Pasižiūrėjusi į savo blogo archyvus matau, kad paskutinį kartą apie sezoninius favoritus rašiau rudeniui pasibaigus. Atėjo kovas ir dėl visų virusų kosmetika pasimiršo ir apie žiemos mėgstamiausius taip ir neparašiau. Ne tai, kad labai kažką įdomaus ir galėjau pasakyti. Tačiau štai, jau mėnesis, kai sėdime karantine. Linksma, ar ne?

Daugelis dirba namuose ir pakeitė savo įpročius. Kažkas nustojo dažytis. Kažkas kaip tik pradėjo, nes tai motyvuoja. O ir gali išsidažyti ryškiausiomis spalvomis, na tai kas? Kažkas atrado laiko kaukėms. Kitos verkia, kad oda labai sausėja ir ieško priemonių šiai problemai išspręsti.

Pas mane milžiniškų pokyčių nėra. Aš visada dirbau namie. Bet dabar neinu į kavines, pulo žaist, sportuot, į kursus, šiaip į miestą. Tad vistiek viskas ne taip kaip buvo. Tad apsižiūrėjau, ką gi mėgau šiuo sėdėjimo namie periodu ir kodėl gi nepapasakojus, ane?

Veido priežiūra

Priminsiu, kad įrašas yra ne apie priežiūros rutiną, tai yra ne apie visus naudojamus dalykus, o tik apie mėgstamiausius. 

Kadangi beveik nesidažau, tai nebejaučiu noro naudoti prausiklį. Dažniau griebiu micelinį vandenį, kurį po to plaunu tiesiog paprastu vandeniu. Visą šį laiką mane lydi klasikinis „Garnier“ rožinis. Mėgstu, patinka, geras. Gal net vienas geresnių. Tuo pačiu laukiu, kol baigsiu, nes turiu tikrai daug kitų ir noriu išmėginti. 

Labai patinka ir “L’oreal” maitinamasis veido ir lūpų šveitiklis su cukrumi “Smooth Sugars Nourish Scrub”. Jo brolis „Glow Scrub“ yra mano visų laikų favoritas ir turiu atsargose. Tačiau Nourish labiau tinka šaltam sezonui. Riebesnis, ne toks aštrus. Veidą šveičiu ne taip dažnai – kartą per savaitę. Man tai vienas malonumų, nes oda po to būna lygi, maloni liesti ir geriau pasisavina kitas priemones. 

“Kiehl’s” stangrinačioji naktinė veido kaukė “Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask” taip pat kas savaitinis produktas. Man labai malonus jos kvapas, todėl priemonę priskiriu prie pasilepinimo produktų. Na ir visada atrodo, kad po nakties būnu atjaunėjusi keliomis valandomis 😀 😀 😀 

“Cosrx BHA Blackhead Power Liquid” – dabar naudoju beveik kiekvieną vakarą, po toniko, prieš visus kremus. Tiesa, tepant kažką ant viršaus rekomenduojama palaukti bent dvidešimt minučių. Šis buteliukas man jau trečias. Kadangi oda riebaluojasi kaip pašėlusi, griebiuosi tokių produktų. Ilgai naudojant, man atrodo, kad jis padeda tekstūrai ir gelbėja nuo per didelio porų kimšimosi. 

Neseniai aptariau ir “Face by Skinny Tan” drėkinančius įdegio lašus veidui. Tiesiog nenoriu būti išblyškusi, o jie suteikia to sveikumo vaizdo ir lengva naudotis.  

Apie „Evenswiss“ paakių kremą kalbėjau dar šią savaitę, tad nelabai yra ką pridurti. Visai geras, maloniai drėkina paakius, neturiu kuo skųstis, tad sėkmingai naudoju bei mėgstu.  

Kaip gi be saulės kremo. Pusė veido tai kyšo iš po kaukės, o į lauką kartais išeinu. Na, tai šiam sezonui nusipirkau „Some By Mi, Truecica Mineral 100 Calming Suncream“. Man jis patinka, nes lengvas, neriebina, turi sudėtyje niacinamido. Šiaip malonus naudoti vietoje dieninio kremo. 

Plaukų priežiūra

Šampūnas šiuo metu einamiausias iš “Madara”. Be to, kad patinka, jog nesausina ir gerai plauna, dar mane užburia jo kvapas, kuris primena mišką. 

“Garnier Botanic Therapy” intensyvaus poveikio plaukų kaukė “Hair Milk Mask” – tinginės kaukė. Nes nereikia laikyti. Užtepu, nuplaunu, o plaukai lieka slidūs. Žiauriai geras reikalas, o ir sudėtis padori, jei ką. 

“Masterline” purškalas irgi tinginės produktas. Kai jaučiu, kad kaukės poveikio trūksta, tai purkšt purkšt ir gerai. Palengvina besiveliančių galų iššukavimą. 

Turėjau “Nuxe” aliejaus versiją “Huile Prodigieuse Riche”. Labai patiko kvapas, tai per Kalėdas pasidovanojau ir klasikinį. Dabar tai yra pasilepinimui skirta priemonė. Tepu plaukus prieš miegą, kai noriu lovoje kvepėti. Tepu kūną po dušo. Nekainuoja tas aliejus kosmoso, bet toks prabangos jausmas. Nes tu to verta, kaip sako viena kompanija :).

Kūno priežiūra

Savo advento kalendoriuje radau kūno kremą iš “Being by Sanctuary”. Net nežinau, kur tokį daiktą galima nusipirkti. Naudoju, patinka! Čili mango ir tonka pupelių kvapas toks įdomus. Visai ne čili, dominuoja mangai. Kremas gerai maitina odą, tad tiesiog nuolatinis palydovas po dušo. Na, o kai jau noriu pasilepinti, tai traukiu minėtą “Nuxe”, kurį šiek tiek ir taupau, kad netaptų įprastine kasdienybe.

Dekoratyvinė kosmetika

O čia taip kukliai. Kreminių pudrų beveik nenaudoju, bet kadangi mano oda riebi, tai blizgesį vistiek noriu pašalinti. Čia traukiu mylimiausią “Gosh” birią pudrą “Prime’n Set Hydration”. Nesausina, visiškai nesimato, matizuoja. 

Lūpų beveik nedažau, nes nenoriu ištepti kaukės. BET, kartais pasimaivau namie. Na žinote, pasidažai lūpas ir tipo graži. Tai mano nr. vienas yra “L’Oreal Paris” matinis lūpų lakas “Rouge Signature”. Aš nežinau ar šiuos dažus kada nors kas nors mano gyvenime nukonkuruos. Best of best. Nes nesijaučia(!!!) ir ilgai laikosi. 

Na, o ką tikrai darau dėl grožio, tai kartais pasiryškinu antakius. Ir tą darau su “Maybelline Tattoo Brow” geliu.  Greita ir paprasta. Dar vienas tinginės produktas. 

Tad štai tiek tų karantininių favoritų. Gal ir jūs atrasite kažką įdomaus. Na, ir žinoma, mielai sužinočiau, kuo jūs lepinatės pastarąjį mėnesį 🙂


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).