Pamenu savo vieną pirmųjų kelionių per Lenkiją. Grįždama po atostogų aš turėjau svajonę sustoti Suvalkuose ir nusiaubti kosmetikos parduotuvę. Tiesą sakant, taip ir padariau. Tada prisipirkau visokių man nematytų produktų, tarp jų buvo ir “Bielenda”. Na ir nuo to laiko kompanija man užsifiksavo, kaip gana nebloga žvelgiant į pasiūlą, kokybę bei kainą. Pvz., serumai tikrai yra verti dėmesio. Na, o kažkada atradau, kad platų asortimentą turi ir Pigu.lt, tad prigriebiau vieną kitą priemonę. Tarp sudominusių buvo ir veido prausiklis “Neuro Glicol + Vit. C”.

Aprašymas: 

Emulsija skirta probleminei, praradusiai drėgmę ir blizgesį, pilkai veido odai. Tinka mišriai, riebiai odai, su pigmentinėmis dėmėmis ir išsiplėtusiomis poromis.

Poveikis: veiksmingai išvalo ir atgaivina odą, pašalina nešvarumus, makiažo likučius ir riebalinį perteklių. Glikolio rūgštis skatina veiksmingą nusluoksniavimą ir negyvo epidermio pašalinimą. Oda atsinaujina, tampa glotni ir skaisti.

100% STABILUS VITAMINAS C FORTE, vienas iš stipriausių antioksidantų, šviesina pigmentines dėmes, puikiai išlygina odos toną, suteikia blizgesį ir šviesina blankią odą.

NEUROPEPTIDAI blokuoja neuromediatorius, atsakingus už raumenų susitraukimą, todėl oda tampa lygesnė. Naudojimas: švelniai įmasažuoti į drėgną veido odą, paskui nuolauti vandeniu.

Sudėtis

Šiaip žmonės turi visokių nusistatymų. Kas prieš silikonus, kas prieš mineralinį aliejų, kas prieš SLS. Man gi visi tie išvardinti buvę nebuvę, jei naudojami vietoje ir laiku, bet nemėgstu konservantų methylisothiazolinone ir jo kolegos. Nes jei visi yra prieštaringi ir neretai pateisinami, tai šie gi laikomi stipriais alergenais. Labai stipriais. Ir nors man nuo jų regis nieko blogo neatsitinka, juolab, kad priemonės nuplaunamos, kažkaip morališkai nervina naudoti ir produktai nebeatrodo tokie patrauklūs. 

Nuotraukoje nepavyko perteikti, bet konsistencija gelinė su smulkiais šveičiamaisiais grūdeliais. Kvapas saldokas, vaisinis, labiausiai man ir nepatinka. Na ir atmetus jau minėtą nusistatymą, pats prausiklis tikrai geras. Visų pirma, tai jis šveičia nearšiai. Švariai ir padeda skaistinti odą. Visgi, kiekvieną dieną šveitimo man nereikia, tad naudoju tik kokius du kartus per savaitę, ar kai jaučiu, kad reikia stipresnio valymo. Nesausina. 

Įdomus, neblogas, bet nekartočiau. 


Naudinga: Rasite Pigu.lt. 150ml kainuoja apie 7 EUR. 

Visi “Bielenda” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.