Na, ar rūpi dar kam nors, kaip man sekasi mesti svorį su kilo.lt? Jei rūpi, tai tuoj papasakosiu apie dar dvi savaites. Priminsiu visus ankstesnius įrašus:

Projektą pradėjau sverdama 88kg, paskutinį kartą, po šešių savaičių, jums rašiau sverdama 83,6kg. Visos istorijos galėčiau jau nebežymėti PR ženkliuku, nes narystę prasitęsiau pati, bet viskas prasidėjo nuo pasiūlymo, tad lai taip ir lieka.

Taigi, pradėkime nuo to, kad pastarąsias dvi savaites aš vietoje įprastos, sistemos specialistų man seniau paskirtos vakarienės, geriu Kilo.lt kokteilį maišytą su vandeniu. Taip įprastas 1500kcal valgiaraštis nukrenta iki 1100kcal ir tiesą sakant, jau seniau maisto trūko, o tas 400 kalorijų deficitas sukuria jausmą, kad badauju.

Jei kam įdomu kaip gi valgiaraštis atrodo dabar, tai įkeliu vienos dienos pvz.

Bananai – 60 g, Riešutai lazdyno – 20 g, Cinamonas – 1 žiūpsnelis, Avižiniai dribsniai – 50 g

Vištienos filė – 150 g, Avokadas be kauliuko (pusė) – 1 vnt., Salotų Aisberg lapai – 100 g , Garžgarsčiai – 50 g, Pomidoras, raudonas, vyšninis – 100 g

Kreipkit dėmesį į tas kcal, kuruos nurodytos ratuke, nes ten yra tikrosios to recepto.

Na pusryčiai ir pietūs nors ir negausūs (pasisverkit 50g avižinių dribsnių, pamatysit kiek tai yra), bet viskas su jais gerai, pripratau. Tačiau šiaip jaučiuosi truputį badaujanti, o kokia savijauta apima, kai trūksta maisto, tai galite paskaityti pas Diną. Jei atvirai, tai aš dar po kąsnį iš savęs nuvagiu, nes noriu kompensuoti nuodėmes, tai yra kavas.

Pripratau būti alkana ir man sunkiausia yra, kai kiti šalia valgo. Taip pat aš perku vyrui maistą, todėl vaikščiodama pro šaldytuvus ir parduotuvių lentynas jaučiu savotišką mazochizmą. Kaip niekada anksčiau, aš vis dažniau žiūrinėju gražias maisto nuotraukas, kai tuo tarpu seniau buvau abejinga.

Kita vertus, kai vakare vyras orkaitėje kepasi šašlyką, o aš mirštu kaip noriu, bet pasitenkinu tik paragavusi kąsnį (taip, tikrą, nelesioju iš svetimų lėkščių apsimesdama, kad nevalgau, bet tiesiog paragauju be jokios apgaulės, tiek kiek užtenka pajausti skonį), o aš kitą dieną pasisveriu ir pamatau, kad buvo verta nevalgyti, tai džiaugiuosi.

Nors tingėjau žymėtis sistemoje, bet abi savaites valgiau itin sąžiningai, net septintos savaitės “laimingoji diena” praėjo ramiai. Suvalgiau picą, bet mes visą dieną keliavome motociklu, o tai reiškia, kad dirbome fiziškai, kad nė nepasijuto.

Kas kita buvo šis sekmadienis. Aš tiesiog miriau, kaip noriu ledų. Žiauriai miriau. Todėl valgiau tris kartus! Aišku, ledai nebuvo patys kaloringiausi, sorbetas iš Lidl, bet vistiek to užteko, kad svarstyklių rodmuo šautų į viršų. Deja, rezultatu pasigirsiu mažesniu, nei buvau pasiekusi besibaigiant aštuntai darbo savaitei iki čytdėjaus.

