Ką gi. Diena šiandien ne pati sėkmingiausia. Esu šiek tiek suirzusi dėl tam tikrų darbinių dalykėlių. Tačiau prastų dienų būna visiems. Tie, kurie visada vaikšto išsišiepę – kelia įtarimų :D. Tad šiandien nieko rimto ir neaptarinėkime, gerai? Bus lengvo pobūdžio skaitaliukas apie kosmetiką, kuri supa mane per ištiestos rankos atstumą. Papasakosiu ką turiu ant darbo stalo, kas slepiasi mano rankinėje bei ką laikau šalia savo lovos.

Šiaip jau žmonės turi susidarę tokį blogerių įvaizdį, kad pas mus grožio priemonės virsta per visus galus, krenta iš spintelių, braunasi iš stalčių, kosmetinės sproginėja per siūles!

Pažiūrėkime kaip gi yra iš tiesų!

Mano darbo stalas

Šalia visada guli:

rankų kremas (šiuo metu damušinėju “Biok Dermatology”);

lūpų balzamas (dabar čia karaliauja mėtinis EOS).

Na ir atsitiktinis svečias – arbatmedžio aliejus. Mėgstu tiesiog atsukti, pauostyti, dar pauostyti ir pastatyti atgal.

Štai tiek kosmetikos ant mano darbo stalo. Lendam į rankinę!

Mano rankinė

“So Susan” kosmetinė visada yra perkeliama į tą rankinę, ar kuprinę, kurią imu tą dieną. Joje be kosmetikos dar yra mano darbuotojo pažymėjimas, šveicariškas peiliukas, permanentinis markeris ir mažulytė kosmetinytė su moteriškos higienos reikaliukais netikėtiems atvejams.

Na, o kas susiję su kosmetika:

aptriušęs veidrodėlis;

rankų kremas (šį kartą “Cowshed”);

sausi kvepalai “Rytai” iš “Nimfės”;

“Essence” lūpų dažai, kurių beveik nenaudoju;

“Moschino love love” kvepalų miniatūra.

Štai toks rankinės turinys. Nemanau, kad labai jau gausus, bet su pertekliumi, nes pvz., lūpdažio gi visai kaip ir nereikia :). Ką nešiojatės jūs?

Na ir dar liko…

Mano lova

Tiksliau šalia lovos.

O ten aš visada laikau:

rankų arba kojų kremą, kuriuo tepu ir rankas, ir pėdas prieš miegą. Šiuo metu tai yra “Natura Siberica”;

lūpų balzamą, jau seniai ten guli “L’occitane”. Lūpas tepu kas vakarą, kaip nesibaigia taip nesibaigia. Apskritai man atrodo, kad priemonės yra begalinės ir jei aš ką nors pirkčiau tik tada, kai baigiasi, o ne tada kai noriu, tai 10 metų nieko netektų pirkt.

Dar vienas gulėtojas šalia lovos yra taukmedžio sviestas “Out of Africa”. Na, tiesiog universali priemonė.

Taigi, štai tiek daiktų yra per mano ištiestos rankos atstumą. Akivaizdu, kad visur kartojasi rankų kremai ir lūpų balzamai (rankinėje tokio nėra, nes nešiojuosi kišenėje).

Berašydama tekstą sužinojau, kad diena dar blogesnė nei maniau, bet ką jau čia. Papasakokit, kokia kosmetika supa jus!

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.