Prieš kurį laiką apsilankiau “Kilig” renginyje, kur kompanija pristatė savo “Urban” seriją. Apie ją buvau girdėjusi gerokai anksčiau, dar kai pasirodė pirmos užuominos. Mane iš karto sudomino ne, tai, kad priemonės sukurtos saugoti odą nuo užterštumo, bet tai, kad pačios jos labai įdomios. Pvz., dulksna, valomasis aliejus ar burbulinė kaukė. Tokių priemonių “Biok” asortimente dar nebuvo. Įdomu! Tad dalį priemonių gavau dovanų renginio metu, dalį įsigyjau grožio mugėje ir po truputį apie viską papasakosiu. Pradedu nuo dulksnos. 

Aprašymas

makiažas jau padarytas, tačiau odai trūksta spindesio. ką daryti? mes žinome paslaptį, kaip atgaivinti odą nesugadinus tavo makiažo! pasinerk į magišką veido dulksnos debesį! ši drėkinanti dulksna turi savybių, kurios ne tik padeda kovoti su oro taršos sukeltomis odos problemomis, bet ir atgaivina odos išvaizdą, kada tik norisi – nesvarbu, esi su makiažu ar be jo. reikia nuorodų, kaip naudoti?
> užsimerk.
>> spustelėk dozatorių; gal atrodys, kad jis veikia per lėtai, bet tai suteikia didesnį malonumą ir dulksna geriau padengia odą!
>>> atsimerk ir pažvelk, kaip magiškai atrodai. mėgaukis miesto gyvenimu ir atskleisk savo #kiligbeauty – naudok ir kitus „kilig urban“ produktus, turinčius tokių savybių, kurios padės tavo odai įveikti oro taršos keliamas problemas

Sudėtis: Aqua*, Acetamidoethoxyethanol, Propanediol*, Schizandra Chinensis Fruit Extract,* Dipotassium Glycyrrhyzinate*, Hydrolyzed Hyaluronic Acid*, Acrylates/Polytrimethylsiloxymethacrylate Copolymer, Laureth-1 Phosphate, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum

Visos “Urban” serijos priemonės parduodamos su gana didelėmis išorinėmis dėžutėmis. Nelabai man nos patinka namuose, nors parduotuvėje atrodo gražiai. Atstovai sakė, kad turi keliomis kalbomis sutalpinti informaciją, tad taip ir gaunasi. Na, modernėjam. Tai yra “Urban” serija skirta lekiančiam miesto žmogui, tad gal jau reiktų integruoti ir šiuolaikines technologijas. QR kodas vedantis į reikalingą info? 

Kaip suprantate iš aprašymo, šią priemonę galima purkšti ant makiažo. Tad labai patogu atsigaivinti. 

Man patiko purkštukas, nes jis nesispjaudo ir padaro tikrai gerą dulksną. Kvapia žalia arbata. Kaip ir visi serijos produktai, išskyrus burbulinę kaukę. Man aromatas malonus ir manau toks parinktas, kad tiktų tiek vyrams, tiek moterims. 

Aš šį purškiklį naudoju visaip. Kartais tiesiog po dušo papurškiu ant veido, kad jis nedžiūtų, kol kūną ištepu kremu. Bet šiaip dažniausiai aš jo griebiuosi, kai naudoju mineralines pudras. Puikiai tinka užbaigimui, nes nuima miltiškumą. Nesakyčiau, kad kažkaip ten stebuklingai sulieja, bet padaro vaizdą gyvesniu. Ir nelimpa, nepalieka plėvelės. Iš esmės man patiko. Vien dėl purkštuko nurungia turimą hidrolatą. Kaina be nuolaidų nėra maža, bet manau, kad 30-40% kur nors vistiek galima pagauti. 


Naudinga: Ieškokite didžiosiose “Maxima” ir “Drogas” parduotuvėse. Taip pat Barbora.lt, Pigu.lt. Kaina be nuolaidų yra apie 13 EUR už 100ml. 

ūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).