Pirma apžvalga šiais metais yra mano mėgstama tema! Apie plaukų priežiūrą. Apie nebrangų produktą, kuris prieinamas kiekvienam. Sakote “Garnier” ir raukiate nosį? O aš priešingai, apžiūrinėdama naujoves, kas kartą džiaugiuosi. Iš pradžių atsirado tos “Food Mask” su gana gera sudėtimi ir neblogu poveikiu. Tada neseniai gavau pabandyti “Botanic Therapy” kokosinės serijos produktus, kurių sudėtis nors nespindi, bet akių irgi nebado. Formavimo kremą, apskritai, traukiau į metų geriausius. Ir taip, aš vis dar turiu prabangesnių priežiūros produktų (dėžutėse guli ir “Rene Furterer”, ir “Briogeo”, ir “Lakme”), bet matau stiprų progresą tarp pigesnių priemonių. Kadangi turiu silpnybę reikia nereikia šmirinėti tarp plaukų produktų lentynų, tai šį pienelį pamačiau “Maximoje”. Kol kas internete dar nerandu jokių aprašymų. Nei man jo reikėjo, nei ką, bet kad jau 40% nuolaida, viliojantis aprašas, neatstumianti sudėtis, tai kažkaip įsilipo į kašiką. Aš priešinausi! 😀

Aprašymas:

Intensyvaus poveikio, lengva kaip pienas kaukė pažeistiems plaukams. Nauja, greitai įsigerianti pieno lengvumo kaukė su migdolų pienu ir medumi atkuria atkuria plaukus jų neapsunkindama. Naudojimas: užtepkite nuo šaknų iki galiukų ir nuplaukite. Rezultatas: 3 kartus geriau pamaitinti plaukai. 

Sudėtis:

Aš bijojau kvapo. Pvz., kokosinė serija poveikiu patinka, bet tie kokosai man nelimpa. Kai pagalvoju, tai aš ir tikrų aromatu per daug nesižaviu. O pienas ir medus, tai iš viso kelia asociacijas su prievarta vaikystėje gydant peršalimus. Bet nieko. Sakyčiau nėra šis kvapas labai stipriai išreikštas ar per saldus,  teigčiau, kad net paprasčiausiai malonus. 

Konsistencija kaip šiek tiek tirštesnio pienelio. Ne kremas, bet ir ne vandenukas. 

Man patiko, kad aprašyme neliepia kaukės laikyti ant plaukų – tik užtepti ir nuplauti. Koks tingus žmogus to neįvertintų? A? Taigi taip ir darau. Ir žinokit – patinka! Plaukai iš karto slidesni. Netampa apsunkinti, bet tokie tarsi laminuoti. Garbanotis netrukdo. 

Neretai šį pienelį prigriebiu dar kaip trečią priemonę. Tai yra, išsiplaunu galvą, panaudoju kaukę ar kondicionierių, palaukiu kelias minutes, nuskalauju, o tada, jei dar jaučiu, kad galams kažko trūksta, tik ant jų tepu pienelį bei vėl nuskalauju. Ir ką, mano veltis linkę galai lengviau išsišukuoja. 

Apie priemonę galiu atsiliepti tik teigiamai. Nelaikoma ant plaukų ji kažkokių stebuklų nedaro, bet man patinka tas greitasis dekoratyvinis efektas. Beje, mačiau yra dar rūšis su ricinos aliejumi.

P.S. Dar šiek tiek apie reklamos žymėjimą. Kaip jau sakiau, kiekvieną įrašą, nesvarbu ar priemonė pirkta, atnešta Kalėdų senelio, ar dovanota kompanijos, aš žymėsiu kaip #reklama. Tiesiog žinosiu, kad nenusižengiu jokioms rekomendacijoms. Visą sausį aš skliausteliuose šalia žymėjimo parašysiu paaiškinimą, pvz., “yra nuorodų į PR produktų atsiliepimus”, “yra nuorodų į mano asmeninius projektus”, “PR produktas”. Bet po mėnesio paliksiu tik #reklama. Nes jei atvirai, gi reklama iš lūpų į lūpas vistiek yra reklama :). 


Naudinga: Ieškokite “Garnier” pardavimo vietose, aš radau “Maximoje”. Kaina be nuolaidų yra apie 5 EUR už 250ml. 

Visi “Garnier” atsiliepimai

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (yra nuoroda į kitus, tame tarpe ir PR “Garnier” produktus)