Nerekomenduoju: dešimt nepasiteisinusių produktų

Estimated read time 5 min read

Nenustebinsiu sakydama, kad daug smagiau yra rašyti teigiamas apžvalgas. Atrandi kažką ir norisi bėgti pasidalinti. O prasti daiktai… Na regis, o kam jiems gaišti laiką ir skleisti blogas emocijas? Tačiau suprantu, kad neigiama apžvalga yra tiek pat naudinga, kiek ir teigiama. Ir dar banalu, bet patikę produktai gali neįtikti kitiems, o neįvertinti tapti kažkieno atradimais.

Tad šiandien aš nusprendžiau surinkti per pastaruosius kelis mėnesius naudotus ir man visai nepatikusius produktus į vieną krūvą. Kai ką esu bloge aprašius, bet ne viską. Ne visas nuotraukas turiu, nes kai kurios priemonės buvo išmestos, arba joms surasti kiti namai. Tad tokiu atveju įkelsiu gamintojo ar parduotuvės nuotrauką, gerai?

Pradedam! Žvaigždutė prie pavadinimo reikš, kad tai PR produktas, t.y. atsiųstas atstovų.

1. “Green Feel” veido kremas “BB Matt”, spalva – light

Šviežiausiai išpeikta priemonė. Nepatiko man jis viskuo. Kvapu, konsistencija, sklaidymosi savybėmis, tai kaip atrodė ant odos ir kokį jausmą kėlė. Ne ne ne, nesvarbu, kad bent pusė mano skaitytojų jį gyrė, bet nusivyliau.

2. “Catrice” matinis viršutinis lūpų dažų sluoksnis*

Rašiau čia. Na jokios naudos iš tos priemonės. Kažkoks žaislas, kurio sumanymas turbūt suvilioti taupias naivuoles. Nes merginos galvoja, kad su šia viena priemone jau visus lūpų dažus pavers matiniais. Kur ten. Tik atsiranda jausmas, kad ant lūpų prikrauta silikoninės košės.

3. “Catrice” apimtį didinantis lūpų balzamas*

Dar viena šviežiena, kurią aprašiau čia. Ir vėl gi, apie priemonę aš girdžiu daugiau teigiamų atsiliepimų, nei neigiamų. Tačiau nepaisant savo nemenko lūkesčio, nebuvau patenkinta tuo, kaip balzamas atrodo ant lūpų. Balkšva košelė nėra mėgiamiausias vaizdelis.

4. CND rankų ir kūno losjonas “Scentsations”*

Apžvalga čia. Šis produktas nėra labai jau blogas, bet tiesiog nei jį pabaigiau, nei kitiems rekomenduoju. Man, pavyzdžiui, jis labai sausino rankas, jausmas būdavo toks nemalonus. Bet yra kam patinka, tad aš tik perteikiu savo pojūčius.

5. “Bioderma” veido kremas nuo saulės su spalva “Photoderm NUDE Touch SPF 50+ Natural tint”

Apžvalga čia. Pirmą ir vienintelį kartą nepatikęs “Bioderma” produktas. Apžvalgoje aš gana aiškiai išdėsčiau, kodėl jis man nepatiko, o kadangi kompaniją labai mėgstu, tai nuoširdžiau džiaugiausi, kad aš buvau vienintelė, kuriai jis neįtiko.

6. “Kinetics Solar Gel” nagų lakas

Apžvalga čia. Visų mėgiamas, visų mylimas, gražių spalvų, bet visiškai ant mano nagų nesilaiko, kas? O kai negali dėvėti, tai nelabai gali ir mėgti.

6. AVENE apsauginis veido kremas nuo saulės su spalvos pigmentais, SPF50+*

Va tiek “Avene” apsauginių kremų mane pasiekė vasaros pradžioje. Apie tą vidurinį pasakojau ir jis yra TOBULAS! Nerealus. Taip pat geri tie, kurie skirti mišriai bei riebiai odai. Jokių priekaištų neturiu, visą vasarą naudojau. Bet vienas jų yra su spalva. Ir vat ta spalva tokia negraži, vos ne kaip raudonų plytų. Visai man netiko ir aš nežinau žmonių, kuriems tiktų. Jei ieškote geros priemonės su atspalviu, tai imkit tą foto viduriuke esančią pudrą.

7. “Avon” blakstienų tušas “Mark”*

Nieko gero apie jį negaliu pasakyti. Tušo idėja tokia, kad jis turėjo ratuką, kuriuo galima reguliuoti kiek tankių blakstienų nori. Visgi, ar 1, ar 3 – tas pats velnias. O šiaip blakstienas lipino, visai buvo ne mano skonio ir greitai sudžiuvo.

8. “Luxury Look” plaukų purškiklis “Smooth Soft Spray”

Manau apie jį girdėjote labai daug gero. Visgi tai ne mano tipo plaukams. Kodėl pirkau? Nes itin dažnai naudoju visokius smooth ir sleek produktus. Tačiau šiame dominuoja alkoholis ir nors ne visose priemones jį jaučiu, bet šioje kažkaip itin pasireiškia sausinantis poveikis. Ne man ir tiek, tai net apžvalgos nerašiau.

9. “Milk Shake” plaukų putos “Wipped Cream”

Aš šias putas kartojau. Kadaise man labai patiko, bet tuo metu aš naudodavau geriausiu atveju visokius “Garnier”, blogesniu atveju net bijau pagalvot ką. Tad tokia priemonė atrodė stebuklas. Tačiau dabar esu šiek tiek išlepusi, nebestebina, nebeveikia kaip seniau ir jokio įspūdžio nepalieka. Tiesa, vis dar taip pat skaniai kvepia!

10. “L.A. Girl” lūpų dažai “Matte”

Nė karto taip ir neišėjau į gatvę su šiais dažais. Nes spalvą turėjau gražią ir man patinkančią, tačiau jau po penkių minučių man dažai nusilupdavo gabaliukais. Gal brokas koks, ar wtf, bet neketinu kartoti, kad įsitikinčiau.

Tad štai toks buvo mano pastarųjų mėnesių labiausiai netikusių priemonių dešimtukas. Tačiau produktų yra ir daugiau, naujieji “Catrice” bei “Essens” tušai čia nepaminėti tik todėl, kad dar planuoju rašyti apžvalgą O ko jūs nepatartumėte pirkti?


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmas paveikslėlis yra Designed by Freepik.

6Comments

Add yours
 1. 1
  Renata

  Labas.as labai nusivyliau TBS arbatmedžio serumu veidui.pagauta nuostabos kaip patiko to pacio gamintojo vit.C pylingas,sugalvojau kad noriu dar ko nors veidui.si serumą jau visaip bandziau naudoti,jeigu tepu iprastai,maza kieki pries krema,man žymiai greičiau riebaluojasi veidas,atsiranda smulkus bėrimai,o jis gi anti imperaction,jeigu lašinu kelis lašiukus ant diskelio su toniku irgi nieko gero,is vis bereikalingas dalykas,dabar bandau naudoti krūtinės srityje,tik kad gaila išmesti.niekam nerekomenduociau,nes man jokios naudos neduoda, o dar sukelia nezymias odos problemas.
  Dar buvau nustebusi L’oreal antakiu geliu blondinėms,po perkūnais jis auksinis,su blizgučiais,kas gali naudoti tokia spalva,kokiai blondinei gali tikti,dar turi neaišku žalsva atspalvi.

 2. 2
  Salomėja

  Aš be dušo gelio, kūno sviesto ir kvepaliukų turbūt nieko iš TBS daugiau ir nebandžiau. O gundo šiek tiek 🙂

 3. 4
  Beata

  Man visai patiko TBS bananinis plaukų kondicionierius, neblogai drėkina. Dar mačiau gerą apžvalgą apie bananinę kaukę, tai gundausi 🙂

+ Leave a Comment