Na tai kaip gi jūs gyvenate? Kaip tvarkotės su koroninėmis emocijomis? Aš, jei jau taip atvirai, tai gana sunkiai. Esu empatiška, tai lengvai apsiverkiu skaitydama piktus komentarus grįžtančiųjų iš užsienio atžvilgiu, susigraudinu skaitydama apie gerus darbus, kurių kaip niekada daug dabar sklinda, susipergyvenu piešdama baisius scenarijus susijusius su ligomis ir ekonomine krize (na, kad ir tai, jog mano atvirukai žlugs, kartu su visų kitų žmonių mielais verslais). Ir dar nemoku atsiriboti nuo nuolatinio naujienų skaitymo. Na, bet vienaip ar kitaip gyvename toliau. Dar prieš kurį laiką aš nusprendžiau ir vėl duoti šansą įdegio priemonei. Jei atvirai, tai jų nekenčiu. Man nepatinka tai, kad dar niekada gyvenime nesu tvarkingai “pasideginusi”. Negaliu susitaikyti su tuo nemaloniu kvapu. Taip pat, kas liečia veidą, tai įdegio produktai man nelabai atstoja priežiūros priemones. O ir šiaip, ruda oda nėra kažkas ten tokio ypatingo. Tačiau pavasarį pasijutau išblyškusi. Pilka. Todėl susigundžiau pamėginti lašiukus, kuriuos reikia lašinti į bet kokį kremą. Panaršiusi ir pasiblaškiusi, galiausiai apsistojau ties “Face by Skinny Tan”.

Aprašymas teigia, kad įdegio lašiukai greitai susigeria ir jie gali būti naudojami vieni, arba maišomi su bet kokiu kremu. Taip pat jie nelimpa, sudėtyje turi aloe vera, atrodo natūraliai. 

Sudėtis

Man patiko stiklinis buteliukas su paspaudžiama pipete. Labai gerai dozuoja, pipetė nestringa.

Pirminis priemonės kvapas yra labai lengvai saldus. 

Vieno produkto nebandžiau, visada maišau su kremais. Pirmą kartą įdėjau du lašelius į dienos dozę. Priemonė gerai susimaišo su bet kokiu bandytu mano kremu. Tada tepiau veidą. Ryte rezultato labai nepamačiau. Specifinio įdegio produktų kvapo neužduodžiau. 

Tada padidinau dozę iki trijų lašų ir kelias dienas tepiausi veidą tiek ryte, tiek vakare. Nuo trijų lašų tas kvapas jau lengvai užsiuodžia. Bet lengvai. Nė karto nenutiko dryžuotoji žirafos bėda. 

Ir taip, veidas įgavo rusvumo. Ne, ne to, kur panos su dirbtiniais ar soliariuminiais įdegiais vaikšto. Niekas manęs nepaklaus, ar buvau atostogauti. Net nepaklaus ar soliariume buvau (ką čia klaust, gi dėl viruso nei atostogausim, nei soliariuminsimės dar ilgai). Tačiau niekas ir neklaus, ar nesergu, gi kažkokia išblyškus. Va būtent to man ir reikėjo! Kad nesimatytų, jog dariau kažką su įdegio produktais, bet nebebūčiau pilka! Super. Kadangi rezultatas beveik nematomas, tai ir nepastebiu kažkokio nusiplovimo. Ryte vakare valau veidą, kartais naudoju šveitklius, bet dabar kas antrą vakarą lašinu šiuos lašus į kremą, tad turbūt ir vėl parusvėju, net jei kažkas ir nusiplauna. 

Taigi, jei jūs nemėgstat įdegusios odos (čia kaip aš), bet nefaina ir būti išblyškusiems, tai šitas produktas geras. Neabejoju, kad įmanoma ir ryškiau, jei naudotumėte grynus lašus. Bet jei, jūsų nuomone, įdegio priemonių suteikiamas rezultatas turi rėkti apie save – apeikit šitą priemonę. 


Naudinga: Įsigyti galima Lookfantastic.com, 30ml kainuoja 17.45 EUR. Lookfantastic siunčia per DPD kurjerius ir iki karantino priemonės ateidavo per 2-3 dienas. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).