Nesu didelė kaukių maniakė, bet gana dažnai nusiperku vieną kitą. Dažniausiai visos būna skirtos valyti odą, nes valyti turiu ką. Nuo pat paauglystės mano oda yra probleminė. Poros plačios, duobelės kaip apelsino žievelėje (genai ir paveldas, čia jau nieko neįmanoma padaryti), besikemšančios regis nuo bet ko. Taip pat dažnai ir spuogai užpuola. Ypač prieš mėnulio dienas :). Žodžiu nesuaugu, bėdos jaunatvinės. Kaukės šiek tiek pravalo odą, ypač tos, kurių sudėtyje daug molio bei kaistančios.

Internete daug kartų mačiau juodas nulupamas kaukes, bet patingėdavau nusipirkti. Advento kalendoriuje, priminsiu, jais keitėmės su “Coliukės užrašais”, radau “Mybeauty” kaukę. Paskaičiau, kad reikia laikyti apie 40 minučių ir palikau vėlesniam laikui.

Tas laikas ištiko vakar, mat brangusis išėjo į Kalėdinį firmos balių, o aš likusi viena nusprendžiau pagąsdinti kates :). Iš tiesų tai aš net nežinojau, kad čia bus juoda kaukė. Pagūglinau ir šioje svetainėje  rasta informacija kartoja tai ką rašo ant pakuotės: kaukė išvalys inštirus, pašalins riebalus, mirusią odą ir saugos nuo aknės. Man tinka.

Taigi, kaip sakiau, nežinojau, kad kaukė bus juoda (gūglinau tik prieš rašydama tekstą), tad kiek nustebau, bet išsišiepiau ir išsitepiau veidą :).

Mano patarimas: saugokitės ir netepkite ant plaukų! Tai sunkiausiai nulupama kaukė, kokią tik esu naudojusi gyvenime. Skaudėjo! Bet na ne taip, kad negalėčiau kentėti. Nulupus mačiau, kad tikrai išrovė visokių nešvarumų. Rodau jus internetinę gamintojų nuotraukytę, nes na kažkaip savo purvo skelbti nenoriu:

Na panašiai ir atrodė.

Neišvalė odos tobulai, liko dar daug, vargelis aš toks, bet tikrai patiko. Mielai naudočiau jei tik jų būtų pas mus pirkti. Tiesa, kaip suprantu tai produktas nėra pigus ir kainuoja apie 3,5eu.

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Priemonę įsigyti galima parduotuvėje internete. 8 kaukės kainuoja 19 svarų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).