Facebuke aš paprašiau užduoti man klausimų. Daug jų gavau, pati kalta, bet pasistengsiu į visus atsakyti. Suskirsčiau klausimus į 3 dalis: apie kosmetiką, apie bloginimą ir apie mane. 

Šiandien jūsų dėmesiui pirma dalis – apie kosmetiką! Pradžiai pasirinkau pačią neįdomiausią temą. Gal tai skamba keistai, bet apie kosmetiką kalbėti nei aš mėgstu, nei ką. O ir patarimų dalinti taip pat. Man patinka ja naudotis ir aprašinėti įspūdžius :). Na bet bandau! 

Klausimas: Ar yra kosmetikos produktas, kurį tik pabaigus nusiperki vėl tą patį ir tai trunka daugiau nei metus?

Atsakymas: Ne. Aš mėgstu išbandyti ką nors naujo, o kadangi auksinio stebuklingo daikto, kuris mane paverstų gražuole dar neradau, tai esu nuolatinėse paieškose. Jei tik rasčiau tobulą tušą, tobulą pudrą, ar tobulą kremą, gal ir nusiraminčiau. O gal ir ne, nes o ką jei tas kitas lentynoje dar geresnis? Manau daugiausiai kartų esu pirkusi “Garnier” micelinį vandenį.

Klausimas: Pati geriausia kosmetikos priemonė?

Atsakymas: tegaliu atsakyti taip: ta, kuri jums tinka ir patinka.

Klausimas: Kokią kosmetikos priemonę naudoji kasdien?

Atsakymas: Kas dieną naudoju veido kremą, micelinį vandenį, dantų pastą, rankų kremą. Jei čia klausimas yra apie dekoratyvinę kosmetiką, tai kas dieną aš naudoju kreminę pudrą (arba alternatyvas, pvz., BB/CC kremus), mineralinę pudrą, tušą ir akių šešėlius.

Klausimas: Be kokios kosmetikos priemonės neišgyventum nei dienos?

Atsakymas: Tikrai negalėčiau išgyventi be asmens higienai skirtos kosmetikos, tai yra šampūno (šį reikalui esant galėčiau, o kartais kelionėse taip ir darau, naudoti vietoje dušo žele bei skutimosi priemonės). Taip pat sunku būtų gyventi be dantų pastos. Na, o jei kalbame apie dekoratyvinę kosmetiką, tai aš galiu gyventi be jos, tačiau paskutinis daiktas, kurio atsisakyčiau būtų jau minėta kreminė pudra, ar jos alternatyvos.

Klausimas: Koks akių tušas šiuo metu Jums yra mėgstamiausias?

Atsakymas: Šiuo metu labiausiai mėgstu “Gosh Rebel Eyes”.

Klausimas: Ar galėtum išeiti su draugėmis į miestą visiškai nepasidažiusi?

Atsakymas: Nenorėčiau. Man patinka užmaskuoti visas veido dėmeles ir neatkreipinėti žmonių dėmesio. Tačiau tikrai išeičiau, jei jau nebūtų galima rinktis.

Klausimas: Be kokios kosmetikos priemonės neįsivaizduoji savo dienos?

Atsakymas: Taip taip, klausimai labai kartojasi. Neįsivaizduoju dienos be kreminės pudros. Ir vėl. Taip!

Klausimas: Pasts blogiausias kosmetikos pirkinys ever?

Atsakymas: Baisesnio dalyko už “Blistex” lūpų balzamą dar neteko naudoti.

Klausimas: Koks yra tavo mėgstamiausių kvepalų TOP-3?

Atsakymas: 1. Diesel Loverdose 2. Diesel Loverdose Tattoo 3. Diesel Loverdose Love. Būtent tokia tvarka.

Klausimas: Kokio gaminio, kurio dabar nebegamina/nebėra pirkti labiausiai trūksta?

Atsakymas: Nesugalvoju. Kaip jau minėjau, aš nesu prisirišus prie priemonių, mėgstu atrasti kažką naujo, tai gal net nepastebiu, kad kažko nebėra pirkti. O kompanijos išėmusios vieną priemonę, greitai į jos vietą pasiūlo kitą. Tiesa, pamenu, kad kadaise labai patiko “Garnier” glotninamasis plaukų balzamas. Dar tais laikais, kai visos “Garnier” pakuotės buvo žalios.

Klausimas: Ar dalyvausite grožio parodoje ”Pelenė”?

Atsakymas: nemanau. O ko ten? Kad man nieko nereikia :). Na nebent turėčiau kvietimą, tai gal įkiščiau nosį pasidairyti. O šiaip gi aš baidausi visokių konsultantų, tai…

Klausimas: Kokia yra ‘must-have’ kosmetikos priemonė. Ir kitas klausimas, kokia tavo pavasario must have priemonė?

Atsakymas: Manau must priemonė yra geras veido kremas. Aš tokio neturiu, todėl labai jaučiu trūkumą. Na, o šio pavasario mano must have yra ryškiaspalviai akių šešėliai. Dar neturiu, bet jau laukiu atkeliaujančių. Štai tokių:

Klausimas: Kokie yra tavo dekoratyvinės kosmetikos mylimiausi produktai?

Atsakymas: “Holika Holika Petit Clearing” BB kremas, “Gosh Rebel eyes” akių tušas, “Isadora” šešėlių paletė.

Klausimas: Geriausios makiažo priemonės itin sausai odai? (kreminė pudra, sausa pudra, makiažo pagrindas, kontūravimo priemonės ir t.t.).

Atsakymas: Deja, į tokį klausimą atsakyti negaliu, es mano oda yra itin riebi.

Klausimas: Geriausia plauku ir veido kaukė?

Atsakymas: Na, plaukų kaukių išbandžiau daug, bet man sunku atsakyti, kuri geriausia. Būtų tokia, tai neturėčiau blogų plaukų dienos. Tačiau pastaruoju metu geriausią įspūdį padarė „Macadamia” intensyvi drėkinamoji kaukė plaukams „Macadamia Ultra Rich Moisture Masque”. Turėjau du mėginukus, kurių man užteko 4 kartams. Likau sužavėta, norėčiau visos pakuotės.

Na, o su veido kaukėmis iš viso sunku. Nesu aš radusi stebuklingos. Iš pastaraisiais metais naudotų didžiausią įspūdį paliko juoda valomoji kaukė. Apie ją galite paskaityti čia.

Klausimas: Ką naudoti, norint atsikratyti įkyrių spuogų?

Atsakymas: Keisti mitybą. NEnaudoti priemonių su poras kemšančiais ingridientais. Neprausti agresyviais prausikliais. Vengti produktų su alkoholiu. Išdygusių spuogelių gydimui galima pasitelkti arbatmedžio aliejų ar salicilo spiritą.

Klausimas: Kokia būtų kosmetikos firma, kurios vengi ir visiškai neperki jos gaminių?

Atsakymas: nėra tokios, nors kremai po 200 eurų baugina. Panagrinėju jų sudėtį ir nežinau, ar norėčiau remti gamintojus, kurie taiko tokius antkainius.

Klausimas: Geriausia pudra, kurią esat išbandžiusi?

Atsakymas: Kol kas tai yra “L’oreal True Mach”.

Klausimas: Kokios kosmetikos priemonės yra geriausios, o kokios ne?

Atsakymas: Linksmas toks klausimas. Geriausios priemonės yra toks, kurios tinka bei patinka, o ne, tai tos, kur ne 🙂

Klausimas: Koks kosmetikos brandas, tavo nuomone, ypatingai suprastėjo/pagerėjo per pastaruosius metus?

Atsakymas: Suprastėjimo lyg ir nepastebėjau. Kas liečia pagerėjimą, tai pvz., Eveline, pastebėjau, akivaizdžiai gerėja ir tobulėja. “Essence” vis dažniau sugeba pasiūlyti neblogos sudėties nebrangių produktų.

Klausimas: Ko labiausiai reiktų vengti kasdien vartojamose kosmetikos priemonėse? Kaip dažnai reiktų keisti tušą, lūpų dažus, kreminę pudrą? Kiek laiko galioja nagų lakas. Iš ko galima spręsti kad nagų lakas netinkamas naudoti.

Atsakymas: Vengti reiktų kenksmingų sudėtinių dalių. Puiki svetainė KosmetikosDNR turi visą kenksmingų ingridientų sąrašą. Pradžiai galima vadovautis juo.
Ant kiekvienos priemonės būna parašyta kiek laiko ji galioja. Tačiau nepamirškite sveiko proto. Produktas nebūtinai geras jei jis vis dar galioja (netinkamos laikymo ar naudojimo sąlygos gali daug greičiau jį sugadinti), taip pat nebūtinai nutiks tragedija, jei panaudosite daiktą, kuris galioti baigė vakar. Vadovaukitės sveiku protu, akimis bei uosle. Pastarosios labai tiksliai pasufleruoja. Ir jei kyla bent menkiausių abejonių – išmeskit.
Kai nagų lakas pasidaro netinkamas naudoti klausimų nebekyla, nes juo neįmanoma nudažyti nagų. Sudžiuvęs, susisluoksniavęs… Fe.

Klausimas: Patirtį kosmetikos sferoje turite tikrai didelę. Jeigu reikėtu išskirti vieną vienintelį favoritą iš: ranku kremų, veido šveitiklių, bei skystų pudrų, kokie tai būtų?

Atsakymas: Dėl patirties tai tikrai čia netiesa. Vien todėl, kad parašau apie naudotą tušą, nereiškia, kad jų sunaudoju nei kita statistinė moteris :). Tačiau jei jau reikia kažką išrinkti tai tebūnie…

Rankų kremas favoritas – “Madre labs”.

Veido šveitiklis – “Acure Organics”. Skysta pudra – “L’oreal True Mach”.

Klausimas: koks labiausiai patikęs Lietuvos kosmetikos gamintojų produktas?

Atsakymas“Biokosmetikos akademijos” intensyvus prausiklis su vaisių rūgštimis.

Tai tiek šį kartą atsakymų! Kaip ir minėjau čia buvo pati neįdomiausia dalis. Apie save bei bloginimą bus kur kas įdomiau!

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Pirma nuotrauka yra “Designed by Freepik”