Metu svorį su Kilo.lt. Antros savaitės įspūdžiai, Velykos ir kt. trukdžiai

Estimated read time 5 min read

Taigi taigi, prabėgo dar viena savaitė su Kilo.lt. Pirmasis įrašas, priminsiu, kad jis yra čia, buvo labai populiarius. Toks populiarus, kad tikrai taps ne tik mėnesio skaitomiausiu, bet pretenduoja ir į metų top’ą. Tęsiu aprašinėti savą patirtį, nors žinau, kad su kiekvienu tokiu įrašu jūsų susidomėjimas blės. Nes ką aš galiu papasakoti? Arba numečiau svorio, arba ne.

Savaitę pradėjau numetusi vieną kilogramą ir sverdama 87 kilogramus (mano ūgis yra 172 cm). Pirmas dienas viskas ėjosi puikiai, laikiausi nustatyto mitybos ir sporto plano. Tiesa, aš receptus keičiu pagal poreikį. Yra tokia galimybė. Pvz., numatyta, kad valgysiu 350ml jogurto indelį su sėlenomis, bet kaip tyčia tokio daikto namie nėra. Spaudžiu mygtuką keisti ir iš atsidariusio, to paties kaloringumo, receptų sąrašo aš pasirenku tai, kas man patinka. Kaip ten bebūtų pusryčiams visada valgau arba jogurtą, arba dribsnių košę su kuo nors.

Taip pat nebijau pakeisti kažką recepte, bet stengiuosi labai prižiūrėti kaloringumą. Priminsiu, kad mano dienos kilokalorijų norma yra 1500.

Ketvirtadienį praleidau pavakarius, taip susiklostė todėl, kad labai vėlai atsikėliau. Todėl pusryčiai buvo beveik pietūs. Ir jei būčiau laikiusis atitinkamų rekomenduojamų intervalų, tai vakarienę būčiau valgiusi kokią 11 vakaro.

Penktadienį vakarienę valgėme mieste (sušiai). Renkuosi kuo nekaltesnius, su tunu ir viską ten, bet kadangi negaliu apskaičiuoti maistinės vertės, tai žymiu, kaip mažiau tinkamą maistą.

Šeštadienis, kaip matote, vieni klaustukai. Aš sąmoningai nesužymėjau įvertinimo, nes norėjau pažiūrėti kokį priminimą gausiu. Negavau jokio, tai kažkaip pamiršau. NORS, pirmadienį taip pat pamiršau užsukti į svetainę ir gavau tiek laišką, tiek sms, tad nežinau, kodėl per Velykas primintukai atostogavo.

Kalbant apie šeštadienį, tai taip jau gavosi, kad priešpiečiai ir pietūs apsijungė ir valgiau kebabą. Nelabai tradicinį, be visų tų padažų ir iš vištienos, bet neįsivaizduoju, kokia jo vertė. Nors kebabo receptas yra, tai sakyčiau valgiau ne netinkamą maistą, o mažiau tinkamą, nes iš pirmo žvilgsnio neatrodė, kad jis per daug jau nuodėmingas. 🙂

Savaitės viduryje gavau dietologės žinutę, kad “Lucky Day” rekomenduoja perkelti iš šeštadienio (mano pirminis nustatymas) į sekmadienį (nes Velykos ir nėra čia ko maivytis). Taip ir padariau.

Nepaisant to, labai stengiausi, kad tas čytdėjus būtų kultūringas. O tai labai sunku, nes mano šeimoje yra valgymo kultas ir žmonės įsižeidžia, kai tu po kokių 4 valandų pasitrauki nuo stalo poguliuko, ar dar kažko.

Visgi aš mintyse puikiai žinau kiek suvalgiau: vieną kiaušinį ir riekę juodos duonos bei du pusės kąsnio fetos sūrio užkandukus pusryčiams. Varškės sūrio juostelę priešpiečiams. Keletą šakočio ragų. Riekelę rūkytos mėsos. Keptą kalakuto kulšies gabaliuką su dviem agurkais. Šaukštą silkės su riešutais. Du gabalėlius “Napaleono” (nedidelius) ir dvi taures nealkoholinio vyno. Per visą dieną. Per visą dieną sėdėjimo prie stalo. Man čia yra nerealus pasiekimas imituoti valgymą, nes išvardinti kiekiai tikrai nebuvo dideli. Visgi kalorijų ko gero prisišniojau.

Sunkiau buvo pirmadienį, nes reikėjo aplankyti ir kitus giminaičius, kur mūsų laukė Velykos nr.2, bet “Lucky Day” jau baigėsi. Visgi sugebėjau atsilaikyti prieš tortą, o likusį maistą vertinu ne kaip netinkamą, o kaip mažiau tinkamą (orkaitėje kepto karpio gabaliukas su šaukštu bulvių košės, riebokos).

Vieną galiu pasakyti, kad antrą savaitę nebesijaučiu nuskriausta dėl to skaičiavimo. Kažkaip nemažai tų receptų yra siūloma, valgau įvairiau ir kokybiškiau, tik kad mažiau. Vakar nusipirkome elektrinę orkaitę, su griliumi ir konvekcija, tad atsiveria dar daugiau galimybių, pvz., šiandien pietums įsimečiau menkę ant grotelių ir per 15 min gatava.

Tiek apie maistą.

Gerti vandenį man vis dar labai sunku. Aš labai stengiuosi, maukiu ir maukiu, bet tie 2.8 litro žiauriai daug. Tačiau šią savaitę jau lengviau.

Kas liečia sportą, tai nieko naujo pakmentuoti negaliu. Pratimai man nelengvi, stengiuosi daryti, kiek jau išeina ir kiek prisiverčiu. Taip pat vis dar du kartus per savaitę einu į Pilates ir stengiuosi kuo daugiau vaikščioti. Bent jau tai sekasi, nes mano šio mėnesio dienos žingsnių vidurkis yra apie 8000, kas kažkada buvo iškelta kaip tikslas. Ir čia įvertinant, kad buvo dienų (sekmadienis), kai praktiškai nejudėjau.

Tai va. Tos šventės koją kyštelėjo smarkokai. Rezultatai jokie. Numečiau 0.5 kg. Kita vertus, priklauso nuo požiūrio kampo, nes paprastai per šventes priaugu, o dabar vistiek su minusu ir nuo projekto pradžios jau -1.5 kg.

Mityba aptvarkyta, dabar reikia kažkaip su judesiu susiimti.

Ačiū už palaikymą!

Jei susidomėjote, tai su kodu  VENIVIDIKILOLT gausite 10% nuolaidą tiek narystei, tiek Kilo.lt prekėms. 

Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR paslauga (daugiau apie mano PR politiką čia).

Pirma foto yra Designed by Freepik

+ There are no comments

Add yours