Apžvalga: "EOS Sweet Mint" lūpų balzamas

Estimated read time 3 min read

Man atrodo, kad esu paskutinė blogerė žemėje, kuri pagaliau išbandė EOS lūpų balzamą. Tiesiog mane visada stabdė kaina ir prieštaringi atsiliepimai. Vienos liaupsino, dievino ir ieškojo kur nusipirkti, mat EOS bumas kilo tada, kai Lietuvoje jų niekas dar nepardavinėjo. Kitos gi sakė, kad tai išpūstas mados reikalas ir be žavios pakuotės balzamas nieko nesiūlo ir net atvirkščiai – labai sausina lūpas. Aš vis primindavau sau, kad net ir 8 litai už lūpų balzamą yra daugoka ir 8 EUR ne ta suma, kuri išleidžiama tiesiog smalsumui patenkinti.

Kas liečia žavias pakuotes, tai aš esu turėjusi vieną puikią alternatyvą ir vieną vidutinišką.

Topbeauty.lt staigmenų dėžutės dėka, mano namuose atsirado ir originalusis EOS. Tačiau, kadangi EOS jau visi bandė, tai mano rekomendacijų ar antirekomedacijų nebereikia :). Tiesiog sužinosite ką gi aš apie jį manau.

“Sweet Mint” – tikrai nėra ta rūšis, kurią būčiau pasirinkusi pati.

Nors man patiko absoliučiai visi lūpų balzamai su šaldančiu poveikiu, visgi mėtos marketinginiu požiūriu kažkokios nepatrauklios. Na norisi pirkti kažką ryškaus, kvapnaus, išskirtinio, o ta pastelinė žalsva spalva nublanksta. Taip pat, man visada labai baisu įsigyti pigios dantų pastos skonio priemonę. Na, bet turim ką turim, tą ir nagrinėjam.

Žvilgtelėkime į sudėtį:

Nematau prie ko labai kabinėtis. Lūpų priemonė pagaminta iš alyvų aliejaus, bičių vaško, kokosų, jojoba, pipirmėčių ir sviestamedžio aliejų. Pasaldinta stevia ekstraktu. praturtinta vitaminu E. Paskutiniai ingridientai – išskirtos pipirmėčių aliejaus komponentės.

Pažiūrėjus į sudėtį, aš nematau, kodėl balzamas galėtų kenkti lūpoms, o aliejų gausa žada maitinimą.

EOS gyvena ant mano darbo stalo. Rutuliukas per didelis, kad nešiotis kišenėje, o jei įdėsiu į rankinę, tai ten bus pamirštas iki kol neištiks ekstra situacija – būsiu pamiršus ką nors kitą į kišenę įmesti. Taigi, juo tepuosi dažnai, tiesiog sėdėdama sau prie kompiuterio. Štai ir dabar esu pasitepusi.

Jausmas malonus, mėtos iš karto stipriai šaldo. Skonis iš tiesų saldus, nebaisu aplaižyti lūpas. Tačiau minusas tas, kad balzamo poveikis trumpalaikis. Praeina keliolika minučių, praeina šaltukas, praeina ir drėgnumo jausmas. Norisi vėl teptis lūpas. Norėčiau ilgesnio komforto jausmo.

Ar man patiko EOS? Taip. Žaismingas, maloniai šaldo. Ar pirkčiau dar kartą? Ne, nes manau, kad už tokią kainą gausu kitų gerų pasirinkimų. Tačiau, kol šį baigsiu, praeis koks šimtas metų. Nežinau ar įmanoma sunaudoti per tuos tris galiojimo metus.

Įvertinimas:

Naudinga: Nusipirkti galite Topbeauty.lt (šio metu už 5.95 EUR), “Droguose” ir daugelyje kitų interneto parduotuvių.

Nebūkit abejingi! Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours