Draugai ir draugės, aš ir vėl jums pasakosiu apie savo pastangas numesti svorį. Jau 6 savaites naudojuosi Kilo.lt svetaine, kuri turėtų mane motyvuoti. Pirmosios savaitės įspūdžiai (-1kg) aprašyti čia. Antros savaitės sunkumai (-0.5kg) – čia. Trečios savaitės (-1.2kg) – čia. Na, o ketvirtos savaitės feilas (+0,6kg) – čia. Projektą pradėjau sverdama 88kg. Paskutinį kartą, po keturių savaičių su Kilo.lt, jums rašiau sverdama 85.9kg. Pakalbam kaip sekėsi toliau.

Prisipažinsiu atvirai, motyvacija numesti svorio nedingo, tačiau prie sistemos jungiuosi vis rečiau. O kadangi pastaruoju metu negavau nė vieno priminimo (seniau gaudavau kartais, nustatymų nekeičiau, kur dingo priminimai neieškojau, juk aš tik bandau, kaip viskas veikia), todėl vis pamiršdavau susižymėti.

O pati savo ruoštu pamiršdavau prisijungti, nes jei atvirai, tai per 6 savaites išmokau tuos receptus mintinai. Na, daugiau mažiau. Juk jau praeitą kartą minėjau, kad jei nesėdi ir nesiknaisioji po receptų duomenų bazę galvodamas ką valgyti pusryčiams, tai visada ir valgysi tai, kas nustatyta pačioje pradžioje. Kadangi man tinka arba jogurtas su sėlenomis, arba dribsnių košė, tai  ir nėra poreikio prisijungti patikrinti ar šie dar neišgaravo iš pasiūlymo :D.

Žiauriai trūksta mobilios programėlės. Juk taip faina būtų nusistatyti visokius priminimus, kad va, tau jau valgyt reikia. Ar gerti. Ar metas sportuoti…Galiu pasakyti, kad abi savaites, darbo dienomis maitinausi absoliučiai pavyzdingai. Plius visą tą laiką, nepraleisdama nė vienos dienos, gėriau arbatas, kurias sutikau išbandyti (kitos kompanijos pasiūlymas).

Ryto arbata skatina medžiagų apykaitą ir suteikia energijos, o vakarinė gerina virškinimą ir detoksikuoja.

Apie jas parašysiu atskirai, bet mano manymu jos tikrai prisideda prie mano organizmo gerovės :).

Taip pat praeitą savaitę gavau Kilo.lt kokteilį.

Visą informaciją, maistingumą, naudojimo būdus ir kt. galite sužinoti čia.

SudėtisPieno išrūgų baltymai (koncentratas ir izoliatas)*, sojos baltymų izoliatas*, maistinės skaidulos (akacijų sakai, inulinas), riebalų milteliai (sojų aliejus, gliukozės sirupas*, pieno baltymai*), kalio sulfatas, natrio fosfatas, kalcio karbonatas, magnio karbonatas, vitaminas C (L-askorbo rūgštis), niacinas (nikotinamidas), vitaminas E (dl-alfa tokoferolio acetatas), geležies pirofosfatas, cinko sulfatas, pantoteno rūgštis (kalcio D pantotenatas), vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas), vitaminas B2 (riboflavinas), vitaminas B1 (tiamino mononitratas)), mangano sulfatas, vitaminas A (retinilo acetatas), vario sulfatas, folio rūgštis (pteroilmonoglutamato rūgštis), kalio jodidas, biotinas (D-biotinas), natrio selenitas, vitaminas D3 (cholekalciferolis), vitaminas B12 (cianokobalaminas), tirštiklis (guaro guma, ksantano guma), saldiklis (sukralozė), braškių kvapniosios medžiagos
*alergenai

Šiaip aš norėjau šokoladinio, deja, parduotuvė dabar turi tik braškinį. Šį kokteilį reikia gerti vietoje vakarienių. Aš maišau miltelius su vandeniu. Realiai gaunasi toks skonis lyg sintetinio braškių pieniško kokteilio. Nelabai patinka. Vyras parodė analogą. Grynų pieno išrūgų baltymų miltelius be skonio. Manau ateityje vartosiu juos.

Na, o kilo.lt kokteilio skonį galima pagerinti įsimetus kelias šaldytas braškes.

Taigi, kokteilis vietoje vakarienės. Padeda sumažinti suvartojamų kilokalorijų kiekį, tačiau suteikia naudingų medžiagų. Gal ir nieko, bet man prasideda savigaila, kai vyras šalia valgo vakarienę, o aš siurbiu tą neskanybę 😀

Kalbant apie šeštadienį tai jis buvo ketvirtadaliu čyt… Na nesigauna man savaitgaliais taip gerai laikytis, kaip darbo dienomis. Sekmadienis, kuris yra legalus “Lucky day” buvo visiškas apsiėditas :). Norėjau visko. Ir ledų, ir pyragėlio, ir mėsos, ir duonos… Tai ir valgiau!

Kalbant apie sportą, tai prisipažinsiu, kad visiškai nesilaikau man sudarytos programos. Na neįpaišau aš tų savarankiškų pratimų į savo dienotvarkę. Todėl tenkinuosi aktyvesniu vaikščiojimu ir Pilates treniruotėmis. Šias vis dar nuoširdžiai lankau, šį pavasarį dar nė vienos nepraleidau. Gaila, kad trenerė, kuri pradėjo labiau kankinti, išvažiuoja vasarai į užsienį, tai nežinau kaip ten bus su pakeičiančiomis. Viena pavaduojanti tai labai jau lengvas treniruotes daro.

Na ir tai kas jums įdomiausia. Rezultatai.

Šiuo metu sveriu 83.6kg. Tokį svorį buvau pasiekusi jau penktadienį, bet per savaitgalio čytus buvau sukaupusi +1kg, po vakar “nauja savaitė prasideda!”, šiandien vėl grįžau. Taigi, per 4 savaites buvau numetusi 2.1kg, o per dar dvi – minus dar 2,3kg. Iš viso per šešias savaites -4.4kg. Ne tai, kad galėčiau girtis ir didžiuotis, bet step by step! Mano “Mi Band” programėlė sako, kad kai sversiu 82,8kg būsiu išlipus iš pirmo laipsnio nutukimo zonos į viršvorį :D. Jei pasiseks tai gal kitą savaitę?

Ačiū, kad palaikote!

Jei susidomėjote, tai su kodu  VENIVIDIKILOLT gausite 10% nuolaidą tiek narystei, tiek Kilo.lt prekėms. 


Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR paslauga (daugiau apie mano PR politiką čia).

Pirmas paveikslėlis yra Designed by Freepik