Pasirinkau rašyti apie plaukų priežiūros priemonę (kaip netikėta), tai papasakosiu, kokį fiasko šiandien ryte patyriau. Nusprendžiau gi plaukams duoti pailsėti nuo silikonų ir išsiplovusi galvą galiukus sutepiau natūralių aliejų mišiniu. Aha, tik truputį pamiršau, kad silikoninių aliejukų galiu nors ir pusę buteliuko ant plaukų susikrauti, o štai tikrojo užtepusi kelis lašus, taip išriebalavau plaukus, kad oi oi oi. Teko skubiai ir vėl plauti galvą. Tiek tų gerų norų.

Na, o prieš kurį laiką pirmą kartą išbandžiau korėjietišką priemonę plaukams. Keista, bet tiek daug įvairiausių produktų veido priežiūrai siūlanti šalis, plaukų srityje labai nesigarsina. Bent jau visose mano žinomose korėjietiškose parduotuvėse ši kategorija gana skurdi. “Purederm” irgi daugiausiai gamina kaukes veidui, šiek tiek rankoms bei kojoms, tačiau turi ir kelias (berods keturias) rūšis plaukams. Aš išbandžiau “Shiny & Hydrating”.

Na, jau iš pavadinimo aišku ko iš tos kaukės tikėtis.

Sudėtis:

Sudėtis tokia įdomi, pramaišiui su silikonais mes randame ir aliejų, ir naudingų ekstrakų, minkštiklių ir žinoma kenksmingų konservantų bei kvapų. Įprasta.

Kaukė labai tiršta, sviesto konsistencijos. Visus kvapus užgožia pipirmėtė. Stipri, net akis graužia :). Plaukus tepiau maždaug nuo vidurio, bet matyt vistiek kažkiek patenka ir ant galvos odos, tad šaldė stipriai. Laikiau apie 15 minučių. Ir turiu pasakyti, kad nors labai kažko nesitikėjau, juolab, kad “Purederm” po kelių atsiliepimų, nekelia labai teigiamų asociacijų, kaukė man patiko. Plaukai tapo glotnesni, išdžiuvę gražiai spindėjo, mažiau pūtėsi ir buvo paslankesni. Progai pasitaikius, mielai užsipirkčiau daugiau.

Tiesa, pati pastebiu, kad kalbant apie plaukų priežiūra, tai aš mažiausiai išranki kaukėms. Jei tik minkština, glotnina, blizgina ir drėkina, tai aš jau ir patenkinta. Svarbiausia, kad plaukai kuo sveikiau atrodytų ir nesipūstų. Vat kitos priemonės sulaukia daugiau priekabių, tai šampūnas per daug sausina, tai aliejus per daug riebina, tai kremas per lipnus… Na, bet kaip jau sakiau, man ši kaukė patiko, eisiu į ebay ieškoti ir kitų rūšių.

Įvertinimas:

Naudinga: “Purederm” produktų Lietuvoje ieškokite “Douglas” parduotuvėse. Kaukės kaina – apie 4 EUR. Taip pat be vargo rasite ir Ebay pas korėjiečius.

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.