Karantino favoritai: plaukų, veido, kūno priežiūros produktai bei dekoratyvinė kosmetika

Estimated read time 5 min read

Pasižiūrėjusi į savo blogo archyvus matau, kad paskutinį kartą apie sezoninius favoritus rašiau rudeniui pasibaigus. Atėjo kovas ir dėl visų virusų kosmetika pasimiršo ir apie žiemos mėgstamiausius taip ir neparašiau. Ne tai, kad labai kažką įdomaus ir galėjau pasakyti. Tačiau štai, jau mėnesis, kai sėdime karantine. Linksma, ar ne?

Daugelis dirba namuose ir pakeitė savo įpročius. Kažkas nustojo dažytis. Kažkas kaip tik pradėjo, nes tai motyvuoja. O ir gali išsidažyti ryškiausiomis spalvomis, na tai kas? Kažkas atrado laiko kaukėms. Kitos verkia, kad oda labai sausėja ir ieško priemonių šiai problemai išspręsti.

Pas mane milžiniškų pokyčių nėra. Aš visada dirbau namie. Bet dabar neinu į kavines, pulo žaist, sportuot, į kursus, šiaip į miestą. Tad vistiek viskas ne taip kaip buvo. Tad apsižiūrėjau, ką gi mėgau šiuo sėdėjimo namie periodu ir kodėl gi nepapasakojus, ane?

Veido priežiūra

Priminsiu, kad įrašas yra ne apie priežiūros rutiną, tai yra ne apie visus naudojamus dalykus, o tik apie mėgstamiausius. 

Kadangi beveik nesidažau, tai nebejaučiu noro naudoti prausiklį. Dažniau griebiu micelinį vandenį, kurį po to plaunu tiesiog paprastu vandeniu. Visą šį laiką mane lydi klasikinis „Garnier“ rožinis. Mėgstu, patinka, geras. Gal net vienas geresnių. Tuo pačiu laukiu, kol baigsiu, nes turiu tikrai daug kitų ir noriu išmėginti. 

Labai patinka ir “L’oreal” maitinamasis veido ir lūpų šveitiklis su cukrumi “Smooth Sugars Nourish Scrub”. Jo brolis „Glow Scrub“ yra mano visų laikų favoritas ir turiu atsargose. Tačiau Nourish labiau tinka šaltam sezonui. Riebesnis, ne toks aštrus. Veidą šveičiu ne taip dažnai – kartą per savaitę. Man tai vienas malonumų, nes oda po to būna lygi, maloni liesti ir geriau pasisavina kitas priemones. 

“Kiehl’s” stangrinačioji naktinė veido kaukė “Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask” taip pat kas savaitinis produktas. Man labai malonus jos kvapas, todėl priemonę priskiriu prie pasilepinimo produktų. Na ir visada atrodo, kad po nakties būnu atjaunėjusi keliomis valandomis 😀 😀 😀 

“Cosrx BHA Blackhead Power Liquid” – dabar naudoju beveik kiekvieną vakarą, po toniko, prieš visus kremus. Tiesa, tepant kažką ant viršaus rekomenduojama palaukti bent dvidešimt minučių. Šis buteliukas man jau trečias. Kadangi oda riebaluojasi kaip pašėlusi, griebiuosi tokių produktų. Ilgai naudojant, man atrodo, kad jis padeda tekstūrai ir gelbėja nuo per didelio porų kimšimosi. 

Neseniai aptariau ir “Face by Skinny Tan” drėkinančius įdegio lašus veidui. Tiesiog nenoriu būti išblyškusi, o jie suteikia to sveikumo vaizdo ir lengva naudotis.  

Apie „Evenswiss“ paakių kremą kalbėjau dar šią savaitę, tad nelabai yra ką pridurti. Visai geras, maloniai drėkina paakius, neturiu kuo skųstis, tad sėkmingai naudoju bei mėgstu.  

Kaip gi be saulės kremo. Pusė veido tai kyšo iš po kaukės, o į lauką kartais išeinu. Na, tai šiam sezonui nusipirkau „Some By Mi, Truecica Mineral 100 Calming Suncream“. Man jis patinka, nes lengvas, neriebina, turi sudėtyje niacinamido. Šiaip malonus naudoti vietoje dieninio kremo. 

Plaukų priežiūra

Šampūnas šiuo metu einamiausias iš “Madara”. Be to, kad patinka, jog nesausina ir gerai plauna, dar mane užburia jo kvapas, kuris primena mišką. 

“Garnier Botanic Therapy” intensyvaus poveikio plaukų kaukė “Hair Milk Mask” – tinginės kaukė. Nes nereikia laikyti. Užtepu, nuplaunu, o plaukai lieka slidūs. Žiauriai geras reikalas, o ir sudėtis padori, jei ką. 

“Masterline” purškalas irgi tinginės produktas. Kai jaučiu, kad kaukės poveikio trūksta, tai purkšt purkšt ir gerai. Palengvina besiveliančių galų iššukavimą. 

Turėjau “Nuxe” aliejaus versiją “Huile Prodigieuse Riche”. Labai patiko kvapas, tai per Kalėdas pasidovanojau ir klasikinį. Dabar tai yra pasilepinimui skirta priemonė. Tepu plaukus prieš miegą, kai noriu lovoje kvepėti. Tepu kūną po dušo. Nekainuoja tas aliejus kosmoso, bet toks prabangos jausmas. Nes tu to verta, kaip sako viena kompanija :).

Kūno priežiūra

Savo advento kalendoriuje radau kūno kremą iš “Being by Sanctuary”. Net nežinau, kur tokį daiktą galima nusipirkti. Naudoju, patinka! Čili mango ir tonka pupelių kvapas toks įdomus. Visai ne čili, dominuoja mangai. Kremas gerai maitina odą, tad tiesiog nuolatinis palydovas po dušo. Na, o kai jau noriu pasilepinti, tai traukiu minėtą “Nuxe”, kurį šiek tiek ir taupau, kad netaptų įprastine kasdienybe.

Dekoratyvinė kosmetika

O čia taip kukliai. Kreminių pudrų beveik nenaudoju, bet kadangi mano oda riebi, tai blizgesį vistiek noriu pašalinti. Čia traukiu mylimiausią “Gosh” birią pudrą “Prime’n Set Hydration”. Nesausina, visiškai nesimato, matizuoja. 

Lūpų beveik nedažau, nes nenoriu ištepti kaukės. BET, kartais pasimaivau namie. Na žinote, pasidažai lūpas ir tipo graži. Tai mano nr. vienas yra “L’Oreal Paris” matinis lūpų lakas “Rouge Signature”. Aš nežinau ar šiuos dažus kada nors kas nors mano gyvenime nukonkuruos. Best of best. Nes nesijaučia(!!!) ir ilgai laikosi. 

Na, o ką tikrai darau dėl grožio, tai kartais pasiryškinu antakius. Ir tą darau su “Maybelline Tattoo Brow” geliu.  Greita ir paprasta. Dar vienas tinginės produktas. 

Tad štai tiek tų karantininių favoritų. Gal ir jūs atrasite kažką įdomaus. Na, ir žinoma, mielai sužinočiau, kuo jūs lepinatės pastarąjį mėnesį 🙂


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

 

Total
0
Shares

2Comments

Add yours
  1. 2
    Viktorija

    Man šis karantinas tapo pažinties su dekoratyvine kosmetika atnaujinimu 🙂 Dažydavausi kasdien ir iki karantino, bet tik akis ir tik taip, kaip jau buvau per pusę savo gyvenimo atkalus. Rezultatas tenkino, tai ir neeksperimentuodavau. Nei su technika, nei su priemonėmis. Tik blakstienų tušą retkarčiais išbandydavau kokį kitą, bet po to vėl grįždavau prie savo įprasto. Taip taip, visiškas “status quo” – tai apie mane. Bet man taip buvo saugu ir patogu. Be to, jei kažką renkuosi, tai mėgstu apie tą daiktą išsiaiškinti viską, ką galima rasti internete ir ką žino/naudoja draugai, tai patys įsivaizduojat, kiek laiko būčiau sugaišus, kai kosmetikos toks didžiulis pasirinkimas 🙂 Tačiau vis kirbėjo mintis pasimokyti daugiau, nes dailiais bruožais nesu apdovanota, todėl pasakymas “paryškinti savo grožį” man netiko, turėjau jį sukurti dekoratyvinės kosmetikos pagalba 🙂 Taigi dar iki karantino apsilankiau privačioje makiažo pamokoje, kur gavau stiprius pamatus, o jau karantinas tapo puikia proga pasistatyti ir visą namą, nes negalėdamos dirbti makiažo meistrės nemokamai dalinosi savo žiniomis socialinių tinklų platformose, o aš jas godžiai gėriau į save ir lygiagrečiai pildžiau savo kosmetikos krepšelį, kuris, kaip dabar žiūriu, tikrai atrodė gana apgailėtinai einant 2020 metams. Na o kai jau tapo pakankamas pradėti kurti šedevrus ir ant savo veido, tai tapo ritualu vėl dažytis kasdien. Na ir kas, kad dauguma darbo susitikimų vyksta online be kameros, o į lauką nosį iškišu tik apeiti ratą kitą aplink rajoną, bet namie pro veidrodžius praeiti gerokai smagiau, o jausmas, kad esi graži, gali padėti kalnus nuversti. Be to, galima eksperimentuoti į valias, nesigaus – nieks vis tiek nepamatys, o kol baigsis karantinas, tai, žiūrėk, jau ir ištobulinsi techniką, nebus baisu į žmones pasirodyti.
    O jei apie šiuos produktus, tai vieną panašų naudoju – Garnier micelinį vandenį. Bet ne konkrečiai šitą, o tą, kur “Oil-infused”. Visą laiką net ir akių makiažą valydavau miceliniu vandeniu, bet tada kažką pakeičiau ir paprastas micelinis vanduo pradėjo tiesiog nebenuvalyti mano akių makiažo. Norint pasiekti rezultato akis reikėjo nemažai trinti, o galiausiai vis tiek likdavau lengvai pasidažiusi. Ir tada visai netyčiom, dar net nepradėjusi rimtai domėtis, kuo čia jį pakeitus, pamačiau giriant šį produktą. Užmečiau akį internete, atsiliepimai išlindo daugumoj palankūs, tai štai dabar jį patenkina ir naudoju. Akių makiažą nuvalo gerai, ingredientų sudėties nenagrinėjau, ilgalaikio poveikio analize irgi neužsiėmiau, tai nuoširdžiai rekomenduoti negaliu, bet aš šiuo metu juo esu patenkinta.

+ Leave a Comment