Savo rugsėjį pabaigiau žvelgdama į jūrą. Banalu, bet valanda pustuštėje pakrantėje visada gerai pravėdina mano mintis ir pakrauna įkvėpimo.

O rugsėjis buvo labai savotiškas. Bet pradėkime tradiciškai nuo įrašų, kuriuos labiausiai mėgote jūs. Žinote, kas yra keista? Be visų kitų keistų pasaulyje dalykų? Paklausiau vakar FB ar jums įdomūs mano outfit įrašai, o gal norite skaityti tik apie kosmetiką? Ir atsakymai tokie 50/50. Kai kam viskas patinka, kai kas nori tik kosmetikos. Taip ir turėtų būti. Tačiau, kai aš apžvelgiu grožio produktą, FB sulaukiau nuo 3 iki 15 like. Įkeliu derinį – žiūrėk ir 50 dar ne riba. Kiekvieną mėnesį aš jums darau skaitomiausių įrašų suvestines ir dar nė karto produkto apžvalga nebuvo pirmoje vietoje :). Nepaisant to, aš pažadu, kad atsiliepimai apie kosmetiką bus pagrindinė tema, nes aš mėgstu juos rašyti, tačiau kitos temos nedings, nes man taip pat smagu, o ir atranda savo skaitytojus. Blogas nėra knyga, nereikia skaityti iš eilės, todėl tikiuosi visi tinklaraščio draugai atsirinks kas jiems patinka.

Na, o dabar tiesiog statistika.

Net šiek tiek liūdna, kad pirmoje vietoje yra neigiamas tekstas apie 10 nerekomenduojamų ir  nepasiteisinusių produktų.

Antroje vietoje tekstas, kuris tikiuosi buvo naudingas: “Viskas apie Iherb.com: siuntimo kainos, kaip neužkliūti muitinei, ką pirkti“.

Trečioje vietoje  – “Outfit: vieną šiltą rudens dieną! Ir pokalbis apie “second hand” drabužius”.

Įdomiausias kosmetikos produktas jums buvo “Rene Furterer” sausas aliejus “5 Sens”.

Ką skaičiau aš

Tradiciškai aš skaičiau daug blogų. Į akį krito dar regis gana šviežias tinklaraštis “Noriu Špakliaus”. Tiesa, kai FB užmatau postus tai visada apsipažįstu, nes ten blogas vadinasi “Grožio Guru”. Tai va, blogerės įrašai visada išspaudžia šypseną, o man daug ir nereikia. Kad tik smagu būtų! Norisi dažnesnių tekstų :).

Apie knygas papasakosiu ryt poryt :).

Mėnesio geriausia kosmetika

Šį kartą neribosiu savęs kažkokiais skaičiais ir tiesiog išvardinsiu visus labiausiai mėgtus produktus.

Plaukų priežiūra

Reguliariai naudotas produktas, apie kurį tikrai negaliu pasakyti kažko blogo yra “Schwarzkopf Professional” micelinis plaunantis kondicionierius “Bonacure Repair Rescue”.

Nors jau minėjau nėjau ne vieną kartą, bet kitas favoritas yra “Rene Furterer” sausas aliejus “5 Sens”.

Aš jį laikau darbo stalo stalčiuje ir kartkartėmis ištraukiu ir papurškiu ant plaukų :). Mažas mano ritualas nuotaikai pakelti :).

Dekoratyvinė kosmetika

Du mėnesio favoritai priklauso kompanijai “Gosh”. Pirmasis yra akių šešėlių pagrindas.

Kol kas geresnio aš apskritai nesu bandžiusi.

Antras favoritas – “Gosh” antakių pieštukas, o tiksliau pudrinis jo galas.

Aš visą mėnesį vien tik jį ir naudojau.

Veido priežiūra

Antrą mėnesį iš eilės – “Benton BHA” tonikas, kurio dar neaprašiau.

Taip pat man labai patiko “EO Lab” tonikas, kuris taip pat dar laukia apžvalgos.

Kūno priežiūra

Dar vienas neaprašytas produktas – “Welness and Beauty” aliejus kūnui.

Maloniai kvepia, maitina, drėkina ir iš tiesų užsitarnavo mano simpatijų.