Dar vienas niuansas. Kai paprašiau specialistės įtraukti kokteilius į dienos planą, tai paklausiau ar galiu juos pagardinti keliomis šaldytomis braškėmis, nes man labai neskanu. Atsakymas buvo toks:

Braškės nėra tinkamiausias pasirinkimas vakare. Vakare labiau tiktų juodieji serbentai, agrastai. Jei jie be cukraus, galite pasiskaninti kokteilį. 🙂

Na netinkamas tai netinkamas, įdomu kodėl. Galėčiau paklausti, bet būsiu tiesi, aš nesu iš tų žmonių, kurie labai klausinėja tiesiogiai. Man labai retai nutinka taip, kad aš ateinu į kokį forumą ir klausiu, kaip išvalyt dėmę iš kilimo. Aš ieškau tos informacijos kitais būdais. Tai va, nepaklausiau, kuo serbentai geriau už braškes. Vis dar neturiu atsakymo. Jų maistinė vertė:

Braškės turi mažiau kcal ir mažiau angliavandenių.
Serbentai kaloringesni ir angliavandenių daugiau.

Aišku, mūsų kaime serbentų gi nerasi, teko trenktis iki didelės RIMI, tai dabar užgrūsta jais kamera. Tik tiek, kad nekenčiu serbentų :). Kokteilio man jie nepaskanina, tad einu į kompromisą ir per pusę maišau su braškėmis 😀

Kalbant apie pačią Kilo.lt sistemą, tai pasikartosiu, kad ten verkiant reikia mobilios programėlės. Aš norėčiau žymėtis, kiek vandens išgeriu. Aš norėčiau kai kada užsistatyti priminimą, kad jau valgyt reikia. Gal net susieti su kokiu žingsniamačiu. Dabar gi truputį chaotiška viskas. Prisijunginėti reikia kas kartą kai nori įsijungti svetainę. Jau sakiau – užknisa. Priminimai irgi chaotiški. Tai ateina į paštą, tai sms. Prisijungti ragina kas kokias tris dienas. Taip pat gaunu tokias – WTF – žinutes, kurias galima traktuoti tik kaip spamą ir niekaip kitaip:

Vos tik specialistas paklausia kaip sekasi, ši karto iššoka lentelė su klausimu, kaip aš vertinu jo rūpestį. Erzina. O dar telefone tas vaizdui trukdantis amžinas tekstas apie slapukus…

Atrodo viską čia vien neigiamai supyliau? Tiesiog pasakoju kaip yra, bet sistema naudojuosi, galvoju prasitęsti dar, juk iki tikslo dar toli, todėl norisi, kad ji tobulėtų. Receptai man patinka :).

Apie sportą nieko naujo nepasakysiu: vaikštau ir lankau Pilates. Beje, pastarasis tampa malonumu ir jei seniau būčiau tik apsidžiaugus, kad gal vasarą nesusirinks grupė, dabar gi pradedu to bijoti.

Na ir atėjom iki rezultatų. Primenu, kad pradėjau su 88kg, paskutinį kartą rašiau sverdama 83,6kg. Tai yra, per 6 savaites buvau numetusi 4,4kg.

Šiandien sveriu 82.7kg. Tai yra -0,9kg. Iš viso -5,5kg per 8 savaites. Šiaip šis skaičius manęs nedžiugina, nes praeitą penktadienį aš svarstyklėse mačiau 81.8kg. Tačiau esu kalta. Sekmadienį valgiau. Nors ir galima pagal planą kiek nori ir ko nori, bet faktas, kad jei aš valgau (kažkurią dieną žiauriai norėjau vakare valgyti tai vakarienei suvalgiau maisto, o ne kokteilį, bet ne čytinio, o tokio, kuris priklausytų pagal kilo.lt valgiaraštį jei kokteilio negerčiau), tai svoris arba stovi arba kyla ir vienintelė išeitis yra gyventi pusbadžiu. Turbūt visą gyvenimą? 😀

Gera žinia ta, kad pagaliau (remiantis mano “MI FIT” programėle) iš pirmo laipsnio nutukimo išlipau į viršsvorį!

Bandysiu laikytis toliau. Iš 18kg jau numesti 5,5kg. Dar liko 12,5, bet pati sau save palaikydama gi kaip nors, ane?

Ačiū, kad skaitot, ačiū jei palaikot 🙂

Jei susidomėjote, tai su kodu  VENIVIDIKILOLT gausite 10% nuolaidą tiek narystei, tiek Kilo.lt prekėms. 


Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR paslauga (daugiau apie mano PR politiką čia).

Pirmas paveikslėlis yra Designed by Freepik