Man dar atostogos iki kitos savaitės, bet iš kelionės jau grįžau. Jei kam įdomu, kur važiavome, ką matėme, tai visų dienų aprašymą galite paskaityti kitame mano bloge.

Pamatysite, kad kelionė nebuvo labai komfortiška, o kartais ir iš viso tekdavo apsieiti be elementarių patogumų. Tą žinodama aš ir bandžiau kažkaip susidėlioti savo kosmetinę. Vietos labai netaupiau, bet nenorėjau ir apsikrauti. Aš žinau, kad galiu prisidėti daug produktų, bet kai kempinge bus nepatogus dušas, tai į jį pasiimsiu tik skustuką ir šampūną. Tad… Dėliojau vienaip, dėliojau kitaip ir pažiūrėkime kas iš to gavosi.

Kadangi ketinome aplankyti kelis miestus, tai pasiėmiau šiek tiek ir dekoratyvinės kosmetikos.

“Holika Holika Petit BB Clearing” BB kremas ir maskuoja gerai ir turi SPF 30 ir nenusitrina greitai ir šiek tiek drėkina. Imu šios serijos BB kremus į visas keliones. Naudojau beveik kiekvieną dieną, tad tikrai pasiteisino.

“TonyMoly Panda’s Dream Clear Pact SPF25 PA++” – fiksuoja, taip pat neblogai maskuoja, saugo nuo saulės. Naudojau kas dieną. Pasiteisino su kaupu.

Kempinėlės – neprireikė.

Šepetėlis, kurį naudoju antakiams ir šešėliai “The Balm”. Kadangi perbraukt antakius šešėliais užtrunka kokią minutę maximum, o vaizdas iš karto pagerėja, tai naudojau visą laiką. Pasiteisino.

“NYX Lingerie” šešėliai. Keista, bet tikrai kelis kartus naudojau, ypač tada, kai kempinguose būdavo normalus veidrodis ir apšvietimas. Pasiteisino. 

Kažkoks ten pieštukas-highlighteris. Naudojau akims, bet iš esmės tai buvo perteklinis produktas. Nepatogus, teplus. Nepasiteisino.

Produktai veidui:

Čia yra tai, ką susiruošiau pasiimti, bet galiausiai palikau Biodermos micelinį vandenį ir vatą, o vietoje jų pasiėmiau W7 rožinį veido prausimo rankšluostį. Toks sprendimas labai pasiteisino. Rankšluostukas labai patogu, net kai neturėjome patogumų, sudrėkini iš buteliuko ir super viską nuvalo.

“Balance me” kreminis veido prausiklis. Nors naudojau visą laiką, bet nelabai man jis patiko, toks jausmas, kad blogai plauna. Per švelniai. Tad iš esmės nepasiteisno, bet produkto nenuteisiu, pamėginsiu jį dar ir ne kelioninėmis sąlygomis.

“Avene” kremas su SPF50, matizuojantis. Veidui aš jo beveik nenaudojau, bet tepiau kitas kūno dalis: rankas, krūtinę. Na tai kaip ir pasiteisino, bėda tik ta, kad nuovargis darė savo, kartais tingėdavosi ir galiausiai grįžau įrudusi, kas man visai nepatinka.

“Avene” hypoalerginis veido kremas jautriai odai. Šiaip man tas kremas yra sunkokas, o ir oda nėra jautri. Bet į kelionę jį įsidėjau sąmoningai. Žinojau, kad važiuosime bent per 8 šalis. Visur bus skirtingas vanduo, neaišku kur miegosime. Šalsime ir žvarbsime, kepsime saulėje. Pastoviai sėdėsiu kondicionuojamoje mašinoje. Tikrai ne pačios geriausios sąlygos odai. Todėl sąžiningai šiuo kremu tepiau veidą vakarais. Išvengiau sudirgimų, išsausėjimų, pleiskanojimų ir pan. Švelnus, bekvapis, malonios konsistencijos. Pasiteisino.

“The Ordinary” salicilo rūgštis. Tam atvejui jei reiks gelbėtis nuo spuogų. Nereikėjo, tad nepasiteisino.

