Ką gi. Vėl susitinkame aptarti mano svorio metimo rezultatų su Kilo.lt. Tiems, kurie užsuko atsitiktinai, aš priminsiu, kad esu pasiryžusi mėnesį (o gal ir ilgiau) laikytis Kilo.lt svetainės specialistų pasiūlyto mitybos ir aktyvumo plano. Tikslas – numesti svorio. Pirmosios savaitės įspūdžiai (-1kg) aprašyti čia. Antros savaitės sunkumai (-0.5kg) – čia. Na, o dabar jau prabėgo trečia savaitė.

Taip pat priminsiu, kad man sudarytas 1500 kcal per dieną mitybos planas + 3 kartus per savaitę paskirta funkcinė treniruotė.

Trečią savaitę pradėjau su 86.5kg (ūgis – 172cm).

Na ir dabar, kai jau prisiminėt visą mano istoriją tai nežinau ką dar jums papasakoti. Pradėkime nuo to, kad maitintis sekėsi gana neblogai ir per visą savaitę neturiu nė vieno raudono šypsniuko.

Ir buvo sunku. Aš kartojuosi, ar ne? Darbo dienų pusryčiai, priešpiečiai, pietūs ir pavakariai praeina daugiau mažiau be jokių nesklandumų. Nes, priminsiu, aš dirbu namuose, todėl galiu laikytis grafiko, tai pat niekas manęs negundo. Su vakarienėmis jau sunkiau, nes jas valgome kartu su vyru, kuris vis nori man “padėti”. Pvz., kepėmės (iš valgiaraščio) kiaušinienę su šparaginėmis pupelėmis. Aš jam sakau: man trys kiaušai ir 80g šparagų. Viskas! O jis… o jis: tai gal tau sūrio uždėsiu. Aš: ne ne ne! Jis: na čiut čiut, kelis gramus, tik dėl skonio. Na nesielk taip, sakau. O jis gi sako, kad gaila manęs, kad kažkaip prėskokai viskas atrodo. Tą savaitgalio dieną, kuri nėra “Lucky day”, taip pat nelengva išlaviruoti.

Nusipirkome elektrinę orkaitę, tai kartais surizikuoju ką nors pamėginti išsikepti. Juk žinote, kulinarė iš manęs ne kokia. Bet kilo.lt receptai gana paprasti, jokių ten “dabar užminkom, palaikom valandą šaldytuve, tada ištraukiam apsukam ratu, pašokinėjam, vėl kišam į šaldytuvą 33 minutėm, o po to kepam vis palaistydami padažu padarytu iš 36 ingredientų”.

Savaitės labiausiai patikęs:

Na, tik, aišku, man tai kreivi šleivi gaunasi, bet skanu 🙂

Kalbant apie vandenį, tai kilo.lt dietologė klausė kaip sekasi. Sakiau, kad valgyt sekasi normaliai, o gerti tai va nelabai. Patarė turėt ant stalo buteliuką vandens ir tiesiog įprasti. Nusipirkau paprastą gertuvę, kurioje telpa 600ml. Geriu. Prisakiau sau, kad reikia 4 tokias išmaukti. Kol kas nuolatos gurkšnodama įveikiu tris. Bet tai jau geresnis rezultatas nei ankstesnėmis savaitėmis.

O būna ir trukdžių. Pvz., šiandien beveik negeriu (man negerti visiškai lengva, nejaučiu jokio troškulio), nes nėra vandens. Na, gėrimui vandens aš, aišku, galiu nusipirkti, bet bėdelė su wc. Nes išgėrusi stiklinę aš žinau, kad per 20 min turiu susirasti tualetą :).

Su sportu vis dar komplikuoti santykiai. Tai ką paskyrė treneris man yra labai sunku prisiversti daryti, todėl kartais numuilinu ir paminu elipsinį treniruoklį, ar pagalvoju, ai, šiandien gi Pilates… Beje, po paskutinės Pilates treniruotės trenerė pasistengė. Po ligos grįžo pilna energijos, tai ketvirtadienį taip pasimankštinom, kad dar šiandien man šlaunis skauda, o penktadienį-šeštadienį vos judėjau.

Ir vaikštau. Stengiuosi rasti kur nueiti.

Tad štai tokia ta mano savaitė. O rezultatai…

Dabartinis svoris – 85.3kg. Taigi, šią savaitę numečiau 1.2kg, per tris savaites 2.7kg. Ir daug, ir mažai. Daug, nes aš jau esu minėjusi, kad per kelis metus nesu mačiusi, kad skaičiukai svarstyklėse kada nors mažėtų. Mažai, nes aš turiu labai daug antsvorio ir tas kilorgramiukas regis nieko nekeičia. Aš iki 88kg priaugau per šią žiemą, iki tol 6 metus svėriau stabiliai 84-85kg, todėl man tas 85 yra toks įaugęs į galvą, dar nepamirštas. Va, kai jau pamatysiu svarstyklių langelyje 83, tegul ir su kableliu, tai jau bus kažkas labai naujo ir džiugaus.

Beje, svetainėje yra patarimas nesisverti kiekvieną dieną, nes svoris nėra stabilus, jis svyruoja. Patarimas geras, nes ketvirtadienį labai buvo nukritęs ūpas kai svarstyklės parodė daugiau nei antradienį, kuomet jums prisidaviau. Na, bet kitą dieną kažkaip vėl viskas buvo nuosekliai mažyn.

Laikausi toliau.

Ačiū už palaikymą!

Jei susidomėjote, tai su kodu  VENIVIDIKILOLT gausite 10% nuolaidą tiek narystei, tiek Kilo.lt prekėms. 

Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR paslauga (daugiau apie mano PR politiką čia).

Pirma foto yra Designed by Freepik