Apžvalga: “Face by Skinny Tan” drėkinantys įdegio lašai veidui

Estimated read time 3 min read

Na tai kaip gi jūs gyvenate? Kaip tvarkotės su koroninėmis emocijomis? Aš, jei jau taip atvirai, tai gana sunkiai. Esu empatiška, tai lengvai apsiverkiu skaitydama piktus komentarus grįžtančiųjų iš užsienio atžvilgiu, susigraudinu skaitydama apie gerus darbus, kurių kaip niekada daug dabar sklinda, susipergyvenu piešdama baisius scenarijus susijusius su ligomis ir ekonomine krize (na, kad ir tai, jog mano atvirukai žlugs, kartu su visų kitų žmonių mielais verslais). Ir dar nemoku atsiriboti nuo nuolatinio naujienų skaitymo. Na, bet vienaip ar kitaip gyvename toliau. Dar prieš kurį laiką aš nusprendžiau ir vėl duoti šansą įdegio priemonei. Jei atvirai, tai jų nekenčiu. Man nepatinka tai, kad dar niekada gyvenime nesu tvarkingai “pasideginusi”. Negaliu susitaikyti su tuo nemaloniu kvapu. Taip pat, kas liečia veidą, tai įdegio produktai man nelabai atstoja priežiūros priemones. O ir šiaip, ruda oda nėra kažkas ten tokio ypatingo. Tačiau pavasarį pasijutau išblyškusi. Pilka. Todėl susigundžiau pamėginti lašiukus, kuriuos reikia lašinti į bet kokį kremą. Panaršiusi ir pasiblaškiusi, galiausiai apsistojau ties “Face by Skinny Tan”.

Aprašymas teigia, kad įdegio lašiukai greitai susigeria ir jie gali būti naudojami vieni, arba maišomi su bet kokiu kremu. Taip pat jie nelimpa, sudėtyje turi aloe vera, atrodo natūraliai. 

Sudėtis

Man patiko stiklinis buteliukas su paspaudžiama pipete. Labai gerai dozuoja, pipetė nestringa.

Pirminis priemonės kvapas yra labai lengvai saldus. 

Vieno produkto nebandžiau, visada maišau su kremais. Pirmą kartą įdėjau du lašelius į dienos dozę. Priemonė gerai susimaišo su bet kokiu bandytu mano kremu. Tada tepiau veidą. Ryte rezultato labai nepamačiau. Specifinio įdegio produktų kvapo neužduodžiau. 

Tada padidinau dozę iki trijų lašų ir kelias dienas tepiausi veidą tiek ryte, tiek vakare. Nuo trijų lašų tas kvapas jau lengvai užsiuodžia. Bet lengvai. Nė karto nenutiko dryžuotoji žirafos bėda. 

Ir taip, veidas įgavo rusvumo. Ne, ne to, kur panos su dirbtiniais ar soliariuminiais įdegiais vaikšto. Niekas manęs nepaklaus, ar buvau atostogauti. Net nepaklaus ar soliariume buvau (ką čia klaust, gi dėl viruso nei atostogausim, nei soliariuminsimės dar ilgai). Tačiau niekas ir neklaus, ar nesergu, gi kažkokia išblyškus. Va būtent to man ir reikėjo! Kad nesimatytų, jog dariau kažką su įdegio produktais, bet nebebūčiau pilka! Super. Kadangi rezultatas beveik nematomas, tai ir nepastebiu kažkokio nusiplovimo. Ryte vakare valau veidą, kartais naudoju šveitklius, bet dabar kas antrą vakarą lašinu šiuos lašus į kremą, tad turbūt ir vėl parusvėju, net jei kažkas ir nusiplauna. 

Taigi, jei jūs nemėgstat įdegusios odos (čia kaip aš), bet nefaina ir būti išblyškusiems, tai šitas produktas geras. Neabejoju, kad įmanoma ir ryškiau, jei naudotumėte grynus lašus. Bet jei, jūsų nuomone, įdegio priemonių suteikiamas rezultatas turi rėkti apie save – apeikit šitą priemonę. 


Naudinga: Įsigyti galima Lookfantastic.com, 30ml kainuoja 17.45 EUR. Lookfantastic siunčia per DPD kurjerius ir iki karantino priemonės ateidavo per 2-3 dienas. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

Total
0
Shares

9Comments

Add yours
 1. 1
  Vaida

  Kaip idomu! Nesu apie tokius produktus isvis girdejusi. Turiu baltai melyna oda, bet man ji labiau patinka nei orandzine spalva. Isbandysiu!

 2. 2
  Salomėja

  Vaida, man irgi geriau mėlyna nei oranžinė. Jei bandysit, tai patariu geriau mažiau lašų dažniau (ryte vakare), nei daugiau. Mažiau šansų sufeilint ir daugiau kontrolės.

 3. 3
  Asta

  Labas, Salomėja. Aš sąmoningai stengiuosi dozuoti info apie virusą. Pajaučiau, kad kai skaitau ar klausau tos pastovios info, tai tikrai nerimas tik didėja . Tai dabar tik vieną arba du kartus per dieną atsinaujinu žinias.
  Dėl verslų tikrai labai liūdna ir baisu… Aš kartais užsakinėju prekių iš internetinės parduotuvės ecco-verde, tai dar šios savaitės pradžioje jie informavo, kad nesikeičia prekių pristatymo terminai, o va vakar jau pranešė, kad siuntos gali smarkiai vėluoti, nes sumažina darbuotojų kiekį sandėliuose…
  Dėl atvirukų verslo tai negąsdink – beveik kiekvieną dieną tavo parduotuvėje grožiuosi atvirukais. Bet ir postcrossing’as dabar aprimęs, tai laukiu kada vėl pasipildysiu tavo gražiaisiais atvirukais. Po šito apmirimo paskui kaip šoktelės viskas ;).

 4. 4
  Salomėja

  Asta,
  ačiū už palaikymą.
  Dėl žinių, tai man protas sako nustok! Paskaityk trys puslapius knygos, ar ką. Bet neišeina susilaikyti. Po to tik susinervinu, nes nei kažkas labai naujo, nei kažką padaryti gali 😀
  Dėl atvirukų esu paskaičiavusi, kad du mėnesius galiu ištempti net jei nebus nė vieno užsakymo, tiesa, jau apie naujienas ar papildymą nėra kalbos. O po to bus matyt. Gal jau nė nebereikės 😀 😀 😀
  Dėl tų visų pristatymo terminų, tai sudėtinga visiems prognozuoti.

 5. 5
  Alma

  O nebandei į kūno kremą maišyti? Nes veidas man kažkaip neaktualu, užtenka “gyvumo” iš pudros, bet va mėlynos kojos kažkada bandys rodytis pasauliui. Dėl viruso jau tikslingai žiūriu tik pagrindinį informacinį puslapį ir LRT žinias. Šiaip nelabai supratau tos panikos, aš apskritai labai rimtai žiūriu į visas epidemijas, man užtenka ir gripo, visad tokiu metu “normuojam” judėjimus viešose vietose, bet matyt mano klaida yra ta, kad vertinu pagal save, nes tiesiog protu nesuvokiu dabar vykstančių dalykų. Ypač vyresnio amžiaus žmonių elgesio, grūdasi visur reikia nereikia..

 6. 6
  Salomėja

  Alma, na jei tinka veidui, tiks ir kūnui. Bet man neaktualu. Aš kojas pasispalvinu kokia krempudra ir blizgučiais 🙂
  O panika dėl to, kad tas virusas labai greitai plinta, o kaip matom, parvykę emigrantai eina švenčių švęst, dantų taisyt ir kitaip džiaugtis gyvenimu, nes gyveni tik kartą 🙂

 7. 7
  dovilė - influx.lt

  Man karantinas irgi ne į naudą, nors niekada nebuvau žmogus, kuriam privaloma išeiti out, pasiilgstu nueit ramiai po parduotuves pasivaikščiot ar į parką… trūksta labai.

  Salomėja, žinau, kad prenumeruoji Lookfantastic dėžutes, aš irgi užsisakiau. Bet negaunu. Užsakiau gal kovo 10 d. Įdomu per daug skubu ar tiesiog čia karantinas įtakoja?

 8. 8
  Salomėja

  Dovile, žinok jau daugiau nei metus nesu pirkusi dėžutės, tai nežinau nei kokie dabar jų terminai, nei kokiu būdu būtent dėžutes siunčia. Bet šiaip siuntas jie buvo pradėję siųsti per dpd. Ir gal net iš kokio Lenkijos sandėlio. O dabar kai sienos uždarytos, tai labai tikėtina, kad viskas keliauja gerokai lėčiau.

 9. 9
  dovilė - influx.lt

  Salomėja, nežinojau, kad jau nebeprenumeruoji. susirašiau su supportu, sakė kai 30 dienų praeis tada tik rūpintis. tai lauksiu) O tau labai ačiū už atsakymą)

+ Leave a Comment