Šios dienos tema kiek kitokia. Noriu truputį pakalbėti apie kūną, svorį, meilę sau, mažas paslaptis, na ir panašius dalykus. Pripažinkime, kad mūsų visuomenėje dominuoja liekno kūno kultas. Ir man asmeniškai lieknas kūnas yra labai gražu. Visgi pastaruoju metu, mane labai erzina išvaizdos aptarinėjimas ne laiku ir ne vietoje. Pvz., youtuberė paruošia produkto apžvalgą, o komentatoriai pletkina tik apie tai, kiek ji sukūdo, arba kiek sustorėjo. O kaip gi apžvelgti produktai? Kuo jie siejasi? Ar apžvalga tampa kitokia jei ją rengia stora mergina, negu tada, kai plona?

Ir man taip buvo. Kartą mano įrašu pasidalino kompanija ir sulaukė komentarų, kad jų pasirinktas modelis (tai yra – aš) yra tragedija, ir daug maloniau, kai produktus reklamuoja gražūs žmonės ir t.t. Ir kaip jaustis, kai apie tave taip kalba suaugęs žmogus? Ir ar jis dėl to kaltas, kad įprato visur matyti tik gražius manekenus? Utopiniame pasaulyje būtų žavu, jei tarkime drabužių kompanija, kuri pardavinėja 4 dydžius, savo reklamose ir privalėtų demonstruoti visus 4 dydžius. Pvz., iš lauko reklamos į tave žvelgtų S dydžio mergina dėvinti suknutę, iš žurnalo nugarėlės – L dydžio mergina su ta pačia suknele, nuo troleibuso mojuotų M. “Lindex”, man regis ir eina panašiu keliu.

Tačiau svarbiausia, nors ir banaliai skambanti tiesa, yra ta, kad save reikia mylėti. Pripažinti trūkumus, pažinti privalumus ir tiesiog mylėti. Tai nereiškia, kad nereikia kažko keisti. Aš pvz., labai norėčiau numesti svorio, o to nepadarau, nes esu tinginė turbūt. Niekas gerai neįspiria į šikną, pati neusimotyvuoju. Dėl hormonų, viskas kiek sudėtingiau, nei suvartoti mažiau kalorijų, nei išdegini, tai ir rankos greitai nusvyra. Tačiau visai nesvarbu +1kg ar -1kg, mylėti save reikia dabar, ir rytoj, ir poryt.

Kai man trūksta įkvėpimo aš visada einu į Google vaizdus ir su šypsena žiūriu ir Hildos paveiksliukus. Niekada per daug nesidomėjau, iš kur kilo personažas, tačiau man labai patinka, kokia ta moteris atrodo laiminga. Ir neatrodo, kad būtų mažiau laiminga, jei suplonėtų (nekenčiu, tos stambesnių žmonių pykčio išraiškos, kai plonosioms sako, kad jos susitraukę, nelaimingos, nusibadavę ir vyrai ne šunys, ant kaulų nepuola, fu) ar sustorėtų.

Na ir kokios moterys bebūtų, ar plonos, ar storos, dažnai atranda trūkumų. Tai krūtinė mažoka, tai užpakalis pakritęs, tai pilvas didžiulis. Ir nesvarbu, kad gal save mylime labai labai, kai kuriuos dalykus norisi šiek tiek paslėpti. Vos vos pakoreguoti. Juk todėl ir blakstienas dažome, ir veidą kontūruojame ir plaukus garbanojame. Lygiai taip pat galime šiek tiek optiškai pakoreguoti ir savo kūną. Mažoms krūtinėms – specialios liemenėlės. Riestiems užpakaliukams – pakeliančios kelnaitės. Na, o kūną formuojantys apatiniai, pasak vienos stilistės, yra must have kiekvienos moters slaptame stalčiuke. Ir visai nesvarbu, kokį dydį moteris dėvi. Apie tokį dalyką pakalbėsiu plačiau.

Visai neseniai su manimi susisiekė parduotuvės Elady.lt atstovai ir pasiūlė ką nors išsirinkti iš asortimento ir, žinoma, papasakoti jums. Prieš sutikdama aš peržiūrėjau visą pasiūlą, paskaičiau atsiliepimus, panagrinėjau, kaip viskas parduotuvėje pateikta. Bendras vaizdas pasirodė geras, todėl sutikau. Na, nesinorėjo užkibti ant kokių keistuolių, kaip tarkim garsiosios, nepavykusios apatinių siurprizo dėžutės pardavėjų. Kaip aš jausčiausi po to jums rekomendavusi?

Elady.lt svetainė pasirodė paprasta. Viskas suskirstyta kategorijomis. Čia rasite ir bodžių, ir prekių nėščiosioms, besiūlių apatinių, pėdkelnių ir kt. Yra ir fizinė parduotuvė. Kontaktus rasite čia.

Aš kiek panaršiusi pastebėjau, kad mano dydžiui tikra ne kiekviena prekė tinka ir galiausiai apsistojau liekninančiųjų koresetų kategorijoje.

Įvertinusi savo poreikius ir parduotuvės dydžių pasiūlą nusprendžiau išmėginti koreguojantį korsetą-graciją “Forming Silhouette”.

Jis pristatomas taip:

Gracija formuoja dailų liemenį, stipriai palaiko pilvo raumenis, stangrina pilvuką, paslepia pilvo raukšles bei nelygumus, padeda sumažinti apimtį keliais centimetrais. Extreme Bra lemienėlė pakelia krūtinę ir palaiko laikyseną. Push – up tipo diržas  koreguoja bei stangrina sėdmenis.

Patogus apatinis užsegimas kabliukais, taip pat vienos eilės kabliukų ir užtrauktukų pagalba be vargo užsegsite graciją. Užtrauktukas netyčia neatsisegs ir nesimatys po aptemptas sukneles. Korsetas pagamintas iš minkštos ir malonios liesti, plonos, lanksčios medžiagos su elastanu, suteikiančios maksimalų komfortą bei oro pralaidumą.

Įvertinusi dydžių lentelę išsirinkau XXL/XXXL dydį ir kūno spalvą.

Korsetas pagamintas Lenkijoje.

Skalbti rankomis. Užbėgdama už akių, pasakysiu, kad aš esu didelė tinginė, ir šiais robotų laikais, rankomis skalbti man kažkaip nebeišeina. Skalbiau mašina, delicate režimu. Korsetas nenukentėjo 😀

Drabužis labai tvirtas. Tiesa, kalbant apie pasiuvimo estetinę kokybę, tai tikrai yra kreivų siūlių.

Tačiau kalbant apie tvirtumą, tai super! Visur labai gerai sutvirtinta, jokių nutrūkusių siūlų, viskas stipru. Aš braškindamasi neišgirdau to topinio trūkstančių siūlų garso. Nė karto.

Priekis su užtrauktuku:

Po juo – kiputės, kurios neleis išsiskėsti.

Užsimautį šį rūbą tikrai sunkoka, nes nėra tamprus, todėl ir per klubus, ir per krūtinę mauti nelengva, bet po to jau viską užsegioti problemų nėra. Judesių nevaržo, atsitūpt, atsisėst, pasilenkti gali.

Dėl suprantamų priežasčių, aš nesistaipysiu prieš jus pusnuogė, tačiau šiokį tokį rezultatą parodysiu. Prisiminkite, kad mano svoris tikrai didelis. Pilvas pūpso, o iliuzijų, kad tapsiu gazele aš neturiu. Korsetas smarkiai sumažina liemens apimtį (jis pas mane gana ryškus), padailina šonų siluetą ir prispaudžia pilvą, kiek tai įmanoma 🙂 Ai, į tą mano pilvą nežiūrėkit, žiūrėkit į kairės foto foninį vaizdą, prie durų 😀

Ir dar nekreipkit dėmesio, kad visur žiūriu į telefoną, tiesiog jame matau tai ką mato mano fotoaparatas ir galiu nusifotgrafuoti nuotoliniu būdu.

Na, o nuotraukose, visada galima atrodyti dar geriau, nei realybėje. Ir nereikia net fotošopo. Svarbu kiek pasisukti šonu, išmesti į priekį kojytę… ir beveik gali apgauti, kad nesveri arti 90kg.

Visumoje man šis korsetas patiko. Neketinu jo dėvėti kas dieną, nes girdėjau, kad nėra labai sveika suspausti mūsų vidaus organus, tačiau per šventes (reikia gi jau pagaliau vėl atidaryti teatrų sezoną), tikrai pasinaudosiu slaptu triuku atrodyti gracingiau :).

Mylėkite save!

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.