Hey, pradedame naują savaitę! Aš tai po dviejų dienų malkų nešiojimo ir krovimo esu dar tokia pasyvi. Judėti sunku, bet galvoti galiu. Ir va, betampydama malkas, galvojau apie žmones, kurie “instagrame” turi privačius profilius. Visada manydavau, kad jie kelia kažką įdomaus, bet labai saugosi. Pvz., nenori, kad kolegos aptarinėtų savaitgalio vakarėlius ar gal ten kokias nude ar vaikų nuotraukas :). Bet kuo toliau, tuo labiau matau, kad tas slėpimas yra gal noras užmaskuoti, kad pats neturi ką parodyti. Būtent neturi, nes jei nenorėtum, tai to profilio nereikėtų, ar užsuktum kartą per savaitę ir nerefrešintum kas sekundę stalkindamas kitus, vadinasi vis dėl to patys soc. tinklai tinka ir patinka, iš rankų nepaleidžiami, tik va duoti nėra ką ir įdomiau kitų gyvenimus gyventi. Žinoma, čia sarkazmas. Turiu tokį ritualą, kartą kas kokius 1-2 metus išmesti iš FB draugų visus, kurie per metus neįkėlė jokio įrašo (išskyrus dalijimusis renginiais ar konkursais). Leidžiu sau manyti, kad tai robotų anketos. Na, o aš pati esu atvira, ha, apie mane viską žino tiek draugai, tiek atsitiktiniai sekėjai. Paslaptėlė, bet kadaise, kai buvo kilęs privatumo saugojimo bumas, supratau, kad daugiausiai išsaugoti gali, apie save pasakodama visko labai daug ir taip užmaskuodama tą esmę, kurią nori pasilaikyti :).

Be visos perteklinės informacijos apie gyvenimą, visi puikiai žino ir mano santykius su plaukais. Labai stori, labai daug, garbanoti ir iš prigimties sausi (tokia dažniausiai garbanių dalia), o dar dažomi, kankinami džiovintuvu, motociklininko šalmu, vėju, tad ir tas prigimtinis sausumas sustiprinimas iki begalybės. Nuolat kovoju su pasipūtimu, nenoru gražiai suktis, formos nebuvimu. Ir vienas įdomiausių produktų man yra plaukų aliejus. Prasidėjus silikono nekentėjų madai ir aš nusipirkau keletą aliejukų be jo. Kol kas tik “EO Lab” iš tiesų patiko, bet gi ieškom įdomybių toliau. Atradau, kad tarp “Giovanni” gal 5 siūlomų variantų yra ir vienas be silikonų, tad bandau!

Aprašymas:

Plaukų eliksyras sukurtas pagal GIOVANNI Eco – Chic Technologiją™. Eco – grožis iš elementų. Chic – stilinga ir madinga. Ši technologija – tai sąjunga su mokslu ir gamta. Nenuplaunamas eliksyras gerina plaukų būklę, suteikia glotnumo, šilko švelnumo ir spindesio. Priemonė palengvina modeliavimą, padeda suvaldyti nepaklusnius plaukus. Ji apsaugo nuo plaukų galiukų skilinėjimo, tausoja plaukus, kurie dažnai dažomi. Eliksyro sudėtyje esančios veikliosios medžiagos pasižymi plaukus lyginančiu poveikiu. Jos palengvina šukavimą, apsaugo plaukus nuo karščio džiovinimo ar tiesinimo metu. Priemonė suteikia švelnumo, tausoja dažytų plaukų spalvą. Eleksyras pabrėžia ir paryškina plaukų tekstūrą ir suteikia jiems elastingumo.

Sudėtis: Vitis vinifera (grape) seed oil, macadamia ternifolia (macadamia) seed oil, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, tocopheryl acetate (vitamin E), *argania spinosa (argan) kernel oil, hydrolyzed paullinia cupana (Brazilian cocoa) keratin extract [phyto-keratin], *aspalathus linearis (rooibos tea) extract, *cocos nucifera (coconut) oil, *butyrospermum parkii (shea butter) extract, phenoxyethanol, natural fragrance

Aliejuko konsistencija gana skysta. Tradicinis, baltas “Frizz be gone” serumas gerokai tirštesnis. Taip, jo sudėtyje buvo silikonų, bet man anas labiau patiko. Nes aprašomoji priemonė linkusi plaukus riebaluoti. Jei padauginate. Ir iš tiesų, galus gal ir pamaitina, bet nesuteikia jiems glotnumo bei slidumo. Na iš esmės tas pats, kas šiaip kokiu mėgiamu aliejumi tepti. Nėra to “neriebumo”, kokį kiti panašūs produktai. 

Tad kaip galų tramdymo produkto aš nenaudoju. Man visgi labiau patinka aliejai su baisiuoju blogiu iš S raidės. Bet šia “Giovanni” priemone tepu plaukus vakarais, vietoje aliejinės kaukės. Tikrai nėra blogas aliejus, bet ne mano skonio. Dėžėje laukia dar vienas “Giovanni” eliksyras. Šį kartą geltonas, niežti pirštai atsidaryti :).


Naudinga: Įsigyti galite Iherb.com. 53ml kainuoja 5.75 EUR. 

Visi “Giovanni” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.