), tik tusas greiciau susibaige. O is tavuju minetu labai sudomino Syoss kauke. Saunu, kad drugstore kompanijos pasiulo naturalesnes sudeties veiksmingas priemones.

 2. 2
  Salomėja

  Simona, tai imi ir bandai, aš gi nelaukiu, kol kažkas kitas baigsis :). O tai kiek tas daug laiko? Ta kaukę turiu nuo žiemos galo, o kabinu saujomis aš plaukų priemones. Tai ką žinau ar 7 mėn čia labai daug. Ten koks matrix kremas iš viso beveik du metus stovi. Dekoratyvinės kaip matai beveik niekada ir nerodau. Be to, aš jau ne kartą sakiau, kad nevengiu priemonių naudoti plačiai, tai yra šampūnus bei veido praukslius ir kūnui (matot, kad retai dušo želės pasirodo), kondicionierius depiliacijai, veido kremus kūnui ir t.t. Kad ir tas Klorane šampūnas… Mes dviese jį naudodami visam kūnui po 1-2 kartus per diena sunaudojome kelionėje, kuri truko porą savaičių. Veido dulksną intensyviau papurkškinėji ir po savaitės nebėra 🙂

 3. 3
  Smoky

  Salomėja, aš nekantriai laukiu kito SESDERMA liposominio valiklio apžvalgos. Minėjai, kad naudoji kitą ir jis visai kitoks. Nekantrauju paskaityti apie jį. Ir visa kita, ką dar iš Sesderma naudojai, bet neaprašei. Ačiū.

 4. 4
  Salomėja

  Smoky, kol kas kaip ir viską esu aprašiusi, išskyrus minimą valiklį. Kadangi yra pageidavimas, tai pasistengsiu eilėje pastumti aukščiau 🙂

+ Leave a Comment