Taip taip taip! Dar vienas staigmenų siuntinukas! Manau jūs nesiskundžiate, nes žinau, kad apie grožio dėžutes mėgstate skaityti.

Nesu grožio guru, kuri žino apie viską, tad nesu lyg šiol girdėjusi apie “So Susan” ir jų “Love Lip Bag” staigmenas. Sužinojau benaršydama per Instagram tagus, atradau, kad siunčia šį dalyką į Lietuvą ir net nemokamai. Nedvejojau!

“Love Lip Bag” nėra dėžutė tikrąja to žodžio prasme. Tai kas mėnesį prenumeratoriams siunčiama kosmetinė su dekoratyvine kosmetika. Visur pabrėžiama, kad ši kosmetika yra veganiška, netestuota su gyvūnais ir be parabenų. Staigmenas visada sudaro 4 pilno dydžio daiktai (vienas jų yra pati kosmetinė) + bonus produktas. Kiek supratau bonus produktas dedamas į kosmetinę kol baigiasi, o kai baigiasi pakeičiamas panašia alternatyva, tad gali būti ir kas nors kito.

Pasmalsavimui įkeliu kelis ankstesnius siurprizus.

Nežinau, gal aš niekada neužaugsiu, bet šie spalvingi daikčiukai mano akį tikrai traukia.

Kur prenumeruoti: pagrindinis puslapis yra “So Susan”. Jame už daug didesnę kainą galima įsigyti senesnių dėžučių arba šiaip nusipirkti norimos kosmetikos. Na, o jei norite tapti prenumeratoriumi, tai būsite nukreipti į “Love Lip Bag” puslapį.

Kiek kainuoja:

Aš rinkausi kas mėnesį atnaujinamą prenumeratą už 20.95 USD (man nuskaičiavo 19.41 EUR, tad tokiu kursu ir remsiuosi versdama kainas į eurus). Siuntimas nemokamas. Siuntė per DHL iki Vokietijos, ten gavo registracijos kodą ir atkeliavo paštu. Užtruko apie porą savaičių.

Ką reikia žinoti apie prenumeratą: Prenumerata atsinaujina automatiškai! Pinigai nuskaitomi 11-12 mėnesio dieną. Siuntiniai išsiunčiami apie 15 mėnesio dieną. Nutraukti prenumeratą būtina iki 10 mėnesio dienos.

Pavyzdžiai:

1) rugpjūčio 20 dieną užsisakiau dėžutę, bet kažkodėl apsigalvojau ir nebenoriu jos gauti. Iki rugsėjo 10 dienos privalau atšaukti prenumeratą.
2) rugpjūčio 20 dieną užsisakiau dėžutę mėnesiui, rugsėjo 15 man ją išsiuntė, daugiau nebenoriu. Privalau atšaukti prenumeratą iki spalio 10 dienos.
3) rugpjūčio 20 dieną užsisakiau dėžutę 3 mėnesiams, rugsėjo 15 dieną man ją išsiuntė. Atsisakyti likusių dviejų dėžučių jau nebegaliu. Tad gausiu tas, kurias išsiųs spalio 15 dieną ir lapkričio 15 dieną. 3 mėnesių prenumeratos atnaujinimą nutraukti galima bet kada iki gruodžio 10 dienos. Net jei tą padarysite rugsėjo 16, vistiek dar gausite dvi dėžutes.

Na tikiuosi kažkiek aišku :).

Uf, teoriją baigiam! Metas apžiūrėti ką gavau!

Siuntinys atkeliavo kartoninėje dėžutėje pilnoje popieriaus. Kažkur giliai radau kosmetinę ir lapelį, kurioje viena pusė tokio pat dizaino, o kitoje – išvardinta ką gi rasime ir kiek kainuoja.

Žadama, kad viso rinkinio vertė yra 89.80 dolerių (apie 83.22 EUR). Pažiūrėsim!

Beje, kaip minėjau, senesnius rinkinius galima įsigyti. Šis jau laikomas senu ir yra parduodamas už 54 dolerius.

Na tai nuo pradžių.

“Jelly Pong Pong” lūpų sviestas “Seashells”. Lankstinuke nurodoma, kad jo kaina yra 18.95 USD, bet aš randu pirkti tik pas gamintoją už 22.74 USD.

Mano vertinimas: na žinote mane ir lūpdažius. Geriau jau gaučiau kokį tušą. Tačiau smalsumas nugalėjo ir išlupau, greitai pasidažiau.

Spalva man visai neįprasta, priderinti galiu tik prie tos suknelės, kurią šiandien dėviu. Tačiau konsistencija labai patiko, tepasi gražiai, nėra toks ryškus kaip atrodo, o jausmas ant lūpų toks pats, koks užtepus bet kokį balzamą – malonus. Užskaitau. Nors ir nežinau ar dažysiuosi. Gal reikia mesti sau iššūkį?

“Trifle Cosmetics” lūpų šerbetas. Lankstinuke nurodoma, kad jo kaina yra 18.95 USD, bet ir vėl gi aš randu už 22.74 USD.

Mano vertinimas: OMG kaip šitas daiktas kvepia. Bene kažkas jau bus išradęs trintų su cukrumi braškių kvapą? Būtų užrištos akys, patikėčiau, kad tai valgoma. Bet kitas OMG yra kaina. Už cukraus su priedais induką prašo 20 dolerių? Jie bepročiai ar ką? Manau tikrai naudosiu. Čia iš tų daiktų, kur daugiau malonumo nei reikalo.

“So Sunan Cosmetics” fan brush. Vėl gi nurodyta 17.95 USD vertė, bet jei panorėčiau tai įsigyti jį tegalėčiau už 22.74 USD (kažkokia užkeikta kaina).

Mano vertinimas: net nežinau ką pasakyti. Nesu turėjusi tokios formos šepetėlio, reiks Youtube pažiūrėti kaip naudotis. Kiek suprantu jis skirtas šviesą atspindinčioms priemonėms? Jei aš neteisi, prašau, pataisykite :).

“Trifle Cosmetics Praline Palette”. Kaina nurodyta 21.95 USD, bet įsigyti randu už 26.34 USD.

Mano vertinimas: Nors spalvų nuotraukose pagauti nepavyko, bet paletė tikrai džiugina. Violetinė, pilka, brozinė, dvi rudos ir rausvai ruda spalvos, visos panaudojamos. Kompaktiška. Vien dėl jos vertės tikiuosi, kad bus gera, tikiuosi neteks nusivilti.

Na ir dar nepamirškime kosmetinės! Ji lankstinuke įvertinta 12 USD. Lygiai tokios pat neradau pirkti. Kosmetinės man kaip tik reikėjo. Ieškojau panašaus dydžio parduotuvėse, bet neradau arba nepatikdavo dizainas. Šios irgi toks keistokas, bet bus gerai :).

Taigi, išleidau 19.41 EUR, o gavau priemonių už 98.75 EUR. Ar jas visas naudosiu tai kitas klausimas, tačiau jei išmoksiu naudotis šepetėliu, tai jau nuostolio ir nepatiriu. + tikrai naudosiu lūpų šerbetą, šešėlius jei pasirodys geri, o lūpdažis gal irgi kaip nors mane prisijaukins, nes ko gero tai maloniausiai dėvimas iš mano kada bandytų :).

Prenumeratos nenutraukiu, lauksiu kitos kosmetinės. O gal ir jūs susigundysit?

Nebūkit abejingi! Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.