Apžvalga: “Garnier Botanic Therapy” intensyvaus poveikio plaukų kaukė “Hair Milk Mask”

Estimated read time 3 min read

Pirma apžvalga šiais metais yra mano mėgstama tema! Apie plaukų priežiūrą. Apie nebrangų produktą, kuris prieinamas kiekvienam. Sakote “Garnier” ir raukiate nosį? O aš priešingai, apžiūrinėdama naujoves, kas kartą džiaugiuosi. Iš pradžių atsirado tos “Food Mask” su gana gera sudėtimi ir neblogu poveikiu. Tada neseniai gavau pabandyti “Botanic Therapy” kokosinės serijos produktus, kurių sudėtis nors nespindi, bet akių irgi nebado. Formavimo kremą, apskritai, traukiau į metų geriausius. Ir taip, aš vis dar turiu prabangesnių priežiūros produktų (dėžutėse guli ir “Rene Furterer”, ir “Briogeo”, ir “Lakme”), bet matau stiprų progresą tarp pigesnių priemonių. Kadangi turiu silpnybę reikia nereikia šmirinėti tarp plaukų produktų lentynų, tai šį pienelį pamačiau “Maximoje”. Kol kas internete dar nerandu jokių aprašymų. Nei man jo reikėjo, nei ką, bet kad jau 40% nuolaida, viliojantis aprašas, neatstumianti sudėtis, tai kažkaip įsilipo į kašiką. Aš priešinausi! 😀

Aprašymas:

Intensyvaus poveikio, lengva kaip pienas kaukė pažeistiems plaukams. Nauja, greitai įsigerianti pieno lengvumo kaukė su migdolų pienu ir medumi atkuria atkuria plaukus jų neapsunkindama. Naudojimas: užtepkite nuo šaknų iki galiukų ir nuplaukite. Rezultatas: 3 kartus geriau pamaitinti plaukai. 

Sudėtis:

Aš bijojau kvapo. Pvz., kokosinė serija poveikiu patinka, bet tie kokosai man nelimpa. Kai pagalvoju, tai aš ir tikrų aromatu per daug nesižaviu. O pienas ir medus, tai iš viso kelia asociacijas su prievarta vaikystėje gydant peršalimus. Bet nieko. Sakyčiau nėra šis kvapas labai stipriai išreikštas ar per saldus,  teigčiau, kad net paprasčiausiai malonus. 

Konsistencija kaip šiek tiek tirštesnio pienelio. Ne kremas, bet ir ne vandenukas. 

Man patiko, kad aprašyme neliepia kaukės laikyti ant plaukų – tik užtepti ir nuplauti. Koks tingus žmogus to neįvertintų? A? Taigi taip ir darau. Ir žinokit – patinka! Plaukai iš karto slidesni. Netampa apsunkinti, bet tokie tarsi laminuoti. Garbanotis netrukdo. 

Neretai šį pienelį prigriebiu dar kaip trečią priemonę. Tai yra, išsiplaunu galvą, panaudoju kaukę ar kondicionierių, palaukiu kelias minutes, nuskalauju, o tada, jei dar jaučiu, kad galams kažko trūksta, tik ant jų tepu pienelį bei vėl nuskalauju. Ir ką, mano veltis linkę galai lengviau išsišukuoja. 

Apie priemonę galiu atsiliepti tik teigiamai. Nelaikoma ant plaukų ji kažkokių stebuklų nedaro, bet man patinka tas greitasis dekoratyvinis efektas. Beje, mačiau yra dar rūšis su ricinos aliejumi.

P.S. Dar šiek tiek apie reklamos žymėjimą. Kaip jau sakiau, kiekvieną įrašą, nesvarbu ar priemonė pirkta, atnešta Kalėdų senelio, ar dovanota kompanijos, aš žymėsiu kaip #reklama. Tiesiog žinosiu, kad nenusižengiu jokioms rekomendacijoms. Visą sausį aš skliausteliuose šalia žymėjimo parašysiu paaiškinimą, pvz., “yra nuorodų į PR produktų atsiliepimus”, “yra nuorodų į mano asmeninius projektus”, “PR produktas”. Bet po mėnesio paliksiu tik #reklama. Nes jei atvirai, gi reklama iš lūpų į lūpas vistiek yra reklama :). 


Naudinga: Ieškokite “Garnier” pardavimo vietose, aš radau “Maximoje”. Kaina be nuolaidų yra apie 5 EUR už 250ml. 

Visi “Garnier” atsiliepimai

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (yra nuoroda į kitus, tame tarpe ir PR “Garnier” produktus)

Total
0
Shares

9Comments

Add yours
 1. 1
  Asta

  Man labai patiko tavo vakarykštė dešimtmečio apžvalga. Buvo ne tik įdomu skaityti,bet ir nuotraukas pažiūrėti. Ypač patiko ta pirmoji nuotrauka, kur eini su kuprine. Gal dėl to, kad aš pati labai mėgstu keliauti pėsčiomis? Kadangi nesinaudoju jokiais soc. tinklais, o tavo blogą seku apie 3 metus, tai buvo įdomu apie tave daugiau sužinoti ir pamatyti su raudonais plaukais :). Pagalvojau, kad gana aktyviai gyveni, nemažai keliauji, turi daug veiklų. Šiek tiek nuliūdau, kad galvoji, jog skirsi mažiau laiko savo blogui… Na, bet gyvenime būna įvairių etapų, todėl suprantu, kad negali viskas išlikti vienodai. Bet kuriuo atveju sėkmės ir gerų metų :).

 2. 2
  Eglė

  Pastebiu tendenciją, kad plaukų priežiūros priemonių gamintojai pradeda ne tik pilstyt skystą muilą į šampūno buteliukus, bet jau eina link prieinamų priemonių tobulinimo. Kai anksčiau gerą šampūną ar aliejų galėjai pirkt pas kirpėją litrinėm bonkėm, tai dabar jau toj pačioj Maximoj galima gauti kažką netgi labai padoraus už normalią kainą.
  Kas man abejotina, tai labai skysta konsistencija; įdomu, kiek to pienelio “įsikimba” į plauką.

 3. 3
  Salomėja

  Asta, o kodėl komentaras ne prie ano įrašo? Bet džiaugiuosi jo sulaukusi ir čia :). Dėl mažiau dėmesio blogui, tai bus matyti. Tiesiog planuoju daugiau veiklų ir ko gero pats gyvenimas padiktuos, kaip čia bus. Į blogui skiriu laiko, kaip kokiam darbui, bet tada neskiriu kažkam iš ko galėčiau mokesčius susimokėti. Kas ten žino, gal atsiras stebuklingai daugiau skaitytojų, įbyrės daugiau va iš google reklamų, tai bus galima dėmesį dalinti tarp šios ir kitų veiklų 😀

 4. 4
  Salomėja

  Na, konsistencija nėra vandeninė. Tai toks tirštesnis pienelis, labiau primena kokį losjoną, ar tuos pienelius, kur veidui valyti. O dėl įsikibimo, tai spėju tiek pat kiek koks aliejus įsikibtų jei jį tik užteptume ir nuplautume. Manau, vistiek jame riebių medžiagų nemažai ir vanduo, be šampūno, visko nenuplauna.

 5. 6
  Eglė

  Skrolindama titulinį puslapį pastebėjau viršelio nuotraukoje šukas! Neapžvelginėjai naudojamų šukavimo priemonių?
  Mano praėjusių metų vienas didžiausių atradimų buvo medinis plaukų šepetys❤️

 6. 7
  Salomėja

  Aš tik šitas šukas ir tenaudoju, žinok! Iš ebay, lyg ir kinų, nepamenu jau, nez turiu gal 8-9 metus 🙂 tai beveik labai tvari :). Per PR esu gavusi visokių tangle teezerių prieš porą metų – niekas man nelimpa, kates šukuoju 🙂

 7. 8
  Eglė

  Va aš ir mąstau, kad reik medinių šukų (nebandei daryti pati?). Viena ilgakasė kanadietė youtuberė sugundė itališku Tek šepečiu, mano sesės visos trys šukavosi ir kaifavo, tiek malonus

 8. 9
  Salomėja

  Egle, tai kaip matai, turiu šukas, tai nėra reikalo pačiai daryt, bet jei sulaužysiu, tai jo, galima išsipjaut :). Šiaip aš gana retai šukuojuosi, dažniau sklastymui daryt naudoju 🙂

+ Leave a Comment