Apžvalga: "Biokosmetikos akademijos" intensyvus prausiklis su vaisių rūgštimis

Estimated read time 2 min read

Įdomus sutapimas, kad vakar mano blogo viešnia Inga rašė apie šveitiklį su AHA rūgštimis, o aš taip pat pasiruošusi pasidalinti savo patirtimi.

Inga jau papasakojo kas yra AHA ir ką jos daro. Jei trumpai, tai padeda kovoti su spuogais, nelygumais, raukšlėmis. Mano bandytas gaminys žada štai ką: “prausiklis- tonikas su AHA vaisių rūgštimis išvalo poras, drėkina bei atjaunina (nusluoksniuoja) odos ląsteles, todėl pastebimai skaistėja ir lygėja veido oda.”

Niekada nebūna per daug informacijos, todėl jums nukopijuosiu gamintojų komentarą, kurį jie savo svetainėje parašė po daugybės klausimų kaip gi tiksliai naudoti priemonę:

“...prausiklis naudojamas ant sausos švarios odos, jis neputoja ir jo nuplauti nereikia. AHA rūgštys maišomos su gėlių vandeniu (rožių arba levandų hidrolatu) todėl jos yra vandens pagrindu. Veidą valyti galima naudojant purkštuką arba vatos tamponėlio pagalba. 7 % rūgštys neleidžia išsausinti odos, bet veikia kaip nuolatinis lengvas pilingas.”

Viskas aišku, taip ir darau. Nuvalau makiažą miceliniu vandeniu ir nuprausiu mėgstamu prausikliu. Nusausinu, tada užpurškiu šio rūgštionio produkto ir palaukiu kol nudžius. Tada gėlių vandeniu truputį sudrėkinu odą ir tepu Tamanu regenruojamąjį kremą.

Pojūčiai ir rezultatas

Aš jau beveik sunaudojau visą 50ml talpos buteliuką. Pastebėjau, kad visa mano aprašyta vakarinė rutina labai padėjo odai. Pagaliau sugijo niekada nesibaigiantys spuogeliai pasmakrėje. Naujų pasirodo tikrai nedaug. Nors ant žandų mano poros vis dar labai kemšasi (spėju net nuo oro :), tačiau, pvz., juodų taškelių ant nosies taip pat gerokai sumažėjo. Oda apskritai atrodo švaresnė ir lygesnė. Priemonė turi rūgštoką kvapą ir skonį (aha, patenka kartais ant lūpų). Truputį pagraužia pažeistas vietas.

Ar pirkčiau vėl? Vakar jau užsisakiau 100ml buteliuką.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Kremą galima įsigyti “Biokosmetikos akademija” fizinėje ar internetinėje parduotuvėje. 50ml prausiklio kainuoja 4.4 eu, 100ml – 8.10 eu

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours