Apžvalga: "The Balm" matinių lūpų kremų rinkinys "Meet Matt(e) Hughes"

Estimated read time 5 min read

Mano nuolatiniai skaitytojai žino, kad man nesekasi prisijaukinti lūpų dažus. Vis skundžiuosi, kad limpa, nusivalo, tepa, galiu apsijuokti nepastebėjusi, kad dalis nusitrynė ir t.t. Ir gyvenau sau daug metų tų lūpų nedažydama. Vargo jokio nemačiau. Bet va, užėjo šišas, noriu rasti tuos stebuklingus, kurie ir laikytųsi, ir tiktų, ir nesausintų, ir visų kitų problemų nekeltų. Ieškau ieškau, o kaip nerandu, taip nerandu. Jei koks labai fainas, tai trumpai laikosi. Jei ilgai laikosi, tai lūpas ištinka Sacharos likimas. Tada prisiklausiusi atsiliepimų (iš patikimų žmonių ir patikimų blogerių, nes, kad ir kaip liūdna tai sakyti, bet tų patikimųjų (turiu omenyje blogerių) ratas vis mažėja), aš nusprendžiau įsigyti “The Balm” matinį kremą. Galvojau, gal suveiks mano didelė meilė šiai kompanijai ir vien dėl fakto jau man patiks :).

Tada susidūriau su kita problema. Kaip išsirinkti spalvą, kai visos nuotraukos internete tokios skirtingos! Pvz., mano nusižiūrėta “Sincere” spalva:

Nieko čia nesuprasi, panašumo gal yra, bet pradėjusi žiūrėti “Dedicated”, tai jau visai pasimečiau. Nuo rožinės iki burokėlių. Nieko nebus, galvojau, teks pirkti rinkinuką. Ir taip, jūs teisingai supratote. Ligonė. Niekieno neverčiama, nemėgstanti lūpų dažų, ji nusipirko net šešis vnt. Aš irgi neturiu žodžių.

Miniukai tokie kjūūūt, mažuliukai!

Aš įtariu, kad šepetėlis yra normalus, tokio pačio dydžio, kaip ir dideliame lūpdažyje.

Rinkinuką sudaro šio spalvos: Charming, Sincere, Committed, Doting, Dedicated, Loyal.

Bandžiau aš šiuos dažus kuo nuoširdžiausiai. Dažiausi kiekvieną dieną ir vakarą, nesvarbu ar namie, ar lauke… Bet visas išvadas parašysiu gale. Dabar šiek tiek pakalbėkime apie pačias spalvas.

Kaip minėjau, pasirinkti gana sunku. Skirtingos nuotraukos, skirtingi įrenginiai, visur skirtingai atrodo. Įkeliu keletą svačų darytų ir telefonu, ir fotoaparatu.

Pasakysiu jums atvirai, kaip žmogus baigęs dailės mokyklą, aš tikrai matau, kad pirmi trys atspalviai nėra vienodi. Bet šiaip, kaip vartotoja, tai žinokit nematau skirtumo. Pasakiau, kaip vyras koks, kuris atskiria tik 6 spalvas, ane? Na bet rimtai. Vos vos rausviau, ar vos vos raudoniau. Na taip subtilu, taip subtilu, kad net pasidaro dzin 🙂

Šiek tiek mano selfių. Nuotraukos nėra darytos vienu metu, tai yra pasidažydavau, nusifotgrafuodavau visais kampais ir atbūdavau su lūpdažiu, todėl skirtingomis dienomis, kiek skirtingas apšvietimas. Tačiau stengiausi rinktis tą pačią pudrą ir panašios spalvos drabužius, nes žinau, kaip tokie dalykai gali pakeisti bendrą vaizdą. Tad štai.

Charming

Sincere

Committed

Doting

Dedicated

Loyal

Na ir visos vienoje krūvoje:

Kaip jau sakiau, tai nematau aš esminio skirtumo tarp trijų spalvų ir visos man vienodai patinka, mielai ateityje pakartočiau bet kurią. Kalbant apie kitą trejetą tai doting tokia šiltesnė, linkusi link prislopintos degtos plytos spalvos, lyg ir patinka, bet lyg ir man netinka, tikrai nežinau ar pirkčiau vėl. Visos keturios spalvos tokios gana natūralios, į akis nekrenta, puikiai galima išsiversti be kontūravimo pieštuko.

Štai Dedicated jau tokia ryški, rožinė link purpurinės, jau reikia preciziškiau piešti apvadą, jau labiau prisižiūrėti. Kas liečia Loyal, tai nors spalva ir labai graži, ir sakyčiau net man tinka, nors veidas su ja atrodo baltas, kaip snieguolės, bet aš neturiu kur ir kada tokios dėvėti. Net jei ir rimta proga pasitaikytų, aš visgi labiau mėgstu ryškint akis, saugiau ir jaukiau jaučiuosi, o prie labai ryškių akių, tokio raudono lūpdažio gi nesitepsi. Žodžiu, variantas tinkamas tik fotosesijoms, visokiems sceniniams renginiams, o tokių mano gyvenime nėra.

Na, o kaip gi su visomis savybėmis. Ar įtiki man “The Balm”? Visi lūpdažiukai ant lūpų jaučiasi vienodai. Kvepia mėtomis ir šaldo lūpas. Kol išdžiūna, jaučiasi lipnumas. Man jis jaučiasi gana ilgai, kokį pusvalandį. Po to atrodo, kad ant lūpų nėra nieko, tik jos šiek tiek sausokos. Tenka susitaikyti su tuo jausmu, nes jis tikrai nėra toks tragiškas, kaip su kokiu NYX lūpdažiu. Tad pojūčių skalėje rašyčiau 7 iš 10.

Laikosi gana ilgai. Jei negerčiau ir nevalgyčiau, tai turbūt galėčiau vaikščioti kokias 6 valandas. Tačiau valgau dažniau ir man jie vistiek apsitrina. Pirmos 4 spalvos labai gražiai, veik nepastebimai. Na, o ryškios spalvos, aišku praranda grožį daug pastebimiau. Pigmentas į lūpas nesusigeria.

Aš nesigailiu pirkusi šiuos dažus ir tikrai daugumą miniukų sunaudosiu. Gal net pakartosiu, jei neatrasiu kažko dar geresnio. Kol kas tai geriausi matiniai dažai, kuriuos bandžiau, bet ant pjedestalo užkelti taip jau tvirtai dar negaliu, bet rekomenduoju, tai drąsiai.

Įvertinimas:

Naudinga: Rinkinį įsigyti galite Dijora.lt (29 EUR) ir Topbeauty.lt (29.99 EUR), ir žinoma, ten pat rasite ir pavienes pilno dydžio spalvas.

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Daugiau apžvalgų apie lūpų dažus.

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours