Apžvalga: "Biok Dermatology" kremas išsausėjusiai rankų odai

Estimated read time 3 min read

Pirmadienis! O ryt penktadienis! Man patinka tokios savaitės. Tačiau darbingumui tikrai kenkia. Net ir blogui, nes niekaip neapsisprendžiu apie ką pasakoti. Tą ar kitą? Užuot dirbusi ar rašiusi, aš skaitinėju internetus, stebiuosi kiek pasaulyje kopijuotojų, šiek tiek plepu ir manau, kad vidurvasarį nereikia persistengt. Todėl šiandien būsiu labai nuobodi ir kalbėsiu apie rankų kremą. Na, man tiesiog atrodo, kad rankų kremai yra antras pagal neįdomumą produktas po dušo želių. O prisidaugina jų be saiko. Gi būtinai būna įkištas į kokią nors grožio dėžę.

Visgi, aš apsidžiaugiau kai vienoje dėžutėje radau “Biok Dermatology”. Tai buvo pirmasis šios serijos produktas, kurį išmėginau. Pirkti vis neprisiruošiau (o ir nebūčiau pradėjusi nuo rankų kremo), tačiau pasidairydavau į micelinį vandenį. Pastaruoju metu internete matau labai prieštaringus vertinimus. Tas micelinis arba liaupsinamas, arba keikiamas. Tuo tik dar įdomesnis. Tačiau nenukrypkime. Štai ką gamintojai sako apie savo rankų kremą:

Keramidai atkuria sveiką išsausėjusios odos struktūrą. Taukmedžio sviestas bei kakavos aliejus intensyviai maitina odą. Pažangus komponentas Dry-flo panaikina lipnumo jausmą, taigi  priemonė gali būti naudojama. bet kuriuo paros metu.

Sudėtis:

Kaip tik šiandien KosmetikosDNR nudirbo juodą darbą ir išnagrinėjo šio kremo sudėtį, tad galiu tik pasikartoti – nebloga tokia.

Na, o dabar apie įspūdžius. Šis kremas guli prie mano lovos, kuri pakeitė prieš tai naudotą “Sebamed”. Anas gi buvo labai lengvutis, todėl pradėjus naudoti naują aš nustebau, kokia tiršta šio konsistencija. Tiesiog labai pasijuto kontrastas. Tačiau, nors kremas labai tirštas, atrodo sunkus ir riebus, visgi jis, kaip ir žadama aprašyme, susigeria labai greitai. Ir palieką maloniai sudrėkintos odos jausmą. Tai džiugina, nes ne visi greitai susigeriantys kremai tą siūlo, kitus norisi ir vėl tepti bei tepti. Maloniai nuteikia ir lengvas, neįkyrus kvapas.

Naudoju produktą ir ne pagal paskirtį – patepu savo pėdas, kurių kulnai labai ragėja, o oda taip sausėja, kad lupasi kaip nudegusi. Kremas “nuima” nemalonų sausumo jausmą, taip pat greitai įsigeria, o po jo aš dar užtepu taukmedžio aliejaus ir pėdų bėdos dėl šio tandemo smarkiai sumažėjo.

“Biok Dermatology” dėl greito įsigėrimo ir savo poveikio yra vienas iš labiausiai patikusių rankų kremų ir tikrai pats geriausias iš viso BIOK tokių priemonių asortimento (o aš esu bandžiusi ekologišką “Margaritą” ir visas “Rasas”).

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse, “Droge” ir BIOK elektroninė parduotuvėje. 75ml kainuoja apie 5eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours