Šiam įrašui aš ruošiausi ilgokai. Labai norėjau palyginti skirtingų kainų kategorijų kempinėles. Dvi jau turėjau, bet visų pirma reikėjo įsigyti etaloninį originalųjį “BeutyBlender” (ačiū Dijora.lt už jį). Tada išmėginti. Vėliau įsigudrinau nusipirkti W7, tad taip pat reikėjo laiko bandymams, bet štai aš jau turiu nuomonę. Šį žodį norisi pabrėžti ir net pabraukti du kartus. Visas įrašas bus tik mano nuomonė, o aš esu paprasta Salomėja iš interneto, kuri dažosi neįmantriai, didelių reikalavimų neturi ir lengvai gali susitapatinti su eiliniu vartotoju. Ar nusipirkę kempinėlę už 20 eurų mes išgausime 5 kartus geresnį rezultatą, nei su tiek pat kartų pigesne kempinėle? Manau, kad ne mane vieną kankina tokie klausimai.

Pristatau šio teksto veikėjas:

1. “Real Techniques” kempinėlė “Miracle Sculpting Sponge”. Mano pilna apžvalga čia.

2. “BeautyBlender® Original”. Apžvalga čia.

3. “Melkior” kiaušinio formos kempinėlė.

4. “W7 Power Puff Hot Pink” kempinėlė.

Visos kempinėlės, pasak gamintojų, yra be latekso.

Lietuvoje šių kempinėlių kaina yra apytiksliai tokia: “Real Techniques” – apie 10 EUR, “BeautyBlender” – apie 19 EUR, “Melkior” – apie 8 EUR, W7 – apie 5 EUR.

Nuotraukoje šios priemonės yra sušlapintos, tad matote, kad pati didžiausia yra W7.

Padariau keletą suspaustų kempinėlių nuotraukų, kuriose geriausia atsiskleidžia medžiagos faktūra:

“Melkior”:

“Real Techniques”:

“BeautyBlender”:

W7:

Matome, kad porėčiausia, o tuo pačiu ir minkščiausia, yra “BeautyBlender”. Antroje vietoje RT, po to W7, na, o “Melkior” labai kieta ir tanki.

Šioje nuotraukoje labai gerai matosi, kad “Melkior” pati kiečiausia ir mažiausiai susispaudžia:

Apie kempinėlių savybes pradėsiu nuo pabaigos. Kaip žinia, jas panaudojus reikia išplauti. Plovimui aš turiu “BeautyBlender” muiliuką, bet kartais naudoju ir aliejų+šampūną.

Tai vat geriausiai išsiplauna W7, tačiau jos rožinė spalva plaunasi taip pat, kaip ir “BeautyBlender” (tai minėjau jo apžvalgoje). Neblogai išsivalo ir “Melkior”. Kiek sunkiau tenka pavargti su RT, na o BB, tai iš viso gležnutė. Plaunasi labai sunkiai, lieka nusidažiusi nuo pudros, spalva teka, o po kasdienio prausimo atrodo, kad ji išgyventi turėtų trumpiausiai. Tad kas liečia patvarumą, tai BB paprastame plovimo teste atrodo prasčiausiai.

Svarbiausia dalis – veido padengimas pudra. Galiu pasakyti, kad visos rožinės kempinėlės, nors ir yra skirtingo minkštumo, bet dirba visiškai taip pat gerai. Pagal jausmą man labiausiai patinka W7, jai labai artima RT, kuri gautų pirmą vietą, bet visgi man labiau patinka tradicinio kiaušinuko forma. Abi šios kempinėlės (galbūt dėl mažesnio porėtumo) sugeria mažiau priemonės nei BB.

O štai “Melkior” yra beviltiška. Atleiskit, mieli atstovai, bet ji tokia kieta, kad su smailiu galu pradėję tapšnoti paakius, jūsų klientai rizikuoja išsimušti akį. Rimtai! Produkto ji sugeria mažai, bet ir jausmas toks, lyg akmenuku tą pudrą bandytumėte tapšnoti. Paminkštintu, spyruokliuojančiu akmenuku. Na ok ok, perdedu. Kaip trintuku. Taip būtų tiksliau.

Išvados: Jei RT būtų kiaušinio formos, arba tokios formos, kaip jos oranžinė sesuo, ji būtų mano favoritė. Pakankamai minkšta, puikia dengia ir pati yra labai kokybiška, pvz., nesiplauna rožinė spalva. Kadangi forma mane vos vos nervina, tai lygiavertiškai pirma vieta dalinasi su W7. Tiesą sakant, aš ją dabar ir naudoju kasdien. BB užima antrą vietą. Tai tikrai puiki, minkštutė priemonė, bet mano kuklia nuomone, ji nėra verta savo kainos. Verta tik medalio už sukeltą revoliuciją. Susidėvės ji greičiausiai, produkto sugeria daugiausiai, o nepadaro nieko stebuklingiau nei kitos. Kalbant apie “Melkior”, tai neduočiau aš trečios vietos. Statau į kokią šeštą, o tarpe galėtų atsirasti tos kempinėlės, kurių dar nesu išbandžiusi. Girdėjau “Vitrina Pro” turi kažkokią labai giriamą, girdėjau “Makeup Revolution” siūlo savų alternatyvų…

Ar rinktis reikia būtinai aukščiausią vietą užėmusias kempinėles? Teisingo atsakymo nėra. Viskas priklauso nuo asmeninių simpatijų gamintojui, piniginės storio ir poreikių.

Tad štai tokie mano pasvarstymai apie kempinėles. Jūs žinoma galite ginčytis, įdomu būtų sulaukti nuomonių komentaruose.

Kempinėlių pardavimo vietos:

“Real Techniques”: Dijora.lt (10.70 EUR), TopBeauty.lt (9.99 EUR), Realtechniques.com (6.19 EUR), Lookfantastic.com (5.95 EUR), Douglas.lt (9.99 EUR).

“BeautyBlender”: Dijora.lt (18.90 EUR), TopBeauty.lt (19,30, šiuo metu 15.44 EUR), Douglas.lt (19.99 EUR), Klipshop.lt (19.19, šiuo metu 14.50 EUR).

W7: Topbeauty.lt (6.99, šiuo metu 4,89 EUR), Fragrancedirect.co.uk (2.90 EUR).

“Melkior”: Melkior.lt (7.90 EUR).

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.