Tai vis laukiam pavasario, ar ne? Aš tai labai! Ta proga net užsakiau itin ryškių ir nepanaudojamų spalvų šešėlius :D. Tampu papūga. Bet net ir papūgos nori gražios odos. Turbūt. Ir siekdama tokią turėti aš nusipirkau pamėgto gamintojo “Acure Organics” šveitiklį veidui.

Aprašymas teigia, kad raudonasis molis padės išvalyti nešvarumus, o jojobos dalelytės nušveis odą. Šveitiklis turėtų pagerinti odos tekstūrą ir sumažinti poras. Na šituo tai tikrai abejoju, mat man atrodo, kad poras galima tik išvalyti, taip pat užmaskuoti, bet ne sumažinti.

Sudėtis:

Pirmą kartą atidariusi produktą nustebau. Nesitikėjau, kad jis bus tokios spalvos – molio raudonumo. Vidutinio tirštumo košelė praturtina smulkiomis šveičiamosiomis dalelėmis.

Pirmas įspūdis toks, kad šveitiklis per švelnus. Smulkios dalelės tikrai nebrūžina odos taip, kaip visiems gerai žinomas “Čistaja linija” šveitiklis. Tačiau ilgainiui supratau, kad produktas dirba gerai. Jis tikrai šveičia negyvą odą, nupleiskanojimus, lengvai pravalo poras ir nesudirgina veido, pernelyg jo neišsausina. Žinoma, drėkinantį kremą vistiek po šveitimo naudoju.

Net neabejoju, kad kartosiu.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Šveitiklį pirkau Iherb.com internetinėje parduotuvėje. Įprastai jis kainuoja 9.98Eu, tačiau dažnai galima “pagauti” 20% nuolaidą prekiniam ženklui ar kosmetikos kategorijai.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).