Didelių įžangų šiandien nerašysiu, paprastai tik pasikalbu su savimi ir tiesiog papasakosiu apie labai įdomų šampūną. Iš karto sakau, kad abu su vyru jį naudojome kelionės metu, tiek galvai plauti, tiek kūnui prausti. Būtent per tas dvi savaites baigėme beveik visą buteliuką, o kadangi aš neturėjau pasidariusi nuotraukų, labai bijojau, kad neliks bent truputėlio spalvai parodyti. Pasiėmusi buvau ir kelioninį “Klorane” rinkinį su avižų pieneliu. Jį visiškai baigiau, bet apie šampūną jau esu anksčiau pasakojusi. O dabar apie tą mėlyną ir pabaigoje bus keli žodžiai apie kondicionierių ir purškalą. 

Šampūno aprašymas:

Šis šampūnas, nepažeisdamas galvos odos balanso, švelniai valo ir apsaugo plaukus bei galvos odą nuo kasdienio užterštumo (smulkių dulkių, išmetamųjų dujų, centrinio šildymo, sunkiųjų metalų, tabako, maisto dūmų, plaukų formavimo priemonių).

Šampūnas vandeninės mėtos ekstraktu akimirksniu suteikia malonų šaldantį pojūtį. Plaukai tampa lengvi, galvos oda – atgaivinta ir kvėpuojanti.

Kasdieninė tarša kenkia galvos odai ir plaukams. Jie tampa apsunkę, praranda blizgesį. Vandeninė mėta, dėl jos sudėtyje esančių polifenolių, pasižymi ypač aukšta antioksidantų koncentracija, atstatančiomis ir tonizuojančiomis savybėmis. Auginama ekologiniuose ūkiuose Prancūzijos pietvakariuose ir apdirbama patentuotu metodu, padedančiu išgauti gryną šviežių augalų ekstraktą. Bendradarbiaujant „Klorane“ institutui ir Tsinghua universiteto Aplinkosaugos mokyklai Kinijoje buvo įrodytas išskirtinis detoksikuojantis vandeninės mėtos efektas.

Šampūnas padeda plaukams atgauti žvilgesį, saugo nuo išsausėjimo, minkština plaukų tekstūrą. Dėl specialios ir gamtoje suyrančios formulės plaukai tampa ypač švarūs ir gaivūs.

Sudėtis: Water (Aqua), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Zinc Coceth Sulfate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Laureth-3, Sodium Cocoamphoacetate, Maleic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Salicylate, Camphor, Caramel, Citric Acid, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Fragrance (Parfum), Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil (Mentha Viridis Leaf Oil), Menthol Propanediol, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.

Pats šampūnas yra tokios kiek jūrinės mėlynos spalvos, šiaip jau nuteikia gaiviai.

Na ir mums labai patiko. Visų pirma jis tikrai nėra itin aršus, tai yra plaukų šienu nepaverčia, oda pleiskanoti neima. Tikrai ne kas kartą turėjau galimybę naudoti kondicionierių. Tad visam plovimo efektui tikrai neturiu priekaištų, be to, manau, kad gali tikti daugeliui plaukų tipų. 

Kas itin džiugino, tai kvapas. Mėtų. Tikrų, ne kokio mentolio. Net užėjus vėliau į dušą jaučiasi malonus aromatas. Beje, nors šampūnas mėtiškai vėsina, bet per daug stipriai, net agresyviai nešaldo, kaip tą daro priemonės su minėtu mentoliu. Tikrai labai malonu ir gaivu. 

Balzamą aš šiek tiek bandžiau prieš kelionę ir kartą po jos. Ilgų pasakų nerašysiu – kvepia taip pat skaniai, bet mano plaukams jis silpnokas. Trūksta po to ir sunkumo, ir drėgnumo. Tad sunaudosiu, bet tiek kiek šampūnu nesižaviu.

Purškalas labai įdomus. Jo paskirtis irgi yra saugoti nuo užterštumo ir kaip viena pagrindinių savybių, be blizgumo, išskiriamas gebėjimas šalinti nemalonius kvapus, pvz., tabako. Kadangi priemonė sudėtyje turi alkoholio, aš jos dažnai nenaudoju. Tiesiog privengiu. Tačiau kartkartėmis, pvz., po pypkės vakare, kuomet nenoriu plauti galvos, o jaučiu dūmų ir tabako kvapą, apsipurškiu plaukus. Ir iš tiesų iš pradžių užuodžiu lengvą mėtų aromatą, o po to jau nieko. Tad sakyčiau veikia. 

Visgi, šampūnas šį kartą visiška žvaigždė. Mielai kartosiu kitą vasarą (žiemą šaldančio efekto nesinori, net jei jis minimalus). 


Naudinga: “Klorane” produktų ieškokite vaistinėse, pvz., Eurovaistine.lt. Šampūnas be nuolaidų kainuoja apie 10 EUR už 200ml. Kondicionierius ir purškalas apie 15 EUR.

Visi “Klorane” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).