Šios dienos įrašo aš nevadinu apžvalga. Apie taukmedžio sviestą ir jo naudą žino daugelis. Jei ne, tai šiek tiek priminsiu.

Taukmedžių sviesto sudėtyje gydomųjų savybių, kurios greitina žaizdų gijimą, nuramina sudirgusią odą, mažina niežėjimą, gydo išsausėjimų pažeistą odą, slopina uždegimus. Sviestas tinka probleminei odai, esant alerginiam dermatitui, egzemai, psoriazei, žaizdom ir sumušimam.

Taukmedžių sviestas turi natūralių priešuždegiminių medžiagų, todėl labai naudingas vabzdžių įkandimų, alergijų, nudegimų, nušalimų ar kitų odos pakenkimų atvejais. 

Taukmedžių svieste yra labai didelis kiekis Vitaminų A, E ir F. 

Pagrindiniai panaudojimo būdai: 

• veido ir kūno drėkinimui;
• strijų prevencijai nėštumo metu;
• odos dėmių, spuogų, randų bei raukšlių mažinimui;
• apsaugo nuo saulės ir vėjo;
• maitina pažeistus ir sausus plaukus.

Visomis minėtomis savybėmis, žinoma, pasižymi nerafinuotas aliejus. Aš turiu nusipirkusi gryno, bet specifinis produkto kvapas netraukė jo naudoti pernelyg dažnai. Būtent dėl tos pačios priežasties aš susigundžiau įsigyti “Out of Africa” taukmedžio sviestą maišyta su vanilės aliejumi. Nesuklydau.

“Out of Africa” produktai natūralūs, patraukliai supakuoti, o dalis lėšų už parduotus gaminius yra skiriama Vakarų Afrikos moterų bei vaikų išsilavinimo ir medicinos problemoms spręsti.

Mano nusipirktas indelis talpina vos 56 gramus, tačiau sviestas, kaip ir priklauso, labai tirštas bei skalsus.

Kaip jau minėjau, papildytas vanilės aliejumi ir vitaminu E.

Kvapas tikrai nenuvylė. Bijojau, kad dėl vanilės bus labai saldu, tačiau anaiptol. Nors stipriai jaučiasi ir tipinis specifinis natūralus sviesto kvapas, tačiau dėl papildomo ingridiento jis tampa malonesniu nosiai. Primena smilkalus. Net mano vyras kažkurį vakarą sakė, kad smilkalais pakvipo.

Sviestu kiekvieną vakarą tepu kulnus. Taip pat nagų odeles, kelius, alkūnes. Vyrui padėjo po to kai pelkėse sugėlė mašalai. Produkto dydis, bei užsukama skardinė pakuotė, puikiai tinkamas įsimesti į rankinę, vežtis į kelionę.

Beje, šių sviestų yra ir su įvairesniais kvapais: verbenų, greipfrutų, levandų. Ir žinoma be jokio papildomo kvapo.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Out or Africa” ieškokite Iherb.com. Šio sviesto kaina ten yra 6.19 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.