Šis pirmadienis man labai džiaugsmingas. Visų pirma, tai pagaliau baigėsi malkų tvarkymo fiesta. Ir jei kažkam kyla klausimas, kas ten per malkos buvo, tai atsakau, kad skirtos mano mamos namui. 30 metų senumo 1,5 aukšto, 4 kambarių mūrinis namiūkštis, tikrai šiek tiek suryja žiemą, o mes ruošėme kurą dvejiems metams. Ruošti, tai yra pjaustyti rąstus, kapoti, o tada suvežti ir sukrauti. Tą gali daryti tik savaitgaliais, ir tai ne kiekvieną, tad galvos skausmelis truko nuo Velykų ir woohoo, pagaliau nukrito nuo pečių, kuriuos dar šiek tiek skauda. O jūs manot tie blogeriai visai baltarankiai ir tik mieste su kavute fotkinasi? Dar pirmadienis džiugina, nes šiandien esu suplanavusi labai įdomių darbų savo slaptam projektui. Na ir iki atostogų liko tik dvi savaitės su gabaliuku. Yra kuo džiaugtis ir ta proga pasirinkau aprašyti prekinį ženklą, kuris pirmą kartą pasirodo mano bloge. “Sesderma” viliojo jau labai seniai ir iš jų asortimento išsiskiria liposonimiai valikliai. Tiesiog buvo smalsu, ar šie bent kiek skiriasi nuo micelinių vandenų, nes paskirtis artima. 

Aprašymas:

Tinka makiažo šalinimui, kasdien valyti ir tonizuoti riebią ar į aknę linkusią odą. Dėl valiklio sudėtyje esančių cinko, vario sulfato ir fitosfingozino liposomų, azelaino glicino, dviskiaučio ginkmedžio ir odos riebalų išsiskyrimą reguliuojančių medžiagų komplekso, jis pasižymi odos riebalų susidarymą reguliuojančiomis savybėmis ir padeda atkurti riebios odos gerą būklę. SENSYSES SEBUM liposominis valiklis nustato naujus odos valymo standartus: dėl naujausių nanotechnologijų, sėkmingai šalinami tiek vandenyje tirpūs, tiek riebaluose tirpūs nešvarumai.

Paspaudę pompą, sudrėkinkite medvilnės tamponą ir braukiamaisiais judesiais valykite juo reikiamą sritį, kol ant odos nebeliks nešvarumo žymių. Galima naudoti ryte ir vakare odos valymui bei tonizavimui.

Prisipažinsiu, kad mane labai erzina tai, kad sunku surasti produktų sudėtis. Labai norėčiau, kad el. parduotuvėse būtų privaloma skelbti tokius dalykus, nepaisant to, kad aš labai daug dėmesio į tai nekreipiu, noriu užmesti akį kurie konservantai naudojami, o jei būčiau alergiška, tai žinoma ir kitos priežastys paskatintų domėtis labiau. 

Sudėtis: Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Alpha-glucan oligosaccharide, Panthenol, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Potassium Azeloyl Diglycinate, Copper sulfate, Cetylpyridinium chloride, Thymus Vulgaris Flower/
leaf Extract, Phytosphingosine HCl, Zinc chloride, Polyglyceryl-4 laurate, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Lecithin, Alcohol, Disodium cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Sodium oxalate, Sodium Hydroxide, Pantolactone, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Parfum, polyglyceryl-6 caprylate/caprate.

Buteliukas patogus, nes turi tą dozatorių, prie kurio glaudžiamas vatos padelis. O štai kvapas manęs nesužavėjo. Primena muilą ir per stipriai jį jaučiu ant veido, lūpų net nesinori valyti, nes baisu, kad ir skonis bus muilo. Tiesa, taip nėra, nepajutau, kažko labai nemalonaus. 

Akių makiažo šis produktas irgi beveik nevalo. Sakysit, kad tam reikia specialios priemonės, lyg ir sutinku, bet kita vertus, kam apsikraut, jei yra pilna viską darančių micelinių vandenų?

Na, bet va, kas liečia kito makiažo nuvalymą, tai šis liposominis vanduo atrodo tarsi stebuklas. Kartais atrodo aš nenaudojau tiek pudros, kiek jis surenka. Nuplauti, kaip ir micelinių vandenų, nereikia (žinau žinau, 100% gamintojų rėkia, kad nereikia jų plauti, bet vienas gandas taip pasklidęs, kad net rankos svyra). Tačiau aš plaunu. Visų pirma, man minėtas kvapas nelabai, visų antra, šiaip mėgstu dvigubą valymą. 

Tiesa, rytais nusivalau veidą su “Sesderma”, dar pasibaisiu, kiek nešvarumų jis randa ir nebenuplaunu. Tad turiu pasakyti, kad būtent ši rūšis tikrai turi vos vos sausinantį efektą. Na, skirtas riebiai odai, nors ir neagresyvus, regis neblogai subalansuotas, bet vistiek. Kitą kartą mieliau bandyčiau su vitaminu C ar pan. 

Bendras įspūdis tikrai neblogas, bet, kaip matote, kabliukų radau. Visgi, noras išmėginti daugiau “Sesderma” priemonių nedingo, tuo labiau, kad labai palankiai vertinu šiuo metu naudojamą paakių kremą. 


Naudinga: Įsigyti galite Medexy.lt. 200ml kainuoja 16.50 EUR. Su kodu VENIVIDI10 iki mėnesio galo galite gauti 10% nuolaidą neakcijinėms prekėms. 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).