Apžvalga: “L’oreal” maitinamasis veido ir lūpų šveitiklis su cukrumi “Smooth Sugars Nourish Scrub”

Estimated read time 3 min read

Hey, vasarotojai, kaip laikotės? Aš vakar pirmą kartą išsimaudžiau. Net nustebau, kad prie ežeriuko visai nebuvo žmonių, žinoma, ten ir nėra geras priėjimas, bet mes ir stengiamės rasti privatesnes vietas. Po to dar pasivaikščiojome mišku ieškodami beždžionių tilto, bet jį jau matėt vakar IG. Šiandien kojas niežti po uodų puotos, bet nuotaika puiki, dar per pietus laukia pasimatymas :). Ir sugalvojau jums papasakoti apie priemonę, kuri į naujoves nepretenduoja. Seniai seniai, kuomet parduotuvėse pasirodė “L’oreal” šveitikliai, aš vieną nusipirkau ir įsimylėjau. Iki šiol dar neradau geresnio, jei kalbame apie mechaninį šveitimą. Ir tas puikusis yra “Smooth Sugars Glow Scrub”. Vėliau gavau visus tris ir nusprendžiau ne iš karto atsidaryti ir palyginti, bet išbandyti nuosekliai po vieną. Tad kitas išmėgintas buvo žaliasis “Smooth Sugars Clearing Scrub”. Irgi puikus, nors man patiko kiek mažiau. Pasirodė skystesnis, švelnesnis ir tas šildymo poveikis ne visada lipo. Na, ir galiausiai atėjo eilė maitinančiąjam – “Smooth Sugars Nourish Scrub”.

Aprašymas:

Švelnus šveitiklis veidui ir lūpoms su 100 % natūraliu cukrumi ir kakavos sviestu – akimirksniu elastingesnei, pamaitintai ir švelniai odai. 3 rūšių cukrus (rudasis, rusvasis ir baltasis) giliai, bet švelniai nušveičia odą.

MAITINANTIS KAKAVOS SVIESTAS su riebalų rūgštimis padeda nuraminti sausą odą. KOKOSŲ ALIEJUS yra žinomas dėl savybės apsaugoti odos barjerą.

KAKAVOS PUPELĖS padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir sušvelninti odą.

REZULTATAS: švari, švelni ir pamaitinta oda akimirksniu. PO SAVAITĖS oda atrodo mažiau įsitempusi, elastingesnė ir švytinti. NAUDOJANT NUOLAT oda tampa gyvybingesnė ir švelni lyg kūdikio.

Naudojimas: sausais pirštais nedidelį priemonės kiekį užtepkite ant sausos odos. Uždarykite indelį. Sudrėkinkite odą šiltu vandeniu ir švelniai pamasažuokite veidą ir lūpas. Netepkite akių srities. Nuplaukite priemonę šiltu vandeniu. 

Sudėtis:

Šis šveitiklis švelniai kvepia lyg kakava, lyg šokoladu, bet, jei atvirai, man daug labiau patiko kitų dviejų “brolių” aromatas. 

Šveičiamųjų dalelių beveik nesimato masėje, taip todėl, kad jos itin smulkios. Bet yra yra, ir jaučiasi šveičiant veidą. Šio šveitiklio rūšis ne veltui yra maitinanti – ji aliejingiausia, ant veido lieka riebaus sluoksnio. Iš tiesų turėtų patikti sausos odos savininkėms. 

Neblogai vertinu ir šį produktą, mat šveičia patikimai, tuo pačiu ir aštriai, ir švelniai. Nesausina odos, ypač patinka lūpoms. Tačiau “Glow” versija išliko mano favorite. Mat šveičia aštriau, kvepia skaniau, lieka mažiau aliejaus ant veido ir daugiau sveiko švytėjimo efekto. 

Kaip ten bebūtų, mechaninių veido šveitiklių kategorijoje cukriniai “L’oreal” gaminiai yra mano favoritas. 


Naudinga: Rasite “Drogas”, “Eurokos”, “Maxima”, “Rimi”, internetinėse parduotuvėse. 50g kainuoja apie 11 EUR, per akcijas – apie 8 EUR. 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

8Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Mane tas karštis baigia įveikti, šilumą mėgstu, bet dabar jau virš mano galimybių ribų. Maudytis jau teko, tiksliau normaliai nesimaudžiau, atidirbinėjau mamos-gelbėtojos etatą, ir šitam etate negaliu rinktis nuošalesnių vietų, reikia smėlio, triukšmo ir kitų “atributų” 🙂 Žodžiu, košmaras, o ne vasara 😀

 2. 2
  Eglė

  Man kosmetologė rekomendavo naudot fermentinį šveitiklį, nes jis nebraižo odos ir nedaro jai žalos, tai dabar stengiuosi tik tokį ir naudot, nors labai patinka grubesni ir aštresni šveitikliai (turbūt nesusilaikysiu ir vėl kada kokį grubesnį nusipirksiu). O fermentinis labai nustebino, nes atrodo labai švelnus, bet efektas labai geras 🙂

 3. 4
  Salomėja

  Man tai visai patinka žalotis, bet vistiek įdomu, kokį konkrečiai produktą čia giriat? 🙂

 4. 6
  DaliaM

  Taip, aš irgi dabar nebenaudoju grūdinio šveitiklio veidui (matomai, prijaučiu Jūsų kosmetologės išsakytai minčiai). Naudoju tik rūgštis ir labai retkarčiais fermentinį (t.y. tą, kaip suprantu, kuris nusirutulioja). Bet labai įdomu yra tai, kad jokio malonumo naudojant grūdėtajį šveitiklį aš nejaučiu, kūnui išvis esu tik pabandžius (per privalomus savaimino įdegio pasiruošimus). Tad skaitau ir stebiuosi kaip gali patikti kažkas grubaus ir aštraus 🙂 Visų pirma, man labai nepatinka, kai zulinasi delnai į šveitiklį (turiu omeny kūno šveitime). Gal reiktų kokios pirštinės :/ Bet man kažkoks asmeninis nemalonumas, turbūt panašiai kaip Salomėjai su tom lakštinėm kaukėm 🙂 Nesuprasiu aš ir tų kur po dušu mėgsta ilgai stovėti 🙂 Bet toks jau mūsų margas pasaulis 🙂

 5. 7
  Eglė

  Jis nenusirutuliuoja. Mano turimas yra milteliai, dalis jų kiek stambesni rutuliukai, dalis yra soda. Tie stambesni rutuliukai greitai ištirpsta ir baigiant šveistimą atrodo kad ant odos nebėra nieko kas šveistų. Iš esmės tai yra mechaninis šveitiklis, tik sako, kad nežaloja odos (kiek tame tiesos nežinau, nes soda nėra pats švelniausias dalykas). Mano kosmetologė kažkada panaudojo šveitiklį, tai jis pasirodė kur kas aštresnis ir priminė paprastą mechaninį (pas ją turėtų būti Cell fusion C firmos). Nesu tikra ar tai tikrai mažiau žalos odai, bet man patinka kaip nušveičia 🙂

 6. 8
  Salomėja

  Dalia, aš stoviu po dušu ilgai :). Išskyrus svetimus tamsius dušus 🙂 Ir vonioj ilgai mirkstu. Ir labai patinka aštriai kūną šveist. Net jei plaušinę naudoju, ji man turi būti jaučiama 🙂

+ Leave a Comment