Ši nuotrauka nėra nei gera, nei graži. Tiesiog čia yra vaizdas pro mano langą ir tą rytą aš labai norėjau įamžinti labai labai retą įvykį – saulę. Kiek kartų sausį ji buvo pasirodžiusi? Du tris? Vat vasaris pats mėgstamiausias mano žiemos mėnuo. Nes dienos ilgėja, nes po jo jau jau jau tuoj tuoj tuoj pavasaris, nes mano mylimojo gimtadienis, nes nepriklausomybės diena, nes Valentino diena, nes knygų mugė. Tik gyvenk ir džiaukis :). Na, o dabar pažiūrėsime koks gi buvo Veni Vidi sausis!

Ką mėgote jūs!

Praeitą mėnesį buvo visiškas kaukių bumas. Nežinau kur ir kas pasidalino nuoroda, bet pats skaitomiausias tekstas buvo apie “Pil’aten” gilaus veido valymo kaukę „Black Head“. Labai nedaug atsiliko ir garsioji “L’oreal” kaukė.

Na, o kas liečia sausio mėnesio įrašus, tai daugiausiai dėmesio sulaukė “Philips Lumea SC2009/00” fotoepiliatoriaus apžvalga.

Antroje vietoje ne kas kitas, o “Lookfantastic” grožio dėžutė. Įdomu pasmalsauti, ar ne? Gavau žinutę, kad šiandien išsiųsta vasarinukė, tad laukiam laukiam kartu!

Džiugu, kad noriai skaitėte ir mano makiažo kempinėlių “Real Techniques”, “W7 Cosmetics”, “Melkior” ir “Beauty Blender” palyginimą. Jis trečioje vietoje.

Dar apie Venividi.lt

Sausio mėnesį tinklaraščio draugų skaičius “Facebook” pasiekė ir viršijo 2000. Woohoo! Daug ar mažai? Lyg ir norisi sakyti, kad žiūrint su kuo lyginsi, bet visi žinome, kad lyginimasis atima džiaugsmą. Todėl aš žinau, kad daug! Man svarbu, kad be artimųjų ir draugų, kurių tarkime, galėtų būti koks 100, mano tekstus skaito minios žmonių. Gal ne visus, gal ne visada, bet vistiek užsuka! Peržiūrų ir lankytojų skaičius atitinkamai kyla, tas gi mane motyvuoja. Bet ne taip, kaip grįžtamasis ryšys. Todėl netylėkit, komentuokit, diskutuokit, ginčykitės ir būkite gyvi!

Ką skaičiau aš

Kaip ir visada, skaičiau aš daug. Bet ne tiek jau daug liko galvoje ;).

Įsiminusias šį kartą yra Grožio Gurmanės straipsnis “NUOSTABŪS PLAUKAI – PASIEKIAMA: VENGTINI INGRIDIENTAI”. Iš esmės, tai aš žinau ten pateikiamą informaciją, bet tik tiek.

Vistiek dalis mano šampūnų yra su SLS, o kitos priemonės su silikonais. Tačiau tai nereiškia, kad man nerūpi plaukų grožis. Po truputį gal nepasiryšiu šokti prie natūralumo. O ir šiaip, šviestis nekenkia. Nesu iš tų šūkautojų: “chemija chemija!”, patinka žinoti, ką kas daro.

Ką dar skaičiau

Sausį ir vėl mažai skaičiau ir perskaičiau tik 5 knygas. Nežinau, kur tie laikai, kaip be jokių pastangų perskaitydavau 10-15 knygų. Nors žinau. Tuo metu mano telefonas dar neturėjo instagram ir facebook. Geriausia mėnesio knyga, žinoma, tampa “Sūnus”.

Apie svorio metimą

Gruodžio mėnesį sakiau, kad man reikėtų nusikratyti keletos (iš tiesų, tai keliolikos, bet net ir du jau būtų neblogai) kilogramų. Ir čia gi vieta viešai saviplakai. Neįvykdžiau aš savo pažadų. O norėjau aš kiekvieną mėnesį nueiti bent žingsniu daugiau nei ankstesnį. Nenuėjau. Sausį nupėdinau 9km mažiau.

Norėčiau nueiti ne tik bent po žingsnį daugiau, bet ir pakelti žingsnių vidurkį iki 8000, o toks buvo vasarą. Labai jaučiasi, kad šaltuoju metų laiku tik iki pašto nušoliuoju ir bėgu namo, o darbas namuose, šiuo klausimu, irgi ne į naudą. Tačiau, kad kitą mėnesį neužsiimčiau tokia saviplaka, teks gi kažkaip susiimti, jau šiandien namo ėjau per aplink :).

Džiuginanti žinia ta, kad vis dar lankau Pilates ir praleidau tik vieną kartą. Dėl pateisinamos priežasties. Patinka. Jau net ant vienos kojos pavyksta pastovėt :). Lankysiu ir toliau.

Maisto, gėrimų ir paslaugų srityje dar nieko gero neatradau. Tačiau daug įkvėpimo semiuosi iš FB puslapio “Valgau be sąžinės graužimo”.

Puslapio nuotraukos labai skanios, net įmanoma užsimanyti kokio burokėlio, kas man yra mistika. Žinau, kad tokių puslapių FB ir IG daug, bet aš nemėgstu apsikrauti ir ištisai matyti maistą, tad šis man patinka labiausiai.

Tai va, kaip supratote, išskyrus nemestą Pilates, aš negaliu niekuo pasigirti. Na, gal, kad svoris tas pats, tai yra geriau nei dar +1. Tikiuosi kitą mėnesį bent dėl žingsnių neteks raudonuoti :).

Mėnesio TOP3 produktai

Vienas iš mėnesio TOP produktų veido priežiūros srityje yra “Earth Sience” serumas su AHA ir BHA rūgštimis.

Kol kas dar per mažai jį naudojau, kad parašyčiau pilną apžvalgą, bet pirmieji įspūdžiai tokie geri, kad negaliu neįtraukti į topą.

Proveržins lūpų dažų srityje ištiko su “The Balm” matiniais kremais.

Lūpų dažymą įtraukiau į makiažo rutiną, nors kai dieną nusitrina, tai nebeatnaujinu.

Labai netikėtai man patiko “Purederm” plaukų kaukė.

Gal net išdrįsiu pamėginti lūpų ir rankų kaukes.

————————————————————————–

Tad štai toks buvo mano sausis. Tikiuosi vasaris atneš daugiau judėjimo, daugiau projektų, darbų, draugysčių, bendradarbiavimų, pirkinių bei skaitinių. Ir taip pat mažiau ligų, blogos nuotaikos, kilogramų! Pažiūrėsime, kiek gi išsipildys pasilinkėjimų!

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.