Hey, vasarotojai, kaip laikotės? Aš vakar pirmą kartą išsimaudžiau. Net nustebau, kad prie ežeriuko visai nebuvo žmonių, žinoma, ten ir nėra geras priėjimas, bet mes ir stengiamės rasti privatesnes vietas. Po to dar pasivaikščiojome mišku ieškodami beždžionių tilto, bet jį jau matėt vakar IG. Šiandien kojas niežti po uodų puotos, bet nuotaika puiki, dar per pietus laukia pasimatymas :). Ir sugalvojau jums papasakoti apie priemonę, kuri į naujoves nepretenduoja. Seniai seniai, kuomet parduotuvėse pasirodė “L’oreal” šveitikliai, aš vieną nusipirkau ir įsimylėjau. Iki šiol dar neradau geresnio, jei kalbame apie mechaninį šveitimą. Ir tas puikusis yra “Smooth Sugars Glow Scrub”. Vėliau gavau visus tris ir nusprendžiau ne iš karto atsidaryti ir palyginti, bet išbandyti nuosekliai po vieną. Tad kitas išmėgintas buvo žaliasis “Smooth Sugars Clearing Scrub”. Irgi puikus, nors man patiko kiek mažiau. Pasirodė skystesnis, švelnesnis ir tas šildymo poveikis ne visada lipo. Na, ir galiausiai atėjo eilė maitinančiąjam – “Smooth Sugars Nourish Scrub”.

Aprašymas:

Švelnus šveitiklis veidui ir lūpoms su 100 % natūraliu cukrumi ir kakavos sviestu – akimirksniu elastingesnei, pamaitintai ir švelniai odai. 3 rūšių cukrus (rudasis, rusvasis ir baltasis) giliai, bet švelniai nušveičia odą.

MAITINANTIS KAKAVOS SVIESTAS su riebalų rūgštimis padeda nuraminti sausą odą. KOKOSŲ ALIEJUS yra žinomas dėl savybės apsaugoti odos barjerą.

KAKAVOS PUPELĖS padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir sušvelninti odą.

REZULTATAS: švari, švelni ir pamaitinta oda akimirksniu. PO SAVAITĖS oda atrodo mažiau įsitempusi, elastingesnė ir švytinti. NAUDOJANT NUOLAT oda tampa gyvybingesnė ir švelni lyg kūdikio.

Naudojimas: sausais pirštais nedidelį priemonės kiekį užtepkite ant sausos odos. Uždarykite indelį. Sudrėkinkite odą šiltu vandeniu ir švelniai pamasažuokite veidą ir lūpas. Netepkite akių srities. Nuplaukite priemonę šiltu vandeniu. 

Sudėtis:

Šis šveitiklis švelniai kvepia lyg kakava, lyg šokoladu, bet, jei atvirai, man daug labiau patiko kitų dviejų “brolių” aromatas. 

Šveičiamųjų dalelių beveik nesimato masėje, taip todėl, kad jos itin smulkios. Bet yra yra, ir jaučiasi šveičiant veidą. Šio šveitiklio rūšis ne veltui yra maitinanti – ji aliejingiausia, ant veido lieka riebaus sluoksnio. Iš tiesų turėtų patikti sausos odos savininkėms. 

Neblogai vertinu ir šį produktą, mat šveičia patikimai, tuo pačiu ir aštriai, ir švelniai. Nesausina odos, ypač patinka lūpoms. Tačiau “Glow” versija išliko mano favorite. Mat šveičia aštriau, kvepia skaniau, lieka mažiau aliejaus ant veido ir daugiau sveiko švytėjimo efekto. 

Kaip ten bebūtų, mechaninių veido šveitiklių kategorijoje cukriniai “L’oreal” gaminiai yra mano favoritas. 


Naudinga: Rasite “Drogas”, “Eurokos”, “Maxima”, “Rimi”, internetinėse parduotuvėse. 50g kainuoja apie 11 EUR, per akcijas – apie 8 EUR. 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).