“Nimfė” kietieji kvepalai “Rytai”

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Ši savaitė man labai kvepianti, nes kolekcija pasipildė ne tik įprastos formos kvepalais, bet kietaisiais. Tokius bandau pirmą kartą gyvenime nors esu ne tik mačiusi pirkti, pvz., l’occitane, iherb.com ir kt., bet ir aptikusi receptų kaip juos pasigaminti pačiam.

Produktu (ne šiuo konkrečiai, bet apskritai kietaisias kvepalais) domiuosi jau senokai, todėl esu prisiskaičiusi atsiliepimų, pvz., kad jie laikosi labai trumpai, kvapas vos užuodžiamas, taip pat, kad tai sveikesnė alternatyva, nes įprastuose kvepaluose esantis alkoholis dirgina odą, plaučius ir aplinką. Norėjau sužinoti pati.

Kieti kvepalai dažniausiai labai primena pirštais tepamą lūpų balzamą. Tiek konsistencija, tiek pakuote. Ši nuotrauka iliustruoja kokio dydžio indelio reiktų tikėtis jei sumanysite nusipirkti Nimfę. Aš nebuvau gyvai mačiusi, bet panašiai ir įsivaizdavau pagal nurodytą kiekį – 15g. Nivea lūpų balzamą turbūt visos matė parduotuvėse, tad ir dydį suvokti bus lengva.

Sudėtis:

Tai baltos spalvos, gana minkštos konsistencijos produktas.

Na ir po visos teorijos priėjome prie konkrečių kvepalų aptarimo.

“Rytai” yra labai šiltas kvapas. Pirmą kartą pauosčiusi juos induke lyg ir nusivyliau. Ką? Tai kveplai? Mano visi lūpų balzamai labiau kvepia! Tačiau juos išbandžius nusivylimą pakeitė šypsena.

Netaupydama pasitepiau riešus. Tą padariau 16 val. Ir visą vakarą vis uosčiau ir uosčiau. Ant mano kūno kvapas yra daug stipresnis nei tada kai uostau iš pakuotės. Tikrai intymus, nes reikia prikišti nosį ir pauostyti. Tik jums ir jūsų mylimajam! Oi kaip kartais to reikia. Būna moterys galvoja, kad paskui save reikia palikti debesį kvepalų. Tai atseit jas daro paslaptingomis ir pasitikinčiomis savimi. O aplinkiniai tik prunkšteli – kvepalų fabrikas praėjo.

Pirmą vakarą aš uodžiau uodžiau ir užuodžiau kol nenusiprausiau ir nenuėjau miegoti. Kitą dieną man kvepalai išlaikė 9 valandų testą. Pakeliu ranką, pauostau – yra, dar yra.

Būtent šis kvapas toks saldokas, su rytais man neasocijuojasi, gal su vaniliniu cukrumi labiau, pagal pavadinimą aš tikėjausi labiau prieskoninio, smilkalinio aromato :). Būtų įdomu išmėginti kaip atsiskleistų gaivesni, vaisiniai kvapai. Artėja Kalėdos, mamos, pirkite šiuos produktus savo mokyklinukėms dukroms, kurios jau labai nori kvėpintis, tačiau suolo draugams sunku kęsti neprasivėrus lango. 🙂

Tiek šią kvapnią savaitę! Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).