Labas, tiems, kurie meta svorį ir tiems, kurie ateina pasmalsauti kaip man sekasi mesti svorį :). Jau keturias savaites aš draugauju su Kilo.lt ir bandau laikytis jų sudaryto plano. Pirmosios savaitės įspūdžiai (-1kg) aprašyti čia. Antros savaitės sunkumai (-0.5kg) – čia. Trečios savaitės (-1.2kg) – čia.

Projektą pradėjau sverdama 88kg, o trečią savaitę baigiau su 85.3kg.

O ketvirta savaitė tapo visišku feilu :).

Panagrinėkime.

Antradienis prasidėjo puikiai, o štai trečiadienį dalyvavau “Vichy” renginyje, kuris man išpuolė priešpiečių metu. Na ir paragavau vieno kąsnio kažką su lašiša (gal ir nėra blogai). Dviejų kąsnių kažką su grybais (irgi gal dar pakenčiama), bei desertą. O čia jau liūdesys. Su pietumis kiek susivėlinau, bei juos kiek pamažinau, taip pat praleidau pavakarius, nes nespėjau pavalgyti.

Po to visa savaitė ėjosi gana neblogai. Šeštadienio rezultatai nesuvesti. Pamiršau, o sistema nesiteikia priminti. Tiesa, gavau priminimą pirmadienį, nes nebuvau prisijungusi sekmadienio duomenų suvesti, tad nesuprantu kodėl jau antrą kartą šeštadienis pamirštamas.

O jis nebuvo tobulas, nes pavakariams suvalgiau patį mažiausią sūrių popkornų pasiūlymą kine, o vakarienei buvo riebokas avienos sulitnys su avienos mėsa, tad šiek tiek nuodėmių…

Ir vistiek, nepatikėsite, bet sekmadienį ryte (sekmadienis yra mano laimingoji diena), aš pasisvėriau ir pamačiau, kad tos kelios nuodėmėlės grąžino 1,5kg. Nu šakės. Visą savaitę stengiesi stengiesi, tada pavalgai kokios nesąmonės vieną kartą ir rezultatai šuniui ant uodegos. Todėl lucky day praleidau ėsdama iš nevilties. Buvo čia ir pyrago, ir bandelė, ir picos gabaliukas, ir orkaitėje kepta aviena su tešla. Pirmadienio svarstyklės rodė dar daugiau :/. Na, bet susiėmiau ir su lengvais nuokrypiais (negaliu truputį gyventi socialinio gyvenimo, jei laikausi visko itin griežtai) laikiausi numatyto valgiaraščio.

Šiandien, jau to perviršio kiek nukritę ir svarstyklės rodė 85.9kg. O tai reiškiasi, kad per savaitę +0.6kg. Nu liūdesys!

Kas liečia judėjimą, tai pratimus, kuriuos skyrė kilo.lt stengiuosi daryti, bet prisipažinsiu, kad dalį numuilinu. Visgi nors kažkaip bandau kompensuoti. Daug vaikštau. Per mėnesį suvaikščiojau 50kg daugiau nei per ankstesnį. Tiesiog besistengdama, nes papildomų reikalų neatsirado. Pilates treniruotės pastaruoju metu irgi gerokai sunkesnės, nes po jų dažnai skauda raumenis, manau jau trenerė nusprendė pradedančiąsias versti patyrusiomis :).

Mėgstamiausias savaitės receptas šis:

Saulėgrąžas reikia paskrudinti, grikius išvirti. Pasakytų kas, tai nepatikėčiau, aš visai ne taip grikius valgau. Tačiau šis patiekalas onomnomnom!

Tai ką, laikausi toliau. Jei kam įdomu, tai pasinaudojau savo siūlomu nuolaidų kodu ir prasitęsiau narystę dar mėnesiui. Sutaupau du eurus, bet kai pagalvoju, tai čia beveik mėnesiui avižų išeina :).

Greitu laiku pabandysiu vakarienes pakeisti Kilo kokteiliu. Gal pavyks sparčiau judėti tikslo link.

Beje, kalbant apie pačią sistemą, tai man labai norėtųsi šiokio tokio patobulinimo. Juk duomenų bazėje gausu receptų, o kai jau gauni savaitės valgiaraštį, tai jis visą laiką toks pats ir būna. Pvz., jei šį pirmadienį pusryčiams jogurtas, tai bus ir kitą, ir dar kitą pirmadienį. Nebent aš pati pasikeičiau į alternatyvą. Kažkaip gal smagu būtų jei sistema, tegul ir automatiškai (iš tinkamų tavo dietai sąrašo), bet kas savaitę pakeitaliotų tuos valgiaraščius. Gal taip ir atrasti pavyktų kažką, nes dabar visų tų šimtų gi neskaitysi :). Aš keisdama receptą ieškau pagal ingredientą, pvz., turiu varškės, tai žiūriu ką siūlo su varške.

4 savaičių ciklą baigiau ir dabar įspūdžiais dalinsiuosi kas dvi. Sutinkate? O šiaip gi ne viskas blogai! Vistiek -2.1 kg per 4 savaites. Per metus tokiu tempu būtų beveik 30kg 🙂

Ačiū už palaikymą!

Jei susidomėjote, tai su kodu  VENIVIDIKILOLT gausite 10% nuolaidą tiek narystei, tiek Kilo.lt prekėms. 

Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR paslauga (daugiau apie mano PR politiką čia).

Pirma foto yra Designed by Freepik