“Margarita” ekologiškos serijos gaivinamasis kremas. Žinokit labai man jis patiko. Paprastas iki negaliu, tikrai nepadės kovoti su raukšlėmis, dėmėmis, spuogais ar visomis kitomis problemomis. Bet jis tikrai gaivina, toks lengvas, greit susigeria palikdamas odą drėgnesnę. Naudojau rytais. Dažniausiai jis būdavo vėsus, todėl labai malonus. Esu bandžiusi ir šios serijos drėkinamąjį kremą. Panašus, bet sunkesnis. Kartojuosi, šis gaivinamasis man labai patiko. Pasiteisino.

“Bioderma” paakių kremas. Įtariau, kad tikrai nesicackinciu su keliais kremais, bet vistiek įsimečiau, mažiukas gi. Na ir gal kokį kartą tepanaudojau. Nepasiteisino.

Plaukams:

Jo! Visko daug, bet gi jei mane skaitot, tai žinot, kad aš negaliu imt ir 10 dienų naudot tą patį šampūną, tad man reikia įsidėt bent tris 😀 Čia buvo pirminė komplektacija, bet galiausiai nesivežiau “Schwarzkopf Professional” micelinio kondicionieriaus ir “Matrix” purškalo plaukams.

“Schwarzkopf Professional” šampūnas iš “BC Bonacure Sun Protect” serijos. Naudojau dažniausiai. Tikrai labai geras. Puikiai plauna, mano plaukų ir kūno odos nesausina. Skalsus. Pasiteisino.

“Schwarzkopf Professional” purškiamas kondicionierius “BC Bonacure Sun Protect” serijos. Buvo mano gelbėtojas tais kartais kai neturėdavau noro naudoti kondicionierių ar kaukę (pvz., plaudama galvą lediniu vandeniu). Ir šiaip nuolat naudojau ir jau beveik sunaudojau. Labai pasiteisino.

“Kerastase” plaukų šampūnas. Na naudojau, tai pasiteisino :). Geras šampūnas :).

“Matrix” drėkinamasis šampūnas ir kondicionierius (nežinau, kodėl foto tik vienas matosi). Šampūną naudojo mano vyras, tai pasiteisino. Kondicionierių visą subaigiau, tai irgi buvo reikalingas. Priemonės kaip priemonės :).

“Alba Botanicals” aliejukas-serumas. Pusiau natūralus, dominuoja aliejai ir lengvieji silikonai. Labai reikalingas ir naudotas kas kartą. Patiko ir vyrui. Pasiteisino.

“Salerm” plaukų kaukė. Naudojau. Pasiteisino. Tačiau šiaip nieko ypatingo.

“Inoar” plaukų aliejukas. Pasimetė kosmetinės dugne, nė karto nenaudotas, tad nepasiteisino.

Nuotraukoje nesimato, bet į kelioninę talpą įsipyliau dar vieną kaukę iš “TonyMoly”.

Super produktas. Labai gelbėjo plaukus ir pasiteisino.

Kelionės metu įsigijau vieną vienintelį kosmetikos produktą – aliejuką.

Tai likusias dienas tepiau ir jį. Labai įdomus kvapas ir neblogas aliejus!

Dantims:

Žinoma ir dantų šepetukai keliavo.

Dantų pasta kaip dantų pasta. Žinoma pasiteisino.

“Ecodenta” burnos skalavimo putos yra OSOM. Mudviem labai labai patiko.

Ir kita…

Intymios higienos prausiklio nusprendžiau neimti, nes žinau, kad nežaisiu su keliais produktais.

“Green Feel” prausiklį daugiausiai naudojo mano vyras, nes eidavom kartu į dušus, tai aš pasilikdavau sau šampūnus. Pasiteisino. Kiek bandžiau – gana nebloga.

Šukos – pirmą kartą nepamiršau pasiimti ir labai pravertė.

Taip pat vežėmės kelis skutimosi peiliukus, pincetą ir rankų kremą.

Šį kartą mano kosmetinė buvo gausiausia ir mažiausiai optimizuota, nes tiesiog netaupiau vietos. Po kelionių motociklu, toks jausmas, kad į automobilį galima sutalpinti viską, ko tik norisi.

Ačiū, kad skaitote! Jau pasiilgau komentarų, skaitytojų ir rašymo.


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmas paveikslėlis yra Tree vector created by Zirconicusso – Freepik.com