Mėnesio atvirlaiškis

Noras aš šį atviruką gaunu jau ne pirmą kartą, tačiau vistiek pralinksmina ir primena mano ex katytę Kitę.

Blogeriški užkulisiai ir džiaugsmai

Rugsėjį pradėjau Outfit (o jie tuo pačiu yra ir +paplepėkime) rubriką. Turiu pasakyti, kad nusifotografuoti yra ypatingai sunkus reikalas. Štai prie jūros nepasėmiau akinių, tad vakar dienos aprangos nuotraukas reikia ištrinti, nes jei viskas gavosi gražiai – Salomėja užsimerkus. Jei atsimerkus, tai tada poza durna, ar fokusas ne ten :D. Bet aš savęs tobulos rodyti ir neketinu. Tik norėjau pasakyti, kad mažytė naujovė mano bloge reikalauja daug daug daugiau pastangų nei šampūno apžvalga :). Tikiuosi iki kitų metų rugsėjo patobulėti, išmokti savo fotogeniškesnius kampus ir nesimarkstyti :). Aš tą darau, nes fotografavimasis yra paskata jaustis laisviau, labiau pasitikėti savimi, mažiau bijoti ir suprasti, kad esu kokia esu, ir tokia galiu būti laiminga. Net jei akytės mažos, o pagurklis didelis 😀

O pats kosminis-uber-wow-nerealus dalykas yra tas, kad “Facebook” jau susirinko daugiau nei 4000 sekėjų. Skaičiais skaičiais, bet tai vienas iš tų apčiuopiamų dalykų, kurie yra savotiškas atlygis už tai ką darai. Jei bent ketvirtadalis dar ir “Instagram” sektų – būtų OSOM.

Mėnesio kelionė

Trumpesnių ar ilgesnių išvykų būta, bet paskutinė – vakarykštė – tegul būna mėnesio kelionė. Nieko įdomaus, tik Šventoji. Joje lankiausi gal 4-5 kartus. Tik vieną kartą sezono metu, iš smalsumo. Bet dievinu tą miestelį ne sezono metu, kad tuščia ir gali pajusti postapokaliptinę nuotaiką kaip niekur kitur. O mes su vyru esame žanro mėgėjai. Aš gal tik žaidimų nežaidžiu, bet jei tik sužinau apie knygą, kurioje vyrauja pasaulio pabaigos tema – lekiu ieškoti ir skaityti. Pasiskolinau porą vyro nuotraukų, kurios puikiai iliustruoja Šventosios nuotaiką. Kiekvieną kartą jaučiuosi kaip Rumšiškėse, tik šis muziejus ne etnografijai ir istorijai skirtas, o kaip jau sakiau – postapokalipsei :).

Muzika

Statistika man sako, kad nuolatos klausiausi Tanitos Tikaram.

Filmas

Em… Man regis šį mėnesį kino teatre nežiūrėjom jokio filmo… Tiesa, kol vyras buvo komandiruotėje aš dar kartą sužiūrėjau visas Bridžitos Džouns dalis, nes buvau perskaičiusi naujausią knygą.

Norai

Prasidėjo spalis. Tai mano gimtadienio mėnuo. Kam įdomu, jis bus spalio 13. Kam dar įdomiau, man bus 35. Savotiškas jubiliejus. Tad su juo turiu susijusius du norus. Pirmasis – pabėgti kur nors per gimtadienį, o kodėl ir ne, juk bus trylikta, penktadienis, pats tas metas ilgam savaitgaliui kažkur. Kitas noras – atsinaujinti telefoną. Pradedu linkti į “iPhone”. Šiuo metu manau, kad gal norėčiau “iPhone 7”. Visgi kainos man atrodo kosmosas ir nesu tikra ar net turėdama tiek pinigų nesupasuosiu ir neįsigysiu kiek protingiau kainuojančio “Huawei P10”. Vienaip ar kitaip, aš vos laikausi netrenkusi savo dabartinio į sieną, o tikiu, kad apie norus reikia kalbėti garsiai… Turiu ir nematerialių norų, bet jie labai tiksliai neiškristalizuoti, tad dar gali palaukti.

Štai toks buvo rugsėjis, kuris prabėgo taip greitai, kad man net sunku suvokti ribą tarp jo ir rugpjūčio. Regis nespėjau įsigyventi į rudenį dar. O kaip jums sekasi?


